Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

canım tüp bebek tedavisnde de giden paralar, tuttumu tutacak mı baskısı.. Ohooo çok iyi bilirim bu durumları :) Eğer tüp bebekte spermle ilgili sorunlarda varsa önce eşin macun kullansın sonra deneyin onun etkisi oluyor. Benim eşimin spermlerini macun düzeltti. Baharatçılar yapıyor. İnşallah canım, inşallah :)

evet benim annemde ben ağlarken ne var bende 3,5 aylık bebeğimi kaybetmiştim demişti, baya üzülmüştüm..
Bal,badem,ceviz ye keyfine bak, olacak inşallah..

Aynen cnm birde zam geldi daha kötü oldu
İlginç tarafı ne eşimde ne de bende sorun yok a dan z ye herşeye bakıldı eşimin spermle ilgili sorun yok benim yumyumlarımda gayet iyi tam 42 tane toplandı kaliteli dendi ama yinede olmadı demek daha zamanı var ama hem maddi hem manevi baya zor
Çok heveslendim ovulasyon testi aldım kullanmak nasip olmadı kanamam uzun sürdü herşeyde bi hayır var demekten başka carem yok Ama inşallah birdahaki ay kullanıcam inşallah pozitif sonuç alırım da tüp bebeğe gerek kalmaz

Ortalama gününü belirle, beyaz elma şarabı al. İkinizde için. Vücut gevşesin güzelce.. Sonra vücut ısısını yakalayın sevin birbirinizi :) Kasma kendini, doğru pozisyonda temasta bulun. Sonra yerinden hiç kalkma, eşin güzel bir film açsın birlikte izleyin..
Benim hislerim kuvvetlidir bir kaç aya olacak bak görürsün :) Birde tüp bebek denemesinden sonra daha kolay hamile kalınıyor çünkü tüplerinden bir kez geçti. Vücut ilkinde yabancı olduğu için itti.. Artık tanıyor. Kabul edecektir :)

hayırlısı olsun canım ya,inşallah herşey yoluna girerde bebişlerimiz olur,biliyosun denemenin ikinci ayındayım,bugün 14.günümdeyim,inşallah canım benim,hayırlı saglıklı bi kızım olur,allahım inşallah sanada herkezede istegini verir.

beyaz elma şarabı neyki ilk defa duydum:44:

ne güzel konuşmuşsun hayırlı olsun allah kucağına almayıda nasip etsin .Bizede dua et hamilelerinki kabul olurmuş

İnşallah cnm bu ay olacak yazmışsın yaaaa o cümle beni ne kadar mutlu etti anlatamam içkiyle pek aram yok ama geri kalanları uygulayacağım
Kimyasal gebelkten sonra hamile kalma sansıda yüksek diyorlar inşallah cnm yazdığın gibi bu ay olur
Buarada teşekkür ederim cnm yüzümü güldürdün allahta seni güldürsün tam da ezan okunuyor gönlünden ne geçiyorsa hayırlısıyla olur inşallahhhhhhh

Aminnn, aminn :)
Vincent Cider Köpüren Elma Sarabi meyve suyu gibi zaten. Sen iç bir kadeh bir şey olmaz bebeğe de zararı olmaz bir kadehin. Hadi bakalım hayırlısı :)

İnşallah cnm benim
Heyecanla bekliyorum güzel haberlerini

Sen beni çok güldürdün yaaa süper birisin maşallahhhh
Cnm ismin ne namaz kılıcam sanada dua edeyim boran arkadaşımıza kız bebiş sana ne diye dua edeyim :44:

canım benim Allah razı olsun, Emel Eryıldırım. Hayırlısını dile , sağlıklı sıhhatlı kusursuz kedersiz şansı bahtı açık, vatanına milletine ailesine hayırlı, güzel evlatlar ver yarabbim de :) Cinsiyetine o karar versin :)

Tamam cnm aynen yazdığın gib dua edicem Görüşürüzzzz sempatik güzel insan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…