Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Arkadaslar dun bir yazimda belirtmistim gecen ay 100 kusur tane ovulasyon testi aldim toptancidan bugun kargo ile geldi simdi hamilelik durumu soz konusu olunca elimde kalicaklar saticiya iade etmek istedigimi belirttim ama geri donmuyor bana belliki ariza cikaricak eger isteyen olursa postayla gonderebilirim herhangibir ucret karsiligi dil tabiki yanlis anlasilmasin testlerde bunlar daha yarim saat olmadi hatta bir tane de yaptim test dedigim gibi isteyen olursa seve seve yollarim son kullanma tarihide eylul 2016Eki Görüntüle 942617 Eki Görüntüle 942618 Eki Görüntüle 942619

valla ben isteyebilirim aslında,ama ücretsiz olmaz,ebaydan girdim ama yabancı yazıyor herşey bişe anlayıpta yapamadım,

Son düzenleme:
canım sen nerede oturuyorsun yapa_yanliz bana göndersin. Türkiye'deysen ben sanada gönderiririm yapa_yanlız yurt dışındaymışya hepimize ayrı ayrı gönderemez.

kız o kadar test sana çok gelir demiii:KK1:,accık banada yollasana,postatlamı kargoylamı farketmez ücretinide öderim,

Cnm ben bi kaç günlüğüne tatile gittim pek gelemedim buraya :KK50:
Ne durumdasın çift cizgiyi gördün mü ?
Benim kanamam hala devam ediyor:44: bi türlü kısmet olmadı ovulasyon testini kullanmak

yok be canım çift çizgi yok hala,dün gece dayanamadım bidaha yaptım evet belliydi diyer testlere göre ama koyu deyildi,niye böyle oldu anlamadım

Cnm ben bi kaç günlüğüne tatile gittim pek gelemedim buraya :KK50:
Ne durumdasın çift cizgiyi gördün mü ?
Benim kanamam hala devam ediyor:44: bi türlü kısmet olmadı ovulasyon testini kullanmak

olsun devam etsin,büyüklerden çok duymuşumdur iyi olur için temizleniyor derler,hayırlısı olur inşallah

yok be canım çift çizgi yok hala,dün gece dayanamadım bidaha yaptım evet belliydi diyer testlere göre ama koyu deyildi,niye böyle oldu anlamadım

Boran cim benim hep tek cizgi cikiyordu sadece 14. Gun koyuya yakindi hatta silige yakindi sonra yine tek cizgi ben o gunyumurtlamisim muhtemelen senin de öyle olmus adet gununde de ikinci cizgi koyuya yakin cikti o da hamile oldugum icinmis normalde kapkalin cikmasi gerekirdi

araştır valla çok sevinirim,benim teknoloji özürlülügüm var,siz karşıma çıkmasaydınız ben i.nete falan girmezdim bukadar

Cnm araştırdım her ay illa aynı gün yumurtlama olmuyormuş yani değişebiliyormuş daha erken yada daha sonraki günlerde olabiliyormuş birde bi yazı okudum ne kadar doğru tam bilmiyorum" illa her ay yumurtlama" olmayabilirmiş
Buarada cnm sen normalde ne zaman adet olacaksın belkide bu ay geç yumurtlama olacak :44:

offf bu ovulasyon testleri daha çok karıştırdı sanki benim kafamı eskiden kasık ağrımdan akıntımdan anlardım yumurtlamamı şimdi ikinci çizgi koyu çıkmadıkça yumurtlamıyormuyum acaba diye geriliyorum.Benim sat 05/01 7.günden beri ovulasyon yapıyorum hep silik bi çizgi var şu iki gündür biraz daha koyu ama C çizgisine göre açık renk hala :KK43: ne bilim BAT 03/02 bakalım kısmet yapmaya devam edicem belki geç yumurtluyorumdur.Gerçe gün aşırı ilişkiye devam ediyoruz ama ne olur bilmem hayırlısı.

offf bu ovulasyon testleri daha çok karıştırdı sanki benim kafamı eskiden kasık ağrımdan akıntımdan anlardım yumurtlamamı şimdi ikinci çizgi koyu çıkmadıkça yumurtlamıyormuyum acaba diye geriliyorum.Benim sat 05/01 7.günden beri ovulasyon yapıyorum hep silik bi çizgi var şu iki gündür biraz daha koyu ama C çizgisine göre açık renk hala :KK43: ne bilim BAT 03/02 bakalım kısmet yapmaya devam edicem belki geç yumurtluyorumdur.Gerçe gün aşırı ilişkiye devam ediyoruz ama ne olur bilmem hayırlısı.

Cnm yabancı sitelerde ovulasyon testi biri silik diğeri silik cizgi olunca negatif oluyormuş ne kadar doğru tam bilmiyorum ama dediğin gibi geç yumurtluyorsundur

Cnm araştırdım her ay illa aynı gün yumurtlama olmuyormuş yani değişebiliyormuş daha erken yada daha sonraki günlerde olabiliyormuş birde bi yazı okudum ne kadar doğru tam bilmiyorum" illa her ay yumurtlama" olmayabilirmiş
Buarada cnm sen normalde ne zaman adet olacaksın belkide bu ay geç yumurtlama olacak :44:

yılbaşı gecesi adet olmuştum yani 31 aralıkta,anladım canım araştırmışın çok sagol

Boran cim benim hep tek cizgi cikiyordu sadece 14. Gun koyuya yakindi hatta silige yakindi sonra yine tek cizgi ben o gunyumurtlamisim muhtemelen senin de öyle olmus adet gununde de ikinci cizgi koyuya yakin cikti o da hamile oldugum icinmis normalde kapkalin cikmasi gerekirdi

benimde dün gece ikinci çizgi diyerlerine göre daha belirgindi,bilemiyorum belkide geç yumurtladım yada testlerde sorun var,anlayamadım adete yakın ikiside koyu olunca hamile olmunmuş olmuyormu,

hangi testi kullanıyosun benimde bu ay öyle oldu son adet 31 aralık 11.gün başladım teeste ama hala çift koyu çizgi yok,anlamadım,ama 3 gündür kasık agrısı yaşıyorum,akıntıya gelincede 16.günü ve 19.günü akıntıyı gördüm,hayırlısı bakalım

herkese mrb.bu ay ovulasyn testini bende kullandım...10.ve 11.gün silik 12.gün 2 çizgide hemen hemen aynı oldu 13.günde aynı şekil..14.tekrar silik oldu..şimdi ben yumurtlamış oldum dimi.?11.gün 13.gün ve 14.gün değerlendirdim..inaşşallah tutmuştr..

herkese mrb.bu ay ovulasyn testini bende kullandım...10.ve 11.gün silik 12.gün 2 çizgide hemen hemen aynı oldu 13.günde aynı şekil..14.tekrar silik oldu..şimdi ben yumurtlamış oldum dimi.?11.gün 13.gün ve 14.gün değerlendirdim..inaşşallah tutmuştr..

evet tatlım yumurtlamışsın inş. tutmuştur ama sen yine de çalışmalara devam et

benim testimde öyle kopkoyu olmadı hatta ilk çizgi daha belirgin ama diğeride ona yakın koyuluktaydı..önceki günler yok gibi silikti çünkü...o yüzden bence illa kopkuyo olcak diye beklememek lazım...her koyulukta çalışma olmalı:)

X