Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

ay tatlım inş. her şey güzel gider ve kan testin de de değerin artmış olur sen böle anlattıkça ben burada heyecanlandım inş. her şey çok iyi olur senin için seninde cuman hayırlı olsun tatlım

kasik agrisi yedi haftaya kada devam eder canim hatta lekelerinde bunlari hep yasadim cok normal telas yapma rahim gebelige hazirlaniyor bu arada benimde bugun goguslerim cok sizladi bu arada en son adet tarihin ne zamandi canim?

benimde kasıklarım dahada çok belim agrıyor huzursuz ediyor beni adete 6 gün kaldı ,

ay nebiliyim ya sanki bidaha hiç hamile kalamıcam gibi hissediyorum,belim agrıyor kasıklarım agrıyor,adete 6 gün var olacammı nedir ya,inşallah sende saga salim bebişini kollarına alırsın canım

ay nebiliyim ya sanki bidaha hiç hamile kalamıcam gibi hissediyorum,belim agrıyor kasıklarım agrıyor,adete 6 gün var olacammı nedir ya,inşallah sende saga salim bebişini kollarına alırsın canım

bende oyle saniyordum borancim sanki bir daha olmayacakmis gibi ama rabbim nasip etti kac aydir deniyorum diger aylardan farkli hic bisi yapmadim tek farki cok cok dua ettim aksattigim namazlarimi duzene soktum kesinlikle tek nedeni bu gebeligimin iki kizim daha var ikisinide ne zaman ibadetlerimi yogunlastirdiysam ertesi ay hamile oluyordum...rabbim gercekten buyuk istemeyi bildikten sonra vermezmi hic umut et dua et gerisi rabbime kalmis hep dualarimdasin sen ve diger arkadslar insallah saglikli hayirli evlatlar vericek rabbim yeterki dogru yerden iste...

Mrb kızlar.benim adetim 28 29 günde bir oluyordu. Bugün 31 gün oldu hala hasatalanmadım.bu sabah erken gebelik testi yaptım çıkmadı. Bu erken gebelik testleri adetinden 3 4 gün önce belli olmuyormuydu. Benim adetim geçti hala belli olmadı nasıl birşey bu bir çözüm bulamadım.

valla hamilelik varsa eter koyu çıkıyor diyenler var ama ikiside kopkoyu olacakmış,ben korkumdan bişe yapmıyom daha

benimde iki gundur yoktu ama bugun baya yoruldum yine basladi birde cok usuyorum hele ayaklarim buz atesimi olctum 36.92 atesim bile dusuk kansizmiyim nedir?

sancılar ufak ufak devam ediyor gögüslerde yok ama,benimde iki oglum var,allahtan isteyim hayırlı saglıklı bir kız evlat,inşallah allahım kalbimize göre olanını hayırlısıyla verir,herşeyden önemlisi saglıklı ve hayırlı olması tabiki ama insan istiyor işte iki oglandan sonra bir kız evlatbenimde iki oglum var,sende dikkat et kendine,dr.git takviye vitaminler kullan,folik asite başladınmı

Son düzenleme:
Aaa bakk ayniymisiz seninleee :) ovulasyon testleri kendimizden haberimiz olmayi ogretti,yoksa bize kalsa herkes gibi 13 , 14 sanicaktikk :) insallah sen de benim gibi istegine kavusursun canimm hepimiz kucaklarimza alalim bebisleri insallahhh :))

Tekrar merhaba :) bugün adet olmam gereken gün. ama ne bir sancı, ne de başka en ufak bir belirti yaşıyorum. Hatta dün eşimin doğumgünü diye kan testi bile yaptırdım (yumurtlamamın 10. gününde) ve 1,2 çıktı değerim. bugün adet olurum diye bekliyorum ama sabahtan olmam gerekirken ve çok kötü sancı olması gerekirken, şuan bende tık yok. Sadece çok hafif bir bel ağrısı.

sanırım geç yumurtladım diye geç adet olucam. bakalım hayırlısı

kasik agrisi yedi haftaya kada devam eder canim hatta lekelerinde bunlari hep yasadim cok normal telas yapma rahim gebelige hazirlaniyor bu arada benimde bugun goguslerim cok sizladi bu arada en son adet tarihin ne zamandi canim?

Canim en son 28 aralık di ama ben 5ocak yada 7 ocakda kaldim bu 24 ocakda olucaktim kahverengi geldi ilk gün 2.gün bisey gelmedi test yaptim :)))) daha sonra hcg ve 3 gün de az geldi gene şimdi de çok açık sari acikk kahve geldi ama damlali dya etde çok yüksek çıksın hayirlisiyla hemiii :))))

CANIM ovülosyon tetsi yapsana bi bakalım çizgi nasıl çıkıcak hamilelğini anlarız ozaman yap at resmı buraya

Arkadaşlar bende ilk defa bu ay ovulasyon testi yaptım. 6 ocak tarihinde adet gördüm. 18-19 ocak ile 21-22 ocak tarihlerinde münasebetimiz oldu eşimle :) 21 ocakda kadın doğuma gittim doktor ultrasyonla baktı ve tam yumurtlama dönemin yumurtan cok güzel büyümüş dedi ve 21 ocakdan başlamak üzere gün aşırı ilişki önerdi. yaptığım ovualasyon tarihleri 20 ocak silik çizgi 21 ocak orta koyulukda 22 ocak koyu 23 ocak da ise ilk günkü gibi silik çıktı..resimlerini paylaşmak isterim. Umarım yakalamışsız de 5-6 şubatta adet görmemeyi temenni ediyorum kendi adıma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…