Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

canım valla çok cesaret verici konuştun dur bakıyım yarın olmazsam giderim çok sağol valla inş. dualrım kabul olmuştur inş.

inşallah güzel haberlerle gelirsin,sana bişe diyimmi ben olsam şimdi giderdim,acilde falan bakıyorlar bildigim kadarıyla,benim adete 11 gün var sancıdan agrıdan duramıyorum neden böyle onuda anlamış deyilim aslında,11 gün nasıl geçecek bilmiyorum artık

inşallah güzel haberlerle gelirsin,sana bişe diyimmi ben olsam şimdi giderdim,acilde falan bakıyorlar bildigim kadarıyla,benim adete 11 gün var sancıdan agrıdan duramıyorum neden böyle onuda anlamış deyilim aslında,11 gün nasıl geçecek bilmiyorum artık

Ay canım doğru diyorsunda çok gittim önceden hep negatifti sonuç o yüzden. Umutlanmak istemiyorum inşşs. Sen hamilesindir

inşallah canım,ben bıraktım ya olduysa oldu zaten adetime11 gün var ozamana kadar 1 2 kez daha ilişki olur yeter sıkıldım vallaha iyice,artık seyrine bırakıcam ya ben 2 çocuk dogurdum allahımın izniyle hiç böyle şeyler yapmamıştım,allahım diledi oldu,benim aklıma gelmezdi acaba bu ay hamilemiyim demek,netten alınan testlerede güvenmiyorum bence para tuzagı,içinde belki vardır nadir olarak iyi olan bilemicem

2çocuk mu maşallahhhh cnm ne test mest alıosun sen sal gitsin... ben bi tane yapsaydım hayırlısıyla... :KK52:

2çocuk mu maşallahhhh cnm ne test mest alıosun sen sal gitsin... ben bi tane yapsaydım hayırlısıyla... :KK52:

e canım sende daha yeni evliymişin,bende ilk çocuguma 4 aylık evliyken hamile kaldıım,büyük oglum 13,küçük oglum 9 yaşında,aradan zaman geçince sanki olmucak sanıyor insan,sipiralim vardı iki ay olacak çıkartalı,yani iki aydır korunmuyorum,hayırlısıyla hepiimizin olur inşallah

$20140120201022_SAM_1197.jpg $20140120195955_SAM_1196 (1).jpg kizlar testimi tekrarladim ilki iki gun onceki ucuz testlerden yapmistim bugun tekrarladim zor farkedilen ikinci cizgi cikti halbuki iki gunde koyulasmasi lazimdi ama sukur bu testte koyulasma var...

Arkadaslar dun bir yazimda belirtmistim gecen ay 100 kusur tane ovulasyon testi aldim toptancidan bugun kargo ile geldi simdi hamilelik durumu soz konusu olunca elimde kalicaklar saticiya iade etmek istedigimi belirttim ama geri donmuyor bana belliki ariza cikaricak eger isteyen olursa postayla gonderebilirim herhangibir ucret karsiligi dil tabiki yanlis anlasilmasin testlerde bunlar daha yarim saat olmadi hatta bir tane de yaptim test dedigim gibi isteyen olursa seve seve yollarim son kullanma tarihide eylul 2016 $20140120225427_SAM_1207.jpg $20140120225342_SAM_1208.jpg $20140120225302_SAM_1209.jpg

Arkadaslar dun bir yazimda belirtmistim gecen ay 100 kusur tane ovulasyon testi aldim toptancidan bugun kargo ile geldi simdi hamilelik durumu soz konusu olunca elimde kalicaklar saticiya iade etmek istedigimi belirttim ama geri donmuyor bana belliki ariza cikaricak eger isteyen olursa postayla gonderebilirim herhangibir ucret karsiligi dil tabiki yanlis anlasilmasin testlerde bunlar daha yarim saat olmadi hatta bir tane de yaptim test dedigim gibi isteyen olursa seve seve yollarim son kullanma tarihide eylul 2016Eki Görüntüle 942617 Eki Görüntüle 942618 Eki Görüntüle 942619

Yardımseverliğini takdir ettim,inşAllah birilerine vesile olur :26: Buarada hayırlı olsuun Allah sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin:KK54:

Arkadaslar dun bir yazimda belirtmistim gecen ay 100 kusur tane ovulasyon testi aldim toptancidan bugun kargo ile geldi simdi hamilelik durumu soz konusu olunca elimde kalicaklar saticiya iade etmek istedigimi belirttim ama geri donmuyor bana belliki ariza cikaricak eger isteyen olursa postayla gonderebilirim herhangibir ucret karsiligi dil tabiki yanlis anlasilmasin testlerde bunlar daha yarim saat olmadi hatta bir tane de yaptim test dedigim gibi isteyen olursa seve seve yollarim son kullanma tarihide eylul 2016Eki Görüntüle 942617 Eki Görüntüle 942618 Eki Görüntüle 942619
bende bunlara bakıyordum yaaaa eşimede diyemiyorum alalım diye bugün gizlice aldım ama 5 tane vardı içinde ikisini yaptım senden istemeye utandım şimdi yaa eğer kabul edersen ben alabilirim ben yalovadayım canım yaaa

bana yollarsan bir 25 tane falan yeter canım ya başkalarınında nasibini almak istemem zor durumdayım
Askoksun niye utaniyorsun elimde kalacagina yollarim tabi ben yurt disindayim yalniz adresini yollarsan bir iki gune yollarim bir on gune falan gelir canim bu arada hepsini yollucam canim her zaman disari cikma imkanim yok farkli fakli kisilere gonderemem

Askoksun niye utaniyorsun elimde kalacagina yollarim tabi ben yurt disindayim yalniz adresini yollarsan bir iki gune yollarim bir on gune falan gelir canim bu arada hepsini yollucam canim her zaman disari cikma imkanim yok farkli fakli kisilere gonderemem

allah razı olsun bütün yalovayı gezdim bir yerde buldum oradada iki tane kalmış zaten beni çoooooook sevindirdin canım Allah bebeğini sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasib eder inşallah benide sevindirdinya sana hep dua edeceğim

allah razı olsun bütün yalovayı gezdim bir yerde buldum oradada iki tane kalmış zaten beni çoooo7oook sevindirdin canım Allah bebeğini sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasib eder inşallah benide sevindirdinya sana hep dua edeceğim
Bende sana hep dua ederim birtanem saolasin guzel dileklerinicin rabbim insallah en kisa zamanda sana da nasip eder bu arada bana ozelden detayli adresini gonder canim yarin hava guzel olursa cikarim postaneye veririm detayli afres olsun sma canim posta kodu sokak apartman nosu il ilce tel.num.vs yurt disina gonderilicegi icin detayli olmasi gerek

Bende sana hep dua ederim birtanem saolasin guzel dileklerinicin rabbim insallah en kisa zamanda sana da nasip eder bu arada bana ozelden detayli adresini gonder canim yarin hava guzel olursa cikarim postaneye veririm detayli afres olsun sma canim posta kodu sokak apartman nosu il ilce tel.num.vs yurt disina gonderilicegi icin detayli olmasi gerek
tamam bir daha göndereyim detay yazmamıştım

tamam bir daha göndereyim detay yazmamıştım

Tamam canim geldi mesajin birde kullandigin sana ulabilicekleri telefon numarasi yazarsan iyi olur gsm home farketmez yarinda dedigim gibi insallah yollarim postayi haberdar ederim seni tamam ben simdi cikiyorum gorusuruz insallah

tamam canim geldi mesajin birde kullandigin sana ulabilicekleri telefon numarasi yazarsan iyi olur gsm home farketmez yarinda dedigim gibi insallah yollarim postayi haberdar ederim seni tamam ben simdi cikiyorum gorusuruz insallah
tamam telide yolladım 2.mesajda sen gönder bende kalayım hamile burdan ihtiyacı olanlarada yollarım.iyi geceler.

X