Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Allah söyletmiştir inşallah :KK16:

ilahi kız,bende heyecan yaptım resmen acaba belirtimide ben bilmiyorum diye,valla bugün adetin 20.günü artık test falan yapmıcam i.netten alınan testlerede artık güvenmiyorum keşke pahalı demeyipte eczaneden alsaydım,geçen ayki eczaneden almıştım galenik marka 5 adet vardı 25tl.ye almıştım,bu sefer i.netten lagoic midir nedir aldım 20 adet 35 liraya ama bence testlerle ilgili sorun bendeki,bidahada kullanmıcam

sanırım nedemek yahu merakta bırakma bizi,hadi inşallah canım:nazar::KK49:

Sabah beni seytanmi durttu nedir hadi bir test yapayim dedim yaptim bir kac dakika sonar goz ucuyla baktim amannn negative dir ne olucak dedim aradan bir kac dakika daha gecti aldim elime sok oldum ikinci cizgi belli belirsiz var bu gebelik testinide ovulasyon testiyle paket olarak almistim kac aydir kullaniyorum hic boyle sonuc almamistim o sevincle esimi aradim tabi belli dil dedik kestirip attik neyse gittim eczaneden clearbluenun dijital testini aldim yaptim hamile dilsin cikti moral bende sifir tabi tekrar evdeki testten yaptim yine gayet belirgin ikinci cizgi bu sefer eczaneden aldigim ultra hassas testi yaptim onda pozitif cikti... tam belli olmamakla birlikte hamileyim galiba :KK1::KK1::KK1::KK1:

Merhaba arkadaşlar,

Geçen ay labaquick ovulasyon testi kullandım. çift çizgiyi gördükten sonraki gün yumurtlama oluyor. Yani testte bu şekilde açıklama yapışmış. Buna göre de; yumurtlama olduktan 14 gün sonra regl olunuyor. yani bu 14 günlük süre sabit deniyor. fakat ben çift çizgiyi gördükten 12 gün sonra regl oldum.
14 gün sabit değil miydi?
Bunu yaşayan var mı ya da bu konuda bir bilgisi olan?

Merhaba arkadaşlar,

Geçen ay labaquick ovulasyon testi kullandım. çift çizgiyi gördükten sonraki gün yumurtlama oluyor. Yani testte bu şekilde açıklama yapışmış. Buna göre de; yumurtlama olduktan 14 gün sonra regl olunuyor. yani bu 14 günlük süre sabit deniyor. fakat ben çift çizgiyi gördükten 12 gün sonra regl oldum.

ben geçen ay 14.gün gördüm çift çizgiyi 15 .gün yumurtlama olduysa eyer ben tam 15 gün sonrası çift çizgiyi gördüm,ama bu ay bende labaguick tes kullandım 20.günümdeyim ve hala çift yok,ben i.netten alınanlara güvenmiyorum yani,geçen ayki test pahalıydı diye tutup i.netten almıştım pişman etti beni,eczanelerdeki pahalı ama daha hassasmış bunu anladım

Merhaba arkadaşlar,

ben geçen ay 14.gün gördüm çift çizgiyi 15 .gün yumurtlama olduysa eyer ben tam 15 gün sonrası adet oldum,ama bu ay bende labaguick tes kullandım 20.günümdeyim ve hala çift yok,ben i.netten alınanlara güvenmiyorum yani,geçen ayki test pahalıydı diye tutup i.netten almıştım pişman etti beni,eczanelerdeki pahalı ama daha hassasmış bunu anladım

Sabah beni seytanmi durttu nedir hadi bir test yapayim dedim yaptim bir kac dakika sonar goz ucuyla baktim amannn negative dir ne olucak dedim aradan bir kac dakika daha gecti aldim elime sok oldum ikinci cizgi belli belirsiz var bu gebelik testinide ovulasyon testiyle paket olarak almistim kac aydir kullaniyorum hic boyle sonuc almamistim o sevincle esimi aradim tabi belli dil dedik kestirip attik neyse gittim eczaneden clearbluenun dijital testini aldim yaptim hamile dilsin cikti moral bende sifir tabi tekrar evdeki testten yaptim yine gayet belirgin ikinci cizgi bu sefer eczaneden aldigim ultra hassas testi yaptim onda pozitif cikti... tam belli olmamakla birlikte hamileyim galiba :KK1::KK1::KK1::KK1:

ayyy inşallah tatlım ya,gidip kan versene

ilahi kız,bende heyecan yaptım resmen acaba belirtimide ben bilmiyorum diye,valla bugün adetin 20.günü artık test falan yapmıcam i.netten alınan testlerede artık güvenmiyorum keşke pahalı demeyipte eczaneden alsaydım,geçen ayki eczaneden almıştım galenik marka 5 adet vardı 25tl.ye almıştım,bu sefer i.netten lagoic midir nedir aldım 20 adet 35 liraya ama bence testlerle ilgili sorun bendeki,bidahada kullanmıcam

Ben 8 aydir ovulasyon testi kullaniyorum. Predictor ile basladim. Pahali ve bulunmasi zor diye Galenik'e fectim. Cok memnunum. Her ay cift cizgiyi dogru gunde buluyorum. Siklusum 23 gun suruyor. Adetimin 7. Gunu teste basliyorum, once silik cizgiler cikiyor ama 10. Gun kontrol cizgisinden de koyu test cizgisine ulasiyorum. Galenik'i tavsiye ederim. Bakalim gebelik testinde de cift cizgiyi gormek nasip olur insallah.

Ben 8 aydir ovulasyon testi kullaniyorum. Predictor ile basladim. Pahali ve bulunmasi zor diye Galenik'e fectim. Cok memnunum. Her ay cift cizgiyi dogru gunde buluyorum. Siklusum 23 gun suruyor. Adetimin 7. Gunu teste basliyorum, once silik cizgiler cikiyor ama 10. Gun kontrol cizgisinden de koyu test cizgisine ulasiyorum. Galenik'i tavsiye ederim. Bakalim gebelik testinde de cift cizgiyi gormek nasip olur insallah.

Evet ben de Galenik almıştım. Diğer testlere göre pahalı ama daha güvenilir sanırım.
Netten aldığım test bitiyor acaba bu ay Galenik mi alsam...

Aslında arkadaşlar en güzeli iki günde bir düzenli ilişki, adet bittikten başlayana kadar. Doktorum yumurtlamanın aslında tam olarak hangi gün çatlayacağı bilinemez öyle olsaydı insanlar istedikleri an hamile kalabilirdi düzenli ilişki önemli demişti.
tabi eşlerde bir sorun yoksa...

Evet ben de Galenik almıştım. Diğer testlere göre pahalı ama daha güvenilir sanırım.
Netten aldığım test bitiyor acaba bu ay Galenik mi alsam...

Aslında arkadaşlar en güzeli iki günde bir düzenli ilişki, adet bittikten başlayana kadar. Doktorum yumurtlamanın aslında tam olarak hangi gün çatlayacağı bilinemez öyle olsaydı insanlar istedikleri an hamile kalabilirdi düzenli ilişki önemli demişti.
tabi eşlerde bir sorun yoksa...

Esimde de bende de doktor herhangi bir sorun bulamadi. En son gecen ayda rahim filmi cektirdim temiz cikti. Doktorum bu ay kesin kalirsin demisti ama hala yok. Onceleri gun asiri deniyorduk. Doktorumuz esimin sperm sayisinin fazla oldugunu soyleyerek yumurtlama gunleri hergun deneyin dedi ama sonuc ayni. Yani ne yaparsak yapalim Allah ol demedikce olmuyor. Kismet.

elimdeki testler bittikten sonra almayı düşünmüyorum artık,hala elimde 11 tane var,önümüzdeki ayda onları kullanırım bidahada almam yaw,en dogrusu 2, ,3 güne bir ilişki olması,hem bu testler insanı strese sokuyor bence

$test.jpg Kızlar bir yardım edin lütfen reglim 9 gün oldu gecikti 3 gün önce gebelik testi yaptım 2.çizgi silik bi şekilde çıktı ve heemen doktora gittik ultrasonda dr kese görmediiğini söyledi kan testi yaptı onda da cıkmadı 2 gün içinde yine olmazsan tekrar geri gel dedi bugün 3.günüm hala regl olmadım şimdi bi yumurtlama testi yapayım dedim bu şekilde silik bi çizgi çıktı ne anlama geliyor bütün bunlar? ( gebelik testinde 2.çizgi silik cıktıktan 10 dk sonra dağılmaya ters düz olmaya başladı ) 3 gündür napıcamı sasırdım :KK43:

cnm ben bi ton para verdim 7 teste 50tl verdim yumurtlama günümü gördüm görmesine de inşallah işe yarar :KK16:

$20140120064447_SAM_1190.jpg $20140120064526_SAM_1193.jpg $20140120064603_SAM_1194.jpg
Tebrik eden arkadaslar cok sagolun rabbim en kisa zamanda sizlerede nasip etsin insallah bunlarda testlerim ilk fotoraftaki dunku ultra hassas testim digerleride bugune ait bir ovulasyon testi biri gebelik testi...adet tarihime daha dort gun var bir kac gunede insallah doktora giderim bu arada gecen hafta 100 tane ovu.10 tane hassas gebelik testi aldim ebaydan bugun yarin gelur testlerde elimde kalicak galiba...

cnm ben bi ton para verdim 7 teste 50tl verdim yumurtlama günümü gördüm görmesine de inşallah işe yarar :KK16:

inşallah canım,ben bıraktım ya olduysa oldu zaten adetime11 gün var ozamana kadar 1 2 kez daha ilişki olur yeter sıkıldım vallaha iyice,artık seyrine bırakıcam ya ben 2 çocuk dogurdum allahımın izniyle hiç böyle şeyler yapmamıştım,allahım diledi oldu,benim aklıma gelmezdi acaba bu ay hamilemiyim demek,netten alınan testlerede güvenmiyorum bence para tuzagı,içinde belki vardır nadir olarak iyi olan bilemicem

X