Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

evet tatlım sen öle demiştin ya canım geçti de adet olcakmışım gibi ağrılarım da var bi iki gün daha olmazsam gitcem idrarda negatif çıkması normal mi peki ısım yüksek olduğu halde adet olcağım gün negatifti

evet idrarda negatif olması normal canım,geç döllenmedir,bekleme kız git yaptır şu testi,sancıda normal hem,valla meraktan ben çatladım sen nasıl duruyorsun yahuu

ayy tatlım ağzından bal damlıyor ya ne biliyim her ay olmuyordu ya hep hayal kırıklığı oluyordu bende acaba diyorum doktorun verdiği fitil işe mi yaradı ayy canım inş. sende hamişsindir bende Allahım inş güldürür yüzümüzü

adetinde her ay gecikmeler yaşıyormuydun peki

ayy tatlım ağzından bal damlıyor ya ne biliyim her ay olmuyordu ya hep hayal kırıklığı oluyordu bende acaba diyorum doktorun verdiği fitil işe mi yaradı ayy canım inş. sende hamişsindir bende Allahım inş güldürür yüzümüzü

şimdi de ölçtüm yine dil altından yine 37.0 hadi hayırlısı yaa az daha bu heyecanı yaşayım bari hamile değilsem bile bu heyecan bile ne kadar güzel

kızlar pazartesi günü gusül aldım. ve hemen ovulasyon yapmya başladm yumurtlama zamanını kaçırmamak için. ama üç gündür bu şekilde çıkıyo acaba yumurtluyor muyum yoksa yumurtlamam yakın mı ? yardımcı olur musunz ??:KK50:

Eki Görüntüle 946830

henüz yumurtlamamışsın ama her durumda 1 gün dur 1 gün birlikte ol. Ne olur olmaz :)

adetinde her ay gecikmeler yaşıyormuydun peki

yok tatlım benim adetim düzenlidir erken olurum geç olmam bi geçen yıl geç olmuştum o günden sonra hiç geç olmadım ama geçen ay 7 gün erken oldum geç yumurtlamış olabilir miyim bu duruma göre canım şimdi kan testine hiç cesaret edemiyorum kii ya yoksa üzülürüm böle en azından yoksa bile dillendirip budaklandırmadan biter eşimde üzülüyor çünkü

şimdi de ölçtüm yine dil altından yine 37.0 hadi hayırlısı yaa az daha bu heyecanı yaşayım bari hamile değilsem bile bu heyecan bile ne kadar güzel

gün içerisinde saat ilerledilçe ateşte yükselme gözükür zaten,ama önemli olanı sabah yataktan kalkmadan çlçtügün oda yüksek çıkıyor işte,adetn her ay gecikiyormu normalde peki

yok tatlım benim adetim düzenlidir erken olurum geç olmam bi geçen yıl geç olmuştum o günden sonra hiç geç olmadım ama geçen ay 7 gün erken oldum geç yumurtlamış olabilir miyim bu duruma göre canım şimdi kan testine hiç cesaret edemiyorum kii ya yoksa üzülürüm böle en azından yoksa bile dillendirip budaklandırmadan biter eşimde üzülüyor çünkü

ya tatlım benim işte bende boşunamı git kan ver diyorum içindeki korkudan kurtulmak daha iyisidir,hem bak ben gerçekten çok ümitlendim senden,adetinde geç olazmış daha ne arıyosun,git kan ver varsa var,yoksada allah büyüktür

eyer erken gebelik testi yapıyorsan adetine 2 3 gün kala çıkar,ama normal gebelik testi ise adetinin 2 3 gün geçmesini bekle tatlım

o kadar aptallaştım ki... Normalde yarın 28. gün ama reglim o kadar düzensiz ki :KK43:
Bugun test yaptım negatifdi. Hiç regl belirtimde yok. aslında bir kaç gün önce vardı. Normal gebelik testi yaptım negatifti işte.. Offf çok istiyorum hayırlısı ile. Reglim bittikten sonra ilk 15 gün (ovulasyonda kullandım) temasta bulunduk sonra hiç birlikte olmadık...
Kafam allak bullak. Şu saçma sapan karbonat testi , çamaşır suyu testini bile yaptım :KK70:

o kadar aptallaştım ki... Normalde yarın 28. gün ama reglim o kadar düzensiz ki :KK43:
Bugun test yaptım negatifdi. Hiç regl belirtimde yok. aslında bir kaç gün önce vardı. Normal gebelik testi yaptım negatifti işte.. Offf çok istiyorum hayırlısı ile. Reglim bittikten sonra ilk 15 gün (ovulasyonda kullandım) temasta bulunduk sonra hiç birlikte olmadık...
Kafam allak bullak. Şu saçma sapan karbonat testi , çamaşır suyu testini bile yaptım :KK70:

çift çizgiyi görmüşmüydün peki,hem telaş yapma daha erken bekle birkaç gün daha,karbonat testi çamaşır suyu testi ney kıız,ilk defa duydum valla

çift çizgiyi görmüşmüydün peki,hem telaş yapma daha erken bekle birkaç gün daha,karbonat testi çamaşır suyu testi ney kıız,ilk defa duydum valla

negatif canım çift çizgi yok.

- İdrarınızı şeffaf desensiz cam bir bardağın içine koyun ve bir süre bekletin. Eğer bardağın dibine tortular çökerse hamile olma ihtimaliniz yüksek demektir.
- Eski ve bir daha kullanmayacağınız demir bir kabın içine idrarınızı yapın. Yaptığınız idrarı kaynaması için ocağın üstüne koyun ve bekleyin. Eğer idrarınız kahvenin köpürdüğü gibi köpürürse hamilesiniz, köpürmez sadece baloncuk oluşursa hamile değilsiniz demektir.
- Bir su bardağı kadar idrarın içine 2 çay kaşığı kadar karbonat ilave edip bir süre bekleyin. Eğer idrar köpürürse müjde hamilesiniz.
- İdrarı bir su bardağının içine koyarak bir miktar çamaşır suyu ilave edin. Bir süre sonra idrarın köpürmesi hamilesiniz anlamına gelir

[SUP][/SUP]

tatlım benim adetimin günü geçeli bugün 2. ci gün 2 gün geçti bugün bida ölçtüm dil altından 37.0 çıktı

Keşke yapan kan testi.gecikmez de diyorsun.ateşin de yuksek.umutlandirmak istemiyorum ama bence yaptirmalisin.bu arada bu ay bende fitil kullandim.inşallah fitille ilgili söylenen de doğrudur.

- İdrarınızı şeffaf desensiz cam bir bardağın içine koyun ve bir süre bekletin. Eğer bardağın dibine tortular çökerse hamile olma ihtimaliniz yüksek demektir.
- Eski ve bir daha kullanmayacağınız demir bir kabın içine idrarınızı yapın. Yaptığınız idrarı kaynaması için ocağın üstüne koyun ve bekleyin. Eğer idrarınız kahvenin köpürdüğü gibi köpürürse hamilesiniz, köpürmez sadece baloncuk oluşursa hamile değilsiniz demektir.
- Bir su bardağı kadar idrarın içine 2 çay kaşığı kadar karbonat ilave edip bir süre bekleyin. Eğer idrar köpürürse müjde hamilesiniz.
- İdrarı bir su bardağının içine koyarak bir miktar çamaşır suyu ilave edin. Bir süre sonra idrarın köpürmesi hamilesiniz anlamına gelir

hayır tatlım ovulasyon testinde çift çizgiyi gördünmü diye sordum,buarada ilginç yöntemlermiş denicem valla

tortulara bende baktım benimkinde tortu var canım o senin dediğin gibi ama ben yüzeyde kalacak sanıyordum benimki dibe çöküyordu olmadı diyordum

ya tatlım benim işte bende boşunamı git kan ver diyorum içindeki korkudan kurtulmak daha iyisidir,hem bak ben gerçekten çok ümitlendim senden,adetinde geç olazmış daha ne arıyosun,git kan ver varsa var,yoksada allah büyüktür
doğru diyorsun tatlım ALLAHIM çok büyük kalbimizdekini biliyor bize bebeişleri hayırlı eyler inş. tamam tatlım 2 gün daha bekleyim eğer olmazsam kan testi yaptırırım belki geç olurum felan belli olmaz garanti olsun stresten de gecekebilirmiş yaa

evet canım gördüm. Resimlerini yolluyum sana bak. $tamamý.jpg

canım baksana bi,ben şimdi yaptım şu idrar kaynatma yöntemini,önce kenarlardan baloncukla başladı sonrada hani kahveyi kaynatırken ilk önce azcık azcık köpük gösterirya öyle köpürdü ortalaradan sence nedir bu

X