Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

tortulara bende baktım benimkinde tortu var canım o senin dediğin gibi ama ben yüzeyde kalacak sanıyordum benimki dibe çöküyordu olmadı diyordum

tortu bende de var ama bardağa koyup bekletmedim. Normalde bu tortu oluyor mu olmuyor mu onu da bilmiyorum ki. Bu test olayından dolayı kontrol ettim sadece

Türk kahvesindeki gibi köpük olursa yazıya göre hamilesin :) Ne ara yaptın yaa :) Ben denemedim bunu. Çamaşır suyu ve karbonatı denedim. Saçmalık olabilir bunlar ya.. Sırf testlere para vermemek için denemiştim bende ama karbonat hiiiiççç kabarmadı, çamaşır suyu kabardı ama öyle taşma falan olmadı

öyle aman aman bi köpürme deyil canım azda olsa kendini gösterdi köpük,ama adetime daha 6 gün var tabiki

ben ilk kez ovu. testi kullanıyorum. adet döngüme göre 15.-16. gün yumurtlayacakmışım. yani yumurtlamama 2-3 gün var. dün ve bugün testi uyguladım. ikiside negatif hatta ilk günkü daha koyu gibi geliyor bana. gittikçe koyulaşması gerekirken açılıyor rengi anlamadım bu işten bir de siz bakabilir misiniz?

1.
Eki Görüntüle 947169 2.

gittikçe koyulaşacak diye bir şey yok canım,bi bakmışsın silikken birden koyu olur bi bakmışsın,sadece tek çizgiyken ikincide koyulaşıverir

reglin biter bitmez kullanmaya başlaman gerekiyor canım. Bu teste göre henüz yumurtlamamışsın. Ama sen yinede temasta bulun ne olur ne olmaz :) Bende 15 gün filan yaptım sonra bıraktım, pahalı geldi bana testler.

gittikçe koyulaşacak diye bir şey yok canım,bi bakmışsın silikken birden koyu olur bi bakmışsın,sadece tek çizgiyken ikincide koyulaşıverir

hmmm.. anladım yanlış bilgi edinmişim aydınlattığınız için sağolun :)

reglin biter bitmez kullanmaya başlaman gerekiyor canım. Bu teste göre henüz yumurtlamamışsın. Ama sen yinede temasta bulun ne olur ne olmaz :) Bende 15 gün filan yaptım sonra bıraktım, pahalı geldi bana testler.

ben aslında vücut ısımı da ölçüp bu testleri kullanayım dedim bu ay. vücut ısıma göre de henüz yumurtlamadım. yumurtlamama yakın başlayayım dedim. yaklaştıkça da koyulaşır sanmıştım ama öyle değilmiş sağolsun boran aydınlattı beni. teşekkür ederim.

Gynoce baslangici boyle birşey doktorun yazisini okuyabildigim kadar.tek kullanimlik bir fitildi.ve yumurtladigim gün kullanmistim.döllenmeyle engel olur diye korkmustum ama yazdigina gore bir sorun yok demekki.

tatlım ben fitili kullandıktan sonra adet oldum bu ay daha bekliyorum yani geçen ay kullanmış oluyorum heralde

Merhaba kizlar,

Ben esimi ikna ettim ve yarin icin GP den bir randevu aldik ( turkiye'deki saglik ocaklarina benzeyen bir yer ) . Gerci ne kadar faydasi olacak bilemiyorum , randevu aldigimiz doktor pratisyen sanirim , ama en azindan hormon tahlili , rahim + yumurtalik ultrasonu veya bir sperm tahlili vs gibi genel kontroller icin bizi bir hastaneye sevk edebilirse bir ucundan baslamis olucaz. Zaten ucretli biseyler yaptirmaya su an gucumuz yok, ama en azindan bir problem var mi yok mu kismini esimin sigortasi dahilinde gecebilirsek sonrasina Allah kerim. Varsa da bir problem Turkiye'ye gelene kadar beklemek zorundayiz gibi gorunuyor su an icin...
Ne diyeyim hakkimizda hayirlisi olsun , Allah bana ve isteyen herkese hayirlisiyla bir an once evlat sahibi olmayi nasip etsin insallah

canım inş.istediğin gibi olur bi gidin tabi en azından bilgi sahibi olursunuz ona göre bişeyler yapmaya karar verirsiniz Allah yardımcınız olsun hiç bir zaman merhametini esirgemesin inş.

yapayanlız ne alemdesin sesin yok,buarada son7 gün kaldı,belimde agrı var ama

inş. canım inş. öledir benim hiç inanasım gelmiyor da bugün de adet olmadım inş. doğum günü hediyem olur benim için

Evet ama çok erken farketmisim doktor dedi 2 hafta gecmesi gerekmiş daha gebelik suan yok dedi zamanla degere bakilip anlasilacakmis

borancim buralardayim aramizda dokuz saat var o yuzden peksizi yakalamiyorum...seninde az kalmis ama son iki gune geldinmi test yap hem ovu.hem gebelik testi insallah bebis seninledir...fatmacim hadi hayirlisi bakalim ben ikinci kizimda adet gunumde yaptigim testim negatifti bes gungecince silikde olsa pozitifi gordum sende bir iki gun gecsin testini yenile derim guzel haberlerini bekliyoruz...zeynepcim bnde cok erken farkettim ama bu hamile dilim demek dildir...degerin besin uzerinde ise ve artma soz konusu ise hamilesin tabi tadini cikar dillindirme tamam ama acaba soylemi oluf boylemi olur diye kasma kendini ben yurt disindayim burda kandan gebelik testi yaptiricaksan once adetin ne kadar gectigini sorarlar bes gunden fazla gecerse kan testi yapilir burda oyle keseyi gormek kalp atisini duhma vs yok iyikide yok gereksiz panikler bunlar cok duyuyoruz burda yok sukadar haftaligim neden kesekm gorulmedi neden kalbi atmadi dis gebelikmi bos gebelikmi cok kuruntu yaptiriyorlar insana 20 haftzlikken ilk ultrason giriyorsun bir anormalilik yoksa en fazla iki kere gorebiliyorsun zaten...kalp atislarinida ayda bir doktor kontolunde doktor aletiyle karindan dinliyor sadece...bugun adet Gunum bir hafta gecsin o zaman doktora, gidicem...kasik ve bel agrilarim bitti cokk sukur sen nasil belirtin varmi?

Sağol tatlim seni gormedin ama yakın hissediyorum aslinda hepinize azize olsun dumannn fatma boran ve diğer unuttugum varsa affetin hepinize yakin hissediyorum :))) ♥ canim degerim iyi ama daha rahime sanirim yerlesmedi öyle sanirim 2 haftalik gibi yarin kan vericem hepinize hep dua ediyorum kizlar inanin kahverengi akintim vardi az ama simdi cok acik sari var az oda kizlar göğüs ucu nasil bir acidir yaa inanilmaz ordan bile farkedesiniz valla kasiklara agri girip cikiyor uyku var yok gibi bel agrisi ilk adet olmadan once vardi baya simdide var bakalim nasil olucak .hayırlısı olsun hepimiz için cumamizda hayirli olsun.ben oglen ezani okunmadan dua ederim ve ezan okunurken çok önemli zamanlar aklinizda olsun :)) ♥hayirli cumalar♥

ay canım çok teşekkür ederim herkes için iyi dileklerini bildirmişsin inş. sende sorunsuz olarak bi hamilelik geçirirsin tatlım evet tatlım bnde bekleyip bida yapcam test inş. güzel haberleri veririm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…