Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Nanuk canim benim test lapaquik.dedigin gibi anlayamadim bir turlu.tuttuysa zaten yapacak birsey yokda.

bence o test başarısız. Bende bu markayı kullanıyorum çift çizgiyi de dün yakaladım, Resmi paylaşmıştım dün. Ama internetten aldığın testte sonradan fark ettim ki tamamının son kullanım tarihi geçmiş. Bir şey olur mu bilmiyorum ama kullanmaya devam ediyorum

Merhaba arkadaşlar,
8 aylık evliyiz 3aydır deniyoruz ama bebeğimiz olmuyor bizimde sanırım ovulasyonu kaçırıyoruz yani umarım tek sorun budur..
Bu ay hastalığımdan 3-4 gün önce çamaşırımı ıslatacak derecede akıntım oldu hatta hastalandım zannedip uyandım.. Sizce ovulasyon bu kadar geç olur mu?

Olabılır canım ya bılemıyorsun kı tam gününü sende ovulasyon testı kullana garantiye al ısını

Ah be yavrum aynen hepimiz öyleyiz.. Görev halini aldık artık.. Gerçekten şu gebe kalma sürecinde çok yıpranıyorum.. Kızıma kalmayı uğraşırken de çok stresliydi, o günlere geri döndüm..

Ben erken gebelik testi ve ovu testinde de laboquik kullanıyorum hep ve çok memnunum..Tarihi geçikse alıcı firmeyla irtibata geçin bence, değişim yapıyorlar..

Olur canım.. Benim bu ay adetimin 26. günü ovulasyon oldu.

İyi akşamlar hanımlar.Bu ay bende ovulasyon testi yaparak yumurtlamayı takip ediyorum.İncir+havuç kürü yapıyorum bu ay.Bende yumurta çatlama problemi var.Bugünkü testim koyu çıktı,sizce yumurtlamış mıyım?

Olur canım.. Benim bu ay adetimin 26. günü ovulasyon oldu.[/QUOTE]

yaa ben de akıntıyı hamilelik zannedip eşime yaklaşmadım bile:)
Seninle ovulasyon aralığımız benziyor sanırım #Amazon# inşallah en kısa sürede bebişlerimizi kucağımıza alırız.

37.5 daydi 36.5 dusdu ve adet oldum canim bugun.cansuyuda bekliyor bildim kadariyla canim.aksam esimle konusup asilana yaptirmayi dusunuyorum boyle cok stresli oluyor .sen naptin

canım hakkında hayırlısı neyse o olsun,sen kaç aydır deniyosun bebişi,başka çocugun varmı,yaşın kaç,bende napıyım 11.günümdeyim ama test falan yapmayı düşünmüyorum ateşimi ölçüyorum,bu aydan pek ümitli deyilim ama,çünki pazartesi yada salı ankaraya annemi hast.götürecem eyer uzun kalırsak ki bana kalacaz baya gibi geliyor yum.gününü kaçıracamdır,hayırlısı olsun bakalım,

Canim ben uc aydir ugrasiyorum iki kizim var biri 6 digeri 16 aylik 29 yasimdayimben haziranda asilama yaptircam esimde sorun oldugu icin o istiyor 3 cocugu erkek olursa diye heves ediyor hayirlisi olsun hakkimizda .senin varmi cocugun .yas kac

Cansuyu87; / Amazon ; siz naptiniz nasil gidiyor bir degisiklik varmi ?

Benım dün renglı gunümdu canım ses yok gece hıc uyuyamıyorum sabah erken kalkıyorum goguslerıme sızı gırıyor aniden bide kasıklarım ve belim cok ağrıyor ben renglı olduğumda akıntım gelince anlarım normalde hıc ağrım olmaz rabbım ınsallah dualarımı kabul eder benım ve hepınızınn

Inşallah tutmusdur canim nezaman test yapcan haber ver sonucu merakla bekliyorum ;-)

Ne yapayım tatlım gecikmeli adet günüm 17 Şubat.. Adet olayım takip için doktora gidicem..

Bende haziranda asilamaya gitcem.o zamana kadar biraz kilo vermemlazim hemde dugun var mayisda uygun zaman Haziran dige dusundum ama kismet. O zamana kadar kendim ugrascam bakalim

Ne yapayım tatlım gecikmeli adet günüm 17 Şubat.. Adet olayım takip için doktora gidicem..

Slmlar.Benimde BAT 18.şubat. ben dayanamayıp bu sabah test yaptım negatif çıktı. Zaten adet ağrısı , şişkinlik vs de var. Bu ayda olmadı Adet olursam bitince ilk kez ovülasyon takibi yapıcam. Doktor muayenesini sevmiyorum Ama mecburen gidicem. Bakalım o ne dicek. Eşim de muyene vs olmak istiyor ama hangi polikliniğe gidecek bilmiyoruz Bilgi ltf.

üroloji diye biliyorum ben inşallah sorun çıkmaz ..

Allah kismet eder de hamile kalabilirsem ilk olucak boran cim, ben evlilik isini de bayaa geciktirdim ( henuz 8,5 aylik evliyim ve 5,5 aydir esimle birlikte yasiyorum ) bebegi geciktirmeyelim bari diye sabirsizlandikca olmuyor bir turlu (
Annen icin acil sifalar dilerim.

canım benim artık sezeryanda 3 ile sınırlama yok,4 de olabilir,hatta 5. sezeryanı bile duydum,örneyin ben 2 kez sezeryan oldum,2 kezde aynı sezeryan yerinden yum.ameliyat oldum şimdide gebe kalırsam 5.kez olcak,hem bukadar germe kendini sonuçta bebişlerin var allaha bırak zamanını o biliyordur
Canim ben uc aydir ugrasiyorum iki kizim var biri 6 digeri 16 aylik 29 yasimdayimben haziranda asilama yaptircam esimde sorun oldugu icin o istiyor 3 cocugu erkek olursa diye heves ediyor hayirlisi olsun hakkimizda .senin varmi cocugun .yas kac

bende nisanda 30 olacam,benimde 2 oglum var,şimdi ise allahım nasip ederse hayırlı saglıklı bir kız evlat diliyorum allahımdan,erkek bebiş istiyorsanız tabi allah bilirde sperm kalitesini çok arttırmanız lazım,allaha sıgın hayırlısı olsun inşallah,sana bir erkek banada bir kız versin allahım hayırlı saglıklı olarak AMİN

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…