Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Eki Görüntüle 940668 Kızlar bir yardım edin lütfen reglim 9 gün oldu gecikti 3 gün önce gebelik testi yaptım 2.çizgi silik bi şekilde çıktı ve heemen doktora gittik ultrasonda dr kese görmediiğini söyledi kan testi yaptı onda da cıkmadı 2 gün içinde yine olmazsan tekrar geri gel dedi bugün 3.günüm hala regl olmadım şimdi bi yumurtlama testi yapayım dedim bu şekilde silik bi çizgi çıktı ne anlama geliyor bütün bunlar? ( gebelik testinde 2.çizgi silik cıktıktan 10 dk sonra dağılmaya ters düz olmaya başladı ) 3 gündür napıcamı sasırdım :KK43:

valla tam nedenir bilemedimki,geç döllenme olmuştur belkide o yüzden kanda falan çokmamıştı,zaten gebeysen bile ultrasyonda daha erken yani gözükmemesi normal,sen bidaha dr.a git bekleme bence kan ver yine,inşallah vardır

Eki Görüntüle 940925 Eki Görüntüle 940926 Eki Görüntüle 940927
Tebrik eden arkadaslar cok sagolun rabbim en kisa zamanda sizlerede nasip etsin insallah bunlarda testlerim ilk fotoraftaki dunku ultra hassas testim digerleride bugune ait bir ovulasyon testi biri gebelik testi...adet tarihime daha dort gun var bir kac gunede insallah doktora giderim bu arada gecen hafta 100 tane ovu.10 tane hassas gebelik testi aldim ebaydan bugun yarin gelur testlerde elimde kalicak galiba...

Ovolasyon testi silik çıktığında pozitif mi oluyor gebelik canim? Anliyamadimda

valla tam nedenir bilemedimki,geç döllenme olmuştur belkide o yüzden kanda falan çokmamıştı,zaten gebeysen bile ultrasyonda daha erken yani gözükmemesi normal,sen bidaha dr.a git bekleme bence kan ver yine,inşallah vardır

amiiin inşallah canım..yarına randevu aldım inşallah güzel haber alırım

benmde adıtime 10 gün var ovlsyn testim benimde böyle sonuç veriyor?

benim adetimede 11 gün var,enson önceki akşam yaptım benimkide böyle çıktı,ben sanmıyorum bu görüntünün pozitif oldugunu ,daha önceki sayfalardan incelerseniz,şuan hamile olan arkadaşlar ikisininde koyu olması gerektigini yazmışlar,

benim adetimede 11 gün var,enson önceki akşam yaptım benimkide böyle çıktı,ben sanmıyorum bu görüntünün pozitif oldugunu ,daha önceki sayfalardan incelerseniz,şuan hamile olan arkadaşlar ikisininde koyu olması gerektigini yazmışlar,

evet bende öyle okumuştum

Eki Görüntüle 940925 Eki Görüntüle 940926 Eki Görüntüle 940927
Tebrik eden arkadaslar cok sagolun rabbim en kisa zamanda sizlerede nasip etsin insallah bunlarda testlerim ilk fotoraftaki dunku ultra hassas testim digerleride bugune ait bir ovulasyon testi biri gebelik testi...adet tarihime daha dort gun var bir kac gunede insallah doktora giderim bu arada gecen hafta 100 tane ovu.10 tane hassas gebelik testi aldim ebaydan bugun yarin gelur testlerde elimde kalicak galiba...

canım inşallah vardır bebiş,şimdi bize fiziksel olarak farkettigin deyişiklikleri yazarmısın,buarada testleri kaça almıştın

Son düzenleme:
Ovolasyon testi silik çıktığında pozitif mi oluyor gebelik canim? Anliyamadimda

benmde adıtime 10 gün var ovlsyn testim benimde böyle sonuç veriyor?

kizlar ovulasyondan sonra dollenme gerceklestiyse eger lh azda olsa yavas yavas artisa gecmeye devam eder bu aslinda kisiden kisiye degisirde diyebiliriz ben en bu gebelik dahil ovulasyon testi ile uc gebelik gecirdim ilk kizimda gebeligi gosterdigini bilmiyordum hic yapmadim ama ortanca kizimda hamile oldugumu ogrendikten sonra ovulasyon testi yaptim test cizgisi control cizgisinden dahi daha koyu cikti ama o zaman hatirladigim kadariyla 10 haftalik falandim ama suan ogunku gibi testim cikmadi aslinda bu cok normal adetime daha dort bes gun var bu siteye o kadar uzun zamandir giriyorumki o kadar farkli durumlar oluyorki;ovulasyon testinde negative gorup gebelik testiyle hamile oldugunu goren arakadaslarimizda oldu dollenme sonra hic siliklesmeden surekli pozitif gorenler oldu hatta adet donemine yakin surekli pozitif gorup hamile olmayan arkadaslarda az degildi o yuzden derimki ovulasyon testi gebelik gostermesi icin aslinda hic guvenli dil kesinlikle mumkun oldugunca kullanmamaya calisin bende ayni hayati yapiyordum ovulasyondan sonra devam ediyordum teste hatta uc kereydi galiba iki kere yumurtladigimi gordum biri ustelik adetimden iki gun once gordum bende hamileyim diye sevincler falan esime bile soyledim sonra iki gun sonra testim siliklesti ondan on dort gun sonrada adetim gelmisti...o yuzden derimki ovulasyon testini gebelik ogrenmek amacli kullanmayalim

canım inşallah vardır bebiş,şimdi bize fiziksel olarak farkettigin deyişiklikleri yazarmısın,buarada testleri kaça almıştın

ben her ovulasyon gunumde yumurtlamami sanci olarak hissederim canim kasiklarim ve belimde inanilmaz basinc ve siskinlik olur bu ay yine o sekilde hissettim ama her aydan dahada siddetli gecti Sabah o sanciyla uyanmistim ve ertesi sabaha kadar ayni siddette devam etti neydeyse hastaneye gidicektim o kadar siddetli bir kasin sancisiydi ozellikle sag tarafim sancidan zonkluyordu baya kortktum sag tarafta 2,5 cmlik kistim vardi sogan kuru yaptim bu ay heralde kist kuculuyor oda sanci yapiyor dusundum...onun disinda hic bir belirtim yoktu bide bu ay tukurukle yapilan testlerden almistim o soylenilen gibi kristellesme hic goremedim ama bende kucuk benek benek seyler belirmisti ovulasyon zamanimda sonra o benekler azalmisti dun yine yapmistim benekler yine cogalmisti ondan suphelendim zaten hamileigi...onun disinda iki gundur belim ve kasiklarim cok feci agriyor ozellikle belim sanki ustune bise binmis gibi.Ayaklarim buz gibi kesinlkle isinmiyor gogus uclarimda tatli tatli kasiniyor bunun disinda bisi yok zaten olmazda simdi eger bebek varsa cok cok kucuk anca belirtiler altinci haftada kendini belli eder testlere gelince canim ben ebaydan aliyorum testlerimi cok cok memnunum hangi markayi alirsan al hepsi cok guvenli cok marka aldim ben ozellikle cubuk olan testlerden kullaniyordum tavsiye ederim kaset tipine nazaran yorumlamasi daha kolay daha bir hafta once 100 adet hassas ovulasyon testi ile 10 adet hassas gebelik testi almistim henuz elime gecmedi gerci ortalamaa 38 tl ye geldi bana

ben her ovulasyon gunumde yumurtlamami sanci olarak hissederim canim kasiklarim ve belimde inanilmaz basinc ve siskinlik olur bu ay yine o sekilde hissettim ama her aydan dahada siddetli gecti Sabah o sanciyla uyanmistim ve ertesi sabaha kadar ayni siddette devam etti neydeyse hastaneye gidicektim o kadar siddetli bir kasin sancisiydi ozellikle sag tarafim sancidan zonkluyordu baya kortktum sag tarafta 2,5 cmlik kistim vardi sogan kuru yaptim bu ay heralde kist kuculuyor oda sanci yapiyor dusundum...onun disinda hic bir belirtim yoktu bide bu ay tukurukle yapilan testlerden almistim o soylenilen gibi kristellesme hic goremedim ama bende kucuk benek benek seyler belirmisti ovulasyon zamanimda sonra o benekler azalmisti dun yine yapmistim benekler yine cogalmisti ondan suphelendim zaten hamileigi...onun disinda iki gundur belim ve kasiklarim cok feci agriyor ozellikle belim sanki ustune bise binmis gibi.Ayaklarim buz gibi kesinlkle isinmiyor gogus uclarimda tatli tatli kasiniyor bunun disinda bisi yok zaten olmazda simdi eger bebek varsa cok cok kucuk anca belirtiler altinci haftada kendini belli eder testlere gelince canim ben ebaydan aliyorum testlerimi cok cok memnunum hangi markayi alirsan al hepsi cok guvenli cok marka aldim ben ozellikle cubuk olan testlerden kullaniyordum tavsiye ederim kaset tipine nazaran yorumlamasi daha kolay daha bir hafta once 100 adet hassas ovulasyon testi ile 10 adet hassas gebelik testi almistim henuz elime gecmedi gerci ortalamaa 38 tl ye geldi bana

anladım canım sagol,tam bende kendimdeki 3 gündür geçmek bilmeyen özelliklede bugün dahada artan kasık ve bel agrısını yazıyordum i.net baglantısı kesildi,benim adetin 21.günü testlerde çift koyu çıkmadı hiç,ama ilişkiyi kesmedim tabiki,ya anlatamam şuanki sancımı agrımı,bide çok fazla gaz var,agrıdan uyanıp durdum,dedigin gibi gödüs uclarındaki hassasiyet falan,bilemedim sence bendekide bi belirti olabilirmdünki sanci sol kasıgımdaydı,bügün ise belimi sanki kemiren bişe var gibi

Son düzenleme:
fatmacım merhaba:KK16:bende de sürekli enf oluyordu dr gittim fitil verdi ve kullandığım ayda hamile kaldım ama pıhtılaşma yüzünden düştü:KK43:(diyeceğim o ki dikkat et kendine hamile olabilirsin 2 gebelik geçirdim ikisinde de fitil kullanmıştım..hadi bakalım hayırlı haberini bekliyoruz tatlım:KK49:

sağol tatlım yarın adet günüm dün gebelik testi yaptım negatifti:KK43:

Kızlar bugün yine.ovu testi yaptım sonuç böyleçıktı yine nedn böyledir dün gebelik testi negatifti adetim yarın

Eklentiler

• $DSC_0380.jpg
    $DSC_0380.jpg
    49,3 KB · Görüntüleme: 22
X