Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Merhaba arkadaşlar beni hatırlayanlar vardır. Malesef bu ayda elim boş döndüm. Ovu testi yapmadım. Ama akıntılarima göre uygulama yaptık . Bat 30 aralık ben az önce test yaptım. Negatif. Kasiklarimda 10 gündüdq ağrı var bel ve bacağıma atan kramplar da cabası...Test sonucundan sonra bi güzel oturup ağladım eşim gelmeden çünkü o kızar bana ağlarsam. Aylardır olmuyor. Çok uzun bir zaman değil belki 4 ay oldu yaşım 26 . Yoruldum negatif görmekten ...

benimde bat 30 31 aralıktı bende dün kan vedim negatif çıktı,aynen 10 gündür bel ve bacak agrısından duramıyom,2 3 gündürde kasıklar başladı,ya saçmalama daha yaşın kaç sanki 15 20 yıldır ugraşıyosunuzda olmuyor gibi davranıyosun,4 ayda nevarki elbet olur,bak adetlerimizde aynı tarihlermiş 2014 hamileleri olacaz hepimiz beklede gör ben inanıyorum buna

merhaba arkadaşım ben yeni üye oldum

dün gece i.netten ovu.sipariş ettim,kaç günde elime ulaşır bilgisi olan varmı

Son düzenleme:
dün gece i.netten ovu.sipariş ettim,kaç günde elime ulaşır bilgisi olan varmı

Son düzenleme:
Merhaba kizlar Ovulasyon testi kullananlar birsey sorucam ben ayin 6 sinda adet gordum ovulasyon kullanmadim yumurtlama tarihimi hesaplayip iliskide bulunduk.benim hesabima gore yumurtlama tarihim gecti ayin 3 ü gibi bat tarihim üc gundur dayanamadim ovulasyon testi yaptim 2 .cizgi silikte olsa cikiyor hala yumurtladigimi dusunmuyorum sizce hamile olabilirmiyim.ikinci cizgi bu nedenle cikiyor olabilirmi.

Inşallah canim haklısın daha 4 ay oluyor ama ben gurbetteyim bir bebegimmmm olsa can yoldasim olur. Sagolsun kocam en büyük yardicim. Ama insan dusunuyor bu kadar ağrı var ortada bi sey yok. Şaşırdim kaldim.

Bende Merak ettim şimdi tekrar dene bakalım belki çift çizgi daha net çıkar !Ve Bu Gece senin için önemli yarın gece de :))İnşanllah yeni yıl sana ve bu umutla bekleyen herkese umutlu gelir...

inşallah.. teşekkür ederim iyi dileklerin için. tekrar yaptım dünküyle aynı gibi. resim eklemeyi öğrensem eklicem birazdan..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…