Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Hayirli olsunn. Tebriklerr saglikla kucagina alirsin ins.. benim durumuma da bi fikir verir misin.cuma cumartesi cizgi belliydi ama test cizgisi kadar koyu degldi.pazar hic cikmadi cizgi..cuma pazar degerlendirldi..

teşekkür ederim Allah razı olsun.inşallah değerim ikiye katlar bugün tekrar kan verdim.herkesin çok koyu çıkmıyor çizgisi benim mor oluyordu resmen ama önemli olan koyuluktan sonra silinmiş olması demekki yumurtan çatlamış.inşallah hayırlısıyla güzel haberi olursun bu ay:)

Duman senin sat neydi inşallah hamileysem dogumlarimiz yakın olacak gibi

Olabilir ALlah in isi ben uc gun once gebelik testi yaptim negatif cikti adetim iki gun geecti yine negatif olursa diye korkuyorum ya ama ovu testi yaptim pozitif sen hic denedinmi adete yakin veya dun ovu testi

kan testinmi negatif çıktı,yok denemedim kalmamıştı elimde ovu.sipariş ettim bugün gelmesi lazım

bu akşam çok önemli muhakkak değerlendir canım.ama biliyorsun nasip bu işler ben çift çizgiden 1 gün önceyi değerlendirebilmiştim daha sonra olmadı yani.inan bu aydan hiç ümidim yoktu ama olacağı varsa günü gelmişse oluyor demek.14.gündü ilişkim ama inan hiç dikkat etmedim yani yatmadım hemen kalktım banyoya girdim nasılsa bugün önemli değil daha çizgim koyulaşmadı var daha diye düşünüyordum yani kafamda bebek düşüncesi yoktu.en önemlisi stres yapmamak akışına bırakmak ama maalesef işte bunu yapamıyoruz:)ayrıca ben adet sonrası her gün taze sıkılmış havuç suyu ve 3 4 adet kuru incir yedim ovi.ye kadar.beslenmede çok öenemli.inşallah güzel heberi alırsın bu ay:)

peki bu gebelik konusunda hiç dr. gittinmi,gittiysen ne dedi,kaç yıldır evlisin,ya bak herşeyin hayırlısı olsun allahtan bunu dile,hergün yapmana gerek yok güaşırı yap,ve yerinden kalkma

peki bu gebelik konusunda hiç dr. gittinmi,gittiysen ne dedi,kaç yıldır evlisin,ya bak herşeyin hayırlısı olsun allahtan bunu dile,hergün yapmana gerek yok güaşırı yap,ve yerinden kalkma

Gittim cnm önce vajinismus için çok şükür onu yendik.. Sonraları da gebelik için gittim. Hormonlarıma falan bakıldı çok az prolaktin hormonum yüksekti biraz ilaç kullandım.. oluruna bırak dedi doktor biraz. 2,5 senelik evliyim.. Tabi artık herkes çocuk bekliyor bizden ve baskı yapıyorlar açık açık. Kafama takmak istemiyorum eşim çok yardımcı oluyor bu konuda ama.. Beni yalnız yakalayınca kaynananm falan yapın artık diyor.. Öyle işte Allah'tan hayırlısı.. Sağol cnm.. Yardımların için

ya apardon ben anlamadım,bugünmü başladı adetin,10.günündemisin anlayamadım

ben bugün 18. günündeyim 10. gününde ovülasyon testine başladım 10. gün silikti sonra 11. gün daha belirgin oldu o zamandan beri sürekli çift çizgi çıktı ve 11. gün benim yumurtlama günü olduğum anlaşıldı hesapladım 24 günlük döngü oluyor ve adet günümde 5 ocak neden öyle oluyor acaba tstler mi bozuk

gebelik testi yaptınmı peki,hamilelik takvimi ekledigine göre hamilesin,ovu.testleride bu sebepten çift çıkıyordur,

Son düzenleme:
bunu totem için yaptım test yapmadım daha bekleyelim bakalım

sendemi totemcisin,nediyim şans getirir umarım,canım 10.günden beri çift çıkması tuhaf,gebe olabilirsin dicem ama diyelimki yumurtladıgın gün gebe kaldın yani 11 de,anında çift çizgi göstermezki kendini,bence bi kan ver

Valla ben gecen ay 20. Gün görmüştüm cizgiyi (siklusum 34-35 gun) bu ay ilk testimi 17. Gün yaptim ve cift cizgi vardı. Sasirdim hatta. Sonra o cift cizgiler hic gitmedi, her gun çıktı. En sonunda da gebelil testi pozitif cikti. Bence bu ovulasyon testleri tami tamina dogru zamani gostermiyo, ona kanmamak lazim. Hep dediğim gibi gün aşırı en garantisi.

nebileyim valla ben ilk denedim zaten,buayda denicem sipariş verdim cuma akşamı ama daha gelmedi,otomatik hesaplayıcıya göre bugün adet olmalıyım ama henüz bişe yok sadece gögüslerim çok agrıyor,14.günü çift çizgiyi görmüştüm bidahada yapmadım testte yoktu zaten,15 te yumurtladım desem bugün engeç yarın adet olmalıyım demi

bende bu ovulasyon testlerinden almak istiyorum.Çok fazla çeşit var fiyatlarıda epeyce farklı.Önerebileceğiniz bi test markası var mı?Kullanıpta memnun kaldığınız.Cevap verirseniz çok sevinirim.

bende bu ovulasyon testlerinden almak istiyorum.Çok fazla çeşit var fiyatlarıda epeyce farklı.Önerebileceğiniz bi test markası var mı?Kullanıpta memnun kaldığınız.Cevap verirseniz çok sevinirim.

canım benim, bende geçen ay başladım ov.testne geçen ay galenik almıştım eczaneden içinde 5 adet var 25 tl.di,bana pahalı geldi, bu ayda i.netten sipariş verdim laguich gibi bi marka içinde 20 adet var 35 tl.ye,galenikte gayet iydi,ama buradan okudum bazıları bu sipariş verdigimdende kullanmışlar memnunlardı,fiyatıda diyerine göre daha uygundu bende sipariş verdim ama daha elime ulaşmadı,zaten eczanelerde i.netten siparişle getiriyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…