Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Sen beni çok güldürdün yaaa süper birisin maşallahhhh
Cnm ismin ne namaz kılıcam sanada dua edeyim boran arkadaşımıza kız bebiş sana ne diye dua edeyim :44:

ayyy gerçekten dua edicekmisin namazında banada,canım çok sagol ya,allahım seni güldürsün hep inşallah,

iyi günler arkadaşlar.. bugün sat itibaren 14. gün ovulasyon testi yaptım çift çizgi çıktı ancak silikti heralde daha tam yumurtlama gününe gelmedi değil mi? geçen ay 16. gün tam koyu çift olmuştu

iyi günler arkadaşlar.. bugün sat itibaren 14. gün ovulasyon testi yaptım çift çizgi çıktı ancak silikti heralde daha tam yumurtlama gününe gelmedi değil mi? geçen ay 16. gün tam koyu çift olmuştu

benimde 14.gün bugün,dün akşam yaptım tek çizgiydi diyeri çok silikti,bakalım bu akşam neolacak,geçen ay 14.gün görmüştüm şift çizgiyi

ovulayon testi gebeliği gösterirmi adete 3 gün var çift çizgi var

Hayır göstermez.onun kullanim amaci başka çünki.canim predictor early hassas testi var onu kullan adete 4gun kala kullanabilirsin güvenle çıkıyor.

Başka markada alabilirsin. Fiyati fazla gelirse.hassas erken gösteren diyeceksin ezcaneye ok

Son düzenleme:
benimde 14.gün bugün,dün akşam yaptım tek çizgiydi diyeri çok silikti,bakalım bu akşam neolacak,geçen ay 14.gün görmüştüm şift çizgiyi

10 ocak benimde 14. gündü çizgi silikti, akıntım da yoktu. Bugün akıntım var ama test yapmadım, sanırım yapmayacağımda. Yumurtlama günleri herkesde 14. gün olmayabiliyor. Haydi hayırlısı :)

10 ocak benimde 14. gündü çizgi silikti, akıntım da yoktu. Bugün akıntım var ama test yapmadım, sanırım yapmayacağımda. Yumurtlama günleri herkesde 14. gün olmayabiliyor. Haydi hayırlısı :)

Bence de yapma çok sağlıklı bulmuyorum artık.. En iyisi akıntıyı takip etmek ve 2 günde bir çalışmak..

Kader kısmet

Kizlar merhaba.

Oncelikle hepimizin gecmis kandili mubarek olsun. Allah ettigimiz dualari hayirlisiyla bir an once kabul eylesin, bizim , kocalarimizin ve varsa cocuklarimizin butun gunahlarini da bagislasin.

Benim bilgisayarimda bir sorun oldu bir suredir giremiyordum. Bugun duzeldi nihayet. Umarim herkes iyidir okuyamadim yazilarin hepsini

Bu ayki hesaplamama gore 26 gunluk dongude SAT 18 Aralik - BAT 13 Ocak idi. Yani bugun 27. gunum ama su saat itibariyle reglim baslamadi. Bu ay yaptigim ovulasyon testimde 17. gun gulen surati yakalamistim. Buna gore de 31 gunde regl olmam gerekiyor eger bebek yoksa.
Bu ay yine cok umutluyum. Ama erken hamilelik testi yapmak istemiyorum . Insaallah Allah hayirlisiyla daha fazla bekletmeden guzel haberi almayi ve herkesle paylasmayi nasip eder...
Ve insaallah bir an once hayirlisiyla sizlerin de guzel haberlerini aliriz buradan amiiin :))))

Canım hayırlısıyla o güzel haberi alırsın bizimle paylaşırsın bizde tatbiki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…