Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

hangi testi kullanıyosun benimde bu ay öyle oldu son adet 31 aralık 11.gün başladım teeste ama hala çift koyu çizgi yok,anlamadım,ama 3 gündür kasık agrısı yaşıyorum,akıntıya gelincede 16.günü ve 19.günü akıntıyı gördüm,hayırlısı bakalım

buradan yazılıyormu bilmiyorum ama LABOQUICK marka.benimde bugün 17.günüm hiç koyu çizgi yakalayamadım.Yanlış bir şey yapıyoruz belki bilmiyorumki sıvı tüketimini belki doğru yapamıyorumdur çok su içerim çünkü normalde ben.öncesinde kesmeye çalışıyorum ama ne bilim.Benimde öyle kasık ağrılarım var ilk gebeliğimdede kasıklarımda batma ve ağrı olduğu için böyle olunca hevesleniyorum tabi hemen.Allah yüzümüze baksın hayırlısıyla bebeklerimizi kucağımıza almak nasip etsin .

slm bende 8 aydır hamile kalamıyorum bu ay ovulasyon testi aldım bugün 11.gün testi yaptım iki çizgi çıktı ama biri silik bugün yumurtlama olabilirmi yardımcı olursanız sevinrim

Test cizgisinin diger cizgi ile ayni koyulukta olmasi lazim yumurtlama gunu bu sekilde belli oluyor yani silik cizgi yeterli degil .umarim olur en kisa zamanda gun asiri deneyin derim bwn sahsen

slm bende 8 aydır hamile kalamıyorum bu ay ovulasyon testi aldım bugün 11.gün testi yaptım iki çizgi çıktı ama biri silik bugün yumurtlama olabilirmi yardımcı olursanız sevinrim
bende dünden beri yapıyorum test şimdi seninkinin kullanma şeklinde ne anlatıyor benimki iki çizgili c ve t şeklinde ikisininde aynı olması lazım t silik olmayacak

Bende bugun başladım teste 15.01 de renglı oldum bugun ovulasyon testımde ıkıncısı Koyuya cok yakın çıktı anlamadım yedı günde nasıl yumurtlamaya yakın olur kı

e canım sende daha yeni evliymişin,bende ilk çocuguma 4 aylık evliyken hamile kaldıım,büyük oglum 13,küçük oglum 9 yaşında,aradan zaman geçince sanki olmucak sanıyor insan,sipiralim vardı iki ay olacak çıkartalı,yani iki aydır korunmuyorum,hayırlısıyla hepiimizin olur inşallah

inşallah cnm inşallah... şaka yaptım ben...

Test cizgisinin diger cizgi ile ayni koyulukta olmasi lazim yumurtlama gunu bu sekilde belli oluyor yani silik cizgi yeterli degil .umarim olur en kisa zamanda gun asiri deneyin derim bwn sahsen
Ewt normal sartlarda kontrol cizgisi ile test cizgisi ayni olmasi gerek bu aslinda lh seviyesi ile ilgili bir durumdur bazen cok salgilanmayabilir ama yinede yumurta catlayabilir o yuzden test yapin ama bunun yaninda gjn asirida calismaya ozen gosterin derim testte pozitifi gormedigi halde hamile kalan arkadaslarda var keza gebeliktede oyle illa iki cizgi ayni olucak diye bisi yok iki gun once yaptigim ovu. Testinde tedt cizgisi belirgin idi ama pozitif dildi bugun tekrar yaptim diger cizgiden bile koyu idi demekki adetin yaklastikca test koyilasiyorsa gebelik olabilir adet gunume iki gun var...adet gununden iki gun once test yaparsaniz hamilelik olup olmadigi daha net anlasilir $20140120064526_SAM_1193.jpg $20140121234858_SAM_1210.jpg $20140121234941_SAM_1213.jpg ilki iki gun onceki diger ikisi bugun ku testler

canım yumurtlama olduğunda iksinin de aynı koyulukta çıkması lazım ama sen yine de çalışmalara devam et bazıları ikisininde aynı koyulukta olmadığı zaman bile yumurtladığı oluyormuş

Ewt normal sartlarda kontrol cizgisi ile test cizgisi ayni olmasi gerek bu aslinda lh seviyesi ile ilgili bir durumdur bazen cok salgilanmayabilir ama yinede yumurta catlayabilir o yuzden test yapin ama bunun yaninda gjn asirida calismaya ozen gosterin derim testte pozitifi gormedigi halde hamile kalan arkadaslarda var keza gebeliktede oyle illa iki cizgi ayni olucak diye bisi yok iki gun once yaptigim ovu. Testinde tedt cizgisi belirgin idi ama pozitif dildi bugun tekrar yaptim diger cizgiden bile koyu idi demekki adetin yaklastikca test koyilasiyorsa gebelik olabilir adet gunume iki gun var...adet gununden iki gun once test yaparsaniz hamilelik olup olmadigi daha net anlasilirEki Görüntüle 944429 Eki Görüntüle 944430 Eki Görüntüle 944431 ilki iki gun onceki diger ikisi bugun ku testler

evet katılıyorum sana bendede dün akşam çizgi hiç olmadığı kadar koyu çıktı diğer günlere oranla 18. günümdeki testte koyuluğu yakaladım çok şükür öncesindede çalışmalarımız oldu dünde oldu hayırlısı artık yapmaya devam edicem testi bakalım ne kadar sürücek koyuluk.Kasığımda ağrı var akıntımda var heralde doğru zaman 29 günde bir regl oluyorum ben.Nasip kısmet artık.Adamı ilişkiden soğuttum resmen bu ay yaa:KK16::KK16: artık fazla yüklenmiyim diyorum:KK37:

Ewt normal sartlarda kontrol cizgisi ile test cizgisi ayni olmasi gerek bu aslinda lh seviyesi ile ilgili bir durumdur bazen cok salgilanmayabilir ama yinede yumurta catlayabilir o yuzden test yapin ama bunun yaninda gjn asirida calismaya ozen gosterin derim testte pozitifi gormedigi halde hamile kalan arkadaslarda var keza gebeliktede oyle illa iki cizgi ayni olucak diye bisi yok iki gun once yaptigim ovu. Testinde tedt cizgisi belirgin idi ama pozitif dildi bugun tekrar yaptim diger cizgiden bile koyu idi demekki adetin yaklastikca test koyilasiyorsa gebelik olabilir adet gunume iki gun var...adet gununden iki gun once test yaparsaniz hamilelik olup olmadigi daha net anlasilirEki Görüntüle 944429 Eki Görüntüle 944430 Eki Görüntüle 944431 ilki iki gun onceki diger ikisi bugun ku testler

kızlarr ya bana akıl verin lütfen şimdi az önce tekrar test yaptım iki çizgide aynı koyulukta yani dün geceki testimdende koyu çıktı dün gece ondan önceki gece falan ilişki olmuştu hep.Ne yapmalıyım sizce?bu gecede olmalımı adam bıktı ne yapıcam bilmiyorum yarınmı yapsak bi daha?:26:

X