Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Benimki de erken gebelik testi degil, normal olanlardan. Bi de biliyosun, ovulasyon testlerim de surekli cift cizgi vermeye devam ediyor. Böyle durumlarda hep gebelik haberi aldik burdaki arkadaslardan. Insallah benimki de olumludur, hayirlisiyla tabi. Allah herkese istedigi kuzuyu nasip etsin.

ayy süper yaa hamile kalanları gördükçe moralim düzeldi çok şükür.Bende kullanıcam ovulasyon .Allah sağlıklı bebekler nasip etsin bütün hamile kalanlara ve kalmaya çalışanlara :)

Bu ay kullanmadım hiç ovülasyon testi falan kafama çok takıp stres yapıyorum diye :KK43: şu 2-3 gün içinde yumurtlamam gerçekleşmiş olacak, umarım bu ay olur :18:

Benimki de erken gebelik testi degil, normal olanlardan. Bi de biliyosun, ovulasyon testlerim de surekli cift cizgi vermeye devam ediyor. Böyle durumlarda hep gebelik haberi aldik burdaki arkadaslardan. Insallah benimki de olumludur, hayirlisiyla tabi. Allah herkese istedigi kuzuyu nasip etsin.

Ayy ne güzel haber :) inşallah Allahım bize de kısmet eder tez zamanda :KK16:

ooooo ooo oo,ozaman kesin hamilesin,hemen gidip kan versene niye bekliyorsun

Yaa esime bu haberi yılbaşı hediyesi olarak vermek istiyorum, ondan önce haberi olmasin diye, onun olmadigi bi ani kollamam lazım :) cumartesi sinava gidecek o, o sirada sinsi sinsi öğrencem :))

Kizlar bu arada ben bu ay hiç ovu testine bakmadan, adet bitiminden itibaren gun asiri ilişkiye girdim. Ve size bi sey deyim mi, bence cizgiyi gormeden once yumurtladim. Gecen ay cizgiyi bekledigim icin kacirmistim. Bence siz de gun asiri yapin mutlaka.

Yaa esime bu haberi yılbaşı hediyesi olarak vermek istiyorum, ondan önce haberi olmasin diye, onun olmadigi bi ani kollamam lazım :) cumartesi sinava gidecek o, o sirada sinsi sinsi öğrencem :))

Kizlar bu arada ben bu ay hiç ovu testine bakmadan, adet bitiminden itibaren gun asiri ilişkiye girdim. Ve size bi sey deyim mi, bence cizgiyi gormeden once yumurtladim. Gecen ay cizgiyi bekledigim icin kacirmistim. Bence siz de gun asiri yapin mutlaka.

ayy bilemedim bende yaa öylemi denesem acaba !!! bu ovulasyondanda korkuyorum daha çok kafamı karıştıracak sanki çift çizgiyi göremezsem uzun zaman moralimde bozulur benim hemen yani

Benim de dün 12.günümdü. çift çizgiyi yakaladım. Çalışmakarımızı yaptık. Hadi hayırlısı. Tabi bu günden sonra da günaşırı çalışsak mı?

yaa kızlar belim niye bukadar agrıyor anlamadım,daha adete 8 gün var ve benim belim 4 gündür agrıyor

adetin bittikten 2 gün testlere başla testi yapmadan 4 saat önce sıvı tüketmeyi keseceksin,idrarını biriktireceksin,sabah 10 ile akşam 8 arası testi uygula,zaten nası yapılacagı testlerde yazıyor,çift koyu çizgiyi görene kadar günaşırı birlikte ol çift çizgiyi gördügün gün ve ertesi günüde birlikte ol sonrada bizim gibi adet tarihini bekle canım hayırlısı

adetten sonraki 12. günüm bugun. test bugün elime ulaştı. biraz önce yaptım tek çizgi sayılır.. çookk çookk silik ikinci çizgi. zaten 30 31 günde regl oluyorum..

anlıyorum,umarım gönlünüzdeki olur

amin canim insallah herkese gonlune gore nasip eder Allah. Ben bu ay cok kararsiz kaldim , daha kaliteli ( yani pahali :KK43: ) bir ovulasyon testi alsam denesem mi , yoksa herseyi oluruna mi biraksam bir muddet diye. Isin kotusu ovulasyon testi yapmaya baslayinca esime de bir haller oldu, her aksam gelip cizgi koyulasti mi diye sorup, koyulasmadi diyince bekleyelim o zaman dedi ve biz burada tavsiye edildigi gibi gun asiri falan degerlendiremedik , aksine simdi bakiyorum bir ayda toplasam 7 kere beraber olmusuz :KK43:(
Adami olumsuz mu etkiledi noldu anlamadim, ben biraz yaa biz yine de bos gecirmeyelim dediysem de cok israr edemedim tabi o yanasmayinca. bu ay test yapmazsak belki normale doneriz ( onceki iki ay biriki gunde ozluyorduk birbirimizi ) , bir umut belki o zaman kendiliginden gelir hamilelik te... Amaan ne bileyim Allah in takdiri iste biz biseylere baglamaya calisiyoruz , aslinda O ol derse oluyor , demezse ne yaparsak yapalim olmuyor gibi geliyor bazen...

Insallah yeni yilda hepimiz guzel haberlerle bulusuruz burada birbirimizin sevincini paylasiriz ...

miska tatlım ya,sendede varmı belde bacakta agrılar

eşine keçi boynuzu ve kimyonlu yemek yap yesin,bugunude degerlendir

keçi boynuzunu uyguluyoruz faydası olur inşallah.
dün kontrol çizgisinden 1 ton açık 2. çizgi vardı.bugün silik çizgi olduğuna göre yumurtam bugün çatlamış mı oluyo??
dün çok kasık ağrısı yaşamıştım adet olack gibi.kasık ağrısı olunca yumurta çatlıyo mu demek,çatlayacak mı demek acaba_?çok soru sordum:)))

Canim bende fiziksel bi farklilik yok henüz, arada kasiklarim hafif sizliyor o kadar. Adet olcakmisim gibi bi hisle yani. Bi de cok fazla sivilce cikti yuzumde. Baska da bi numaram yok :) insallah hepimiz sorunsuz, ağrısız, sizisiz, bulantısız hamilelikler geciririz.

Ayy gerçekten var mi sizce yaa? Bi arkadasim adetten önce cikmaz, bu negatiftir dedi moralim bozuldu. Ama silik de olsa cizgi var, bu pozitif di mi yaa?

normal gebelik testiyle hayalet çizgi dediklerinden çıkmıştı çizgim. silikti. ertesi gün kan tahlilinde bhcg 748 çıkmıştı.. gebelik olmasa çizgi hiiçç belli olmaz..:nazar:

X