Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Kızlar yorumlar mısnız?

Üstteki bugün alttaki cumartesiye ait..

Eklentiler

• $IMG_3346.jpg
    $IMG_3346.jpg
    26,2 KB · Görüntüleme: 30
bende daha önceki gebeliğimi ovi.ile öğrenmiştim.eğer hormonal bir sıkıntı yoksa gebesin bence:)

Canim selam, burdaki cogu arkadas gibi ben de gebeligimi, henuz adetim bile gecikmemisken, ovulasyon testinde adete yakin zamana kadar her gun cikan cift cizgiden tahmin ettim. Gercekten de sonuc pozitif cikti. Bos umut vermek istemem ama benim tahminimce gebe olma ihtimalin yuksek. Insallah iyi haberlerini aliriz.

Kızlar yorumlariniz icin cok tesekkur ederim hala gelen giden yok acikcasi umitlendim ALLAH umitlerimizi bosa cikarmasin

Kızlar yorumlariniz icin cok tesekkur ederim hala gelen giden yok acikcasi umitlendim ALLAH umitlerimizi bosa cikarmasin[/
gelmesin gelmesin istemiyoruz...amin

Amin cnm insallah adetim yine gelmedi yine test yaptim koyu cikti oglumdan dolayi dışarı cikip testte alamıyorum esim aksam gebelik testi getirecek ins onda da pozitif cikar

yarın daha koyu olur.peki kaçıncı gün bugün.benim çift çizgiden 1 gün önce birliktelik olmuştu daha sonra olmamıştı ve şu an hamileyim o yüzden bu günler önemli

Canım sağol öncelikle dikkate aldığın için. Cuma ve c.tesi birliktelik oldu. Ctesi 12. gündü pazar 13.gün.. Bugün de 14.günümdeyim. Bu akşam inşallah birliktelik olacak.. Gerisi Rabbime kalmış.. Ümitsiz olmak istemiyorum ama önereceğin birşey olursa yazar msıın lütfenn. Özelden de yazabilirsin.. Çok sağol :KK16:

Yaa seninle ayni durumdayiz demekki bendede cikiyor silik cizgi benim bat 3 ocak cok stresliyim yaa😔 kasıklarimda batma var psikolojikmi bilmiyorum ama ilk hamileligimdeki benzer seyler var issallah hamileyizdir seninde az varmis adet tarihine yeni senenin ilk hamilelik haberlerini veririz issallah[

slm kızlar benimde bat 2 ocak gögüslerde şişkinlik dışında hiçbir değişiklik yok. o da adetten öncede olduğu için merak ediyorum. yumurtlama günüm 19 aralıktı. ovulast-yon ile tutturdum. soğan kürü yapmıştım ilk kez bu ay. şu günler geçse de merakımız gitse hayırlısıyla.

slm canım yaa çok stresliyim bende erken gebelik testi yapıcam galiba dayanamayıp.Bir hafta daha bekleyemiyeceğim galiba.Benimde göğüslerde şişkinlik var ama adete yakın olyordu zaten tek fark kasıklarımdaki iğne batma hissi allah büyük işşallah hamileyizdir 2014 e bu güzel haberle gireriz :KK49:

vallaa ne bileyim ben zaten kendimi cok yalniz hissediyorum , Londra da yasiyorum, esimden baska kimsem yok ( onunla da oturup sohbet etmeye vakit kalmiyor, adam aksam 8 de eve geliyor, 1 saat banyo yapiyor , skype da annesiyle konusuyor, sonra da yorgunluktan saat 10 da uyuyakaliyor ), evde tv yok, internet kisitli , cikip gezeyim desem hava soguk hem tek basina bir yere kadar , dertlesecek birileri de olmayinca hepten bunaliyorum. Kafamda dusunceler endiseler habire donup duruyor , ben daha once KK da baska topiklere de takiliyordum oralarda cok guzel sohbetler ediyorduk dertlesiyorduk , burada da okuyorum insanlar birbirini teselli ediyor yaziyor ciziyor , ama benim yazdiklarima pek yorum yapan olmayinca...
herneyse iste oyle :KK43:

ben dun ikinci kez ovulasyon testi aldim bu sefer farkli ve daha kaliteli oldugunu zannettigim bir marka. Ingilizce oldugundan her yazilani cok iyi anlayamiyorum ama , anladigim kadariyla sabah ilk idrarla test yapiliyormus, 26 gunluk periyodda 10 ve 11. gunler yanip sonen gulen surat , 12. ve 13. gunlerde sabit gulen surat cikiyor digital sonuc ekraninda , esime de gosterdim dun aksam o da onayladi , bu sabah yaptim testi , adetimin 12. gununde olmama ragmen gulen surat ya da yanip sonen gulen surat cikmadi :44:
otomatik hesaplamalara gore yarin ovulasyon gunum , testte de ayni sonuc cikar diye bekliyordum cikmayinca gene kafam karisti zaten adet periyodlarim da cok duzenli degil, bakalim yapmaya devam edicem testi ama acaba yumurtlamiyor muyum diye de endiselenmeden edemiyorum...

sen de galiba tekrar anne olmak istiyorsun, hayirlisiyla bir an once gonlune gore olur insallah ( galiba kiz istiyordun :KK34: )
Allah hepimize bir an once nasip etsin.

ya bu gülen suratlar tükrükle bakılmıyomuydu benmi yanlış biliyorum acep

kızlar biri bana yardım edebilir mi ?bugün adetimin son günü ve ovulasyon testi için sipariş verdim 2 güne kadar gelir diye tahmin ediyorum ne zaman başlamalıyım nasıl olacak aklım allak bullak oldu :'(

iki günece gelicekse tam zamanında geliyo işte adetten 2 3 gün sonra başla

kızzlarr nehaber nasılsınız,benim bugün adet olmam lazım ama gögüslerimden başka hiçbiyerimde agrı falanda kalmadı,ayyy kam testi negatiftiya belki geç döllenme olmuştur ha demii kızlaaar:KK37: sizce olabilirmi böyle bişe

bugünleri sakım boş geçme tamammı

Borann..Bugün yarın öbür gün hergün yapıcm inan ki.. Yeter ki olsun kuzum.. Seninle aynı yaştayız ama bak senin iki oğlun varmış.Allah bağışlasın. Benim daha hiç yok.. Ne olur önereceğin birşeyler olursa yaz bana olur mu? İnan ben bu durumlara çok zor geldim. Vajinismus belasıyla uğraştım daha bi sürü şey.. Yardıma ihtiyacım var :KK14:

kızzlarr nehaber nasılsınız,benim bugün adet olmam lazım ama gögüslerimden başka hiçbiyerimde agrı falanda kalmadı,ayyy kam testi negatiftiya belki geç döllenme olmuştur ha demii kızlaaar:KK37: sizce olabilirmi böyle bişe

Olabilir ALlah in isi ben uc gun once gebelik testi yaptim negatif cikti adetim iki gun geecti yine negatif olursa diye korkuyorum ya ama ovu testi yaptim pozitif sen hic denedinmi adete yakin veya dun ovu testi

yarın daha koyu olur.peki kaçıncı gün bugün.benim çift çizgiden 1 gün önce birliktelik olmuştu daha sonra olmamıştı ve şu an hamileyim o yüzden bu günler önemli

Hayirli olsunn. Tebriklerr saglikla kucagina alirsin ins.. benim durumuma da bi fikir verir misin.cuma cumartesi cizgi belliydi ama test cizgisi kadar koyu degldi.pazar hic cikmadi cizgi..cuma pazar degerlendirldi..

Borann..Bugün yarın öbür gün hergün yapıcm inan ki.. Yeter ki olsun kuzum.. Seninle aynı yaştayız ama bak senin iki oğlun varmış.Allah bağışlasın. Benim daha hiç yok.. Ne olur önereceğin birşeyler olursa yaz bana olur mu? İnan ben bu durumlara çok zor geldim. Vajinismus belasıyla uğraştım daha bi sürü şey.. Yardıma ihtiyacım var :KK14:

Benim onerecegim gun asiri ilişki olsun arti hemen dusa girme yarim saat kadar bekle derim

X