Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

canım benim, bende geçen ay başladım ov.testne geçen ay galenik almıştım eczaneden içinde 5 adet var 25 tl.di,bana pahalı geldi, bu ayda i.netten sipariş verdim laguich gibi bi marka içinde 20 adet var 35 tl.ye,galenikte gayet iydi,ama buradan okudum bazıları bu sipariş verdigimdende kullanmışlar memnunlardı,fiyatıda diyerine göre daha uygundu bende sipariş verdim ama daha elime ulaşmadı,zaten eczanelerde i.netten siparişle getiriyorlar

Çok teşekkür ederim.Benimde kafam karıştı çok fazla marka var.Bi deneyelim bakalım:)Kolay gelsin

bende bu ovulasyon testlerinden almak istiyorum.Çok fazla çeşit var fiyatlarıda epeyce farklı.Önerebileceğiniz bi test markası var mı?Kullanıpta memnun kaldığınız.Cevap verirseniz çok sevinirim.

Bende bu ay ilk kez kullaniyorum laboquick aldim 20 tane test 2 erken gebelik testi 25liraydi sanirim..

Bende bu ay ilk kez kullaniyorum laboquick aldim 20 tane test 2 erken gebelik testi 25liraydi sanirim..

bende ondan alacaktım ama kart şifresini giriyorm sürekli hata verdi,benimde hey heyler geldi,sonrada aynı marka ama 20 adet 35 liraya kapıda ödemeli sipariş verdim daha gelmedi ama,cuma akşamı vermiştim

Kizlarr..iki belirgin cizgiden sonra cizgi cikmadi.. simdi riskli olan gunler cizgi olanlar mi olmayan mi..

çizgiden öncede ilişki oldu demi tatlım,iki çizgiyi dünmü görmüştün bugün ilişki olsun yine,yarın dur sonra yine,allah ne verdiyse boş geçirmeyiiinn deriiimm:KK1::KK1::KK1:

ayy manyak oldum iyice sürekli lavaboya gidip adet oldummu diye bakıp duruyorum,ama hala yok,bugün olmam lazım aslında

ayy manyak oldum iyice sürekli lavaboya gidip adet oldummu diye bakıp duruyorum,ama hala yok,bugün olmam lazım aslında

bende adetim yaklaşınca aynı durumdayım git git gel elimde testler Allah yardımcımız olsun bakalım bende bu ay ovulasyon testi deneyecem ilk defa bakalım inş bu kez tuttururum

Kozlar benim kafam iyice karisti bu ovu.testleriyle ilgili.Esim CMT.sperm testi vermişti.bugün doktorla konuştu Esim tanidik olunca eseriyle ceket atsan hamilelik olur gibi birşey söylemiş eşime.yani çok iyi diyor.takvim de bir hata yapıyor olabilirsiniz demiş.ama ben 3 aydir ovu.yapıyorum.çift çizgiyi görüyorum.nazil bir hata yapabiliriz ki.ben de testlerden şüphelenmeye basladim.birde çok ayrintiya girmeden birşey soracagim.2 aydir ilişki sonrasi kalkmiyorum sabaha kadar yatiyorum.ve 2 aydir bende sari çok kotu kokulu akinti oluyor.yumurtlama bitince ilişkiye 1 hafta 10 gün ara veriyoruz koku ve akinti azaliyor.acaba bu bir virus ya da bakteriyse spermin genetiğini bozuyor ya da öldürüyor olabilir mi.basina boyle birşey gelen oldu mu.yarinben de gideceğim bakalim doktor ne diyecek.

doktora gittik eşimde ve bende bişey cıkmadı klomen kullandık rahim filmi cektirdim bitki ot çöp kulladım hocaya gittim göbek cektirme deniliyor bizim oralarda yaptırdım birde ovulasyon testi deneyecem bakalım sonrada Allah kerim asılama+ tüp bebk sanıırm Allah o gnlere koymadan inş nasip eder birbirimize dua edelim kızlar

Kozlar benim kafam iyice karisti bu ovu.testleriyle ilgili.Esim CMT.sperm testi vermişti.bugün doktorla konuştu Esim tanidik olunca eseriyle ceket atsan hamilelik olur gibi birşey söylemiş eşime.yani çok iyi diyor.takvim de bir hata yapıyor olabilirsiniz demiş.ama ben 3 aydir ovu.yapıyorum.çift çizgiyi görüyorum.nazil bir hata yapabiliriz ki.ben de testlerden şüphelenmeye basladim.birde çok ayrintiya girmeden birşey soracagim.2 aydir ilişki sonrasi kalkmiyorum sabaha kadar yatiyorum.ve 2 aydir bende sari çok kotu kokulu akinti oluyor.yumurtlama bitince ilişkiye 1 hafta 10 gün ara veriyoruz koku ve akinti azaliyor.acaba bu bir virus ya da bakteriyse spermin genetiğini bozuyor ya da öldürüyor olabilir mi.basina boyle birşey gelen oldu mu.yarinben de gideceğim bakalim doktor ne diyecek.

ya tabikide sende git dr.a,tedavine baktır,enfeksiyon vardır belkide,ama okokular yüzünden ilişkiyide bırakıyomuşunuz belkide yumurtlaman o günlere denk geliyodur,yani testlere çok güvenmeyelim bence

ya tabikide sende git dr.a,tedavine baktır,enfeksiyon vardır belkide,ama okokular yüzünden ilişkiyide bırakıyomuşunuz belkide yumurtlaman o günlere denk geliyodur,yani testlere çok güvenmeyelim bence

Yok canim yumurtlamaya ihmal etmedim.herşeye rağmen direndik:)yarin gideceğim canim.sen de için rahat etsin istiyorsan yap bir test.

canım burda okuduklarıma göre konuşuyorum bu ovulasyon testlerinde ikinci çizginin silik olarak çıkması normalmiş cünkü vucudumuzda Lh hormonu herzaman oldugu için silik çizgi çıkabilir. tabi bi yandanda yumurtlama gününü değerlendirip adete yakın çizgilerin hala çıkması hamilelik anlamınada gelebiliyomuş. bende seninle aynıyım yumurtlama günümü değerlendirdim adetime 3 gün kaldı hala çizgiler silikde olsa çıkmaya dewam ediyo yani çok karışık bi durumm keşke bu kadar takmamayı becerebilsekkk :KK43:

benimde aynı benimde 18. günüm ve çift çizgi çıkıyor

Yok canim yumurtlamaya ihmal etmedim.herşeye rağmen direndik:)yarin gideceğim canim.sen de için rahat etsin istiyorsan yap bir test.

sabah olsun yapıcam,kızlar belimde kasıklarımda agrı falan kalmadı,gögüslerim hariç,psikolojikmi nedir,bide pozitif çıkıyormu,şoka girerim herhalde

iyi inşallah sonuç olumlu olur,ya belimde kasıklarımda,bacaklarımda agrı falan kalmadı,sadece gögüslerim agrıyor,psikolojikmi nedir,sabah yaoıcam testi sonuç pozitif falan çıkarsa şoka girerim herhalde:KK52:

X