Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

forumda genelde koyu çizgiden sonraki günler önemli diye okudum açıkçası pek önemsememiştim bu günleri..

Bende dayanamadım dün doktora gittim bebiş yok. Ama yumurtan çatlamamış dedi.
Demek ki bu iyi haber hala şansım var. Ovülasyon testine devam ama bugünde tek çizgim silik bakalım.

Eklentiler

• $image.jpg
    32,6 KB · Görüntüleme: 26

canım çok teşekkür ederim tez zamanda allahım sanada tüm isteyenlere de versin
şehir dışındaydım pazar geldim ben grip olmuştum bel ve bacak ağrım vardı gripte olur dedim bebiş aklıma hiç gelmedi
normalde sadece kasık ağrım olurdu reglime yakın ama kasık ağrım hiç olmadı sadece bel ağrım çok var sanki vücudumu belimden ayırıyorlar gibi ağrım var şimdi hafifledi gögüslerim şiş 4 gündür akıntımın rengi değişti yerleşme kanamasıymış bat bugündü pzt tekrar kan vericem erken gebelik testin varsa yap regliye 7 gün kala belli ediyor ben öyle öğrendim :)

Peki arkadaşlar birsey sorucam.diyelimki ovulasyon testinde cift cizgiyi gorduk.sonraki gun tekrar yapılan ovulasyon testinde cizgi siliklesti yada tek cizgi gorduk.bu yumurta catlamis mi demek.yani bazı kisilerde yumurta catlamio kiste donusebilio ya eger cift cizgi goremiyorsak yumurtamiz kesin catlamis oluomu

benim regliye4 gün kaldı yarın kan testine gidicem canım

evet canım koyu çizgi sonrası silik çıkıyorsa çatlamış demektir ve o günü değerlendirmek gerekiyor

Düştüğüne üzüldüm birdaha yaşamazsın inşallah cnm
Bende önceden doktora gidiyordum kontrollerde yumyumlar ne zaman çatlasa biz o zaman kavga ediyorduk kavga ettiğimizemi yanayım yumyumların çatlamasınamı yanayım bilemedim bu seferde öyle olacak diye korkuyorum :)
inşallah hepimiz güzel haberler alırız

Gün aşarı sağlıklı değil diyorlar ama arkadaşın hamile kalmış çok şaşırdım denemekte yarar var..
İnşallah sende hamilesindir güzel haberlerini bekliyorum :)

Bende aynen coraspirin ve folbiol kullanıyorum iki ay normal yollarda hamile kalmaya çalışıcam olmazca tüp bebeğe devem ben buaralar yarım bardak suya 1 küçük limon yada büyükse yarım limon sıkıyorum o da pıhtı olanlar için iyimiş eşim ibrahim saraçoğlunun programında duymuş hergün içmek lazım mış bende içiyorum nasıl olsa bi zararı yok sende istersen iç cnm kim bilir belki işe yarar :)

evet canım c vitamini içeren besinlerin kanı sulandırma özelliği var. Aslında ben de günde 1 adet kivi ve portakal yenilmesi gerektiğini duymuştum. Kendimi zorluyorum ama meyveyle hiç aram hoş değil. Limon benim için daha kolay olur sanırım. Tok içsem olur mu? Midem de problem var da benim

Cnm tok karnına iç birde miden rahatsızsa yarım sık bende öyle yapıyorum ... ibrahim saraçoğlunu ben çok seviyorum vede ona güveniyorum birde pıhtılaşması olanlar mısır cipsleri , antep fıstığı , mercimek , patlamış ve haşlanmış mısır tüketmeyin diyor kandaki pıhtı oranını artırıyormuş cnm bebek için herşeye dikkat eder oldum 4 senedir istediğim için daha fazla dikkat ediyorum
Portakal ve kivi bende bol bol yicem allahım en kısa zamanda nasip eder inşallah bizlere bebiş
Adetim bitsin birde ovulasyon testini denicem bi o kalmıştı denemediğim :)

mercimek haricinde diğerlerini tüketmiyorum zaten. İnşallah Allah bize de nasip eder canım ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…