Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

afedersin yazdınsada kaçırmış olabilirim,nezamandır evlisin ve nezamandır bebek istiyorsun acaba,bence 1,2 gün daha dur ve kan testi yaptır derim,anlattıgın tedaviyle ilgili bi bilgim yok canım,ama inan olucak seninde bebegin:emir_bebek:hem gebeysende adet belirtileri yinede oluyormuş biçok kişide

canım yeni evliyim daha yaşımdan dolayı tedirginim.tedavi gerektirecek durum varsa bir de onun için vakit kaybetmek istemiyorum.nerdeyse 3 aylık evliyim.3 aydır deniyoruz.35 yaş civarına 6 ay süre tanıyorlar tedavi öncesi.

merhaba arkadaşlar.3 aydır ovulasyon testi kullanıyorum diğer 2 ayda hiç çift çizgi görememiştim.doktora gittim ve yumurtamın çatladığını söylemişti.bu ay yine kullanıyorum ovu. testi.bugün kontrol çizgisinden sadece 1 ton açık çizgi çıktı çok heyecanlandım.ama kontrol çizgisinden daha koyu olması gerekiyomuş galiba.dün akşam birlikte olduk eşimle.bugün de değerlendirmeli miyiz acaba?eşim de sperm azlığı var.

kızlar bende 9 ekimde kürtaj olmuştum kalp atışı yoktu 2 ay bekledik korunduk bu ay bıraktık korunmayı daha yeni kısmet bakalım eğer hamile kalmazsam bu ay önümüzdeki ay ovulasyon testine başlıyacağım bende.Allah en kısa zamanda hayırlısıyla bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin.

merhaba arkadaşlar.3 aydır ovulasyon testi kullanıyorum diğer 2 ayda hiç çift çizgi görememiştim.doktora gittim ve yumurtamın çatladığını söylemişti.bu ay yine kullanıyorum ovu. testi.bugün kontrol çizgisinden sadece 1 ton açık çizgi çıktı çok heyecanlandım.ama kontrol çizgisinden daha koyu olması gerekiyomuş galiba.dün akşam birlikte olduk eşimle.bugün de değerlendirmeli miyiz acaba?eşim de sperm azlığı var.

canım herkesin ki koyu olmuyor mesela benim ki mor oluyor resmen ama önemli olan koyuya yakın çıkması sen test yapmaya devam et eğer silik çıkarsa yumurtan çatlamıştır ama koyu olursa daha yeni yumurtluyorsun demektir.silikleştiği zamanda ilişki daha önemli .yarın yine yap ama muhakkak ilişki de olsun.hayırlısı olsun senin için

Eki Görüntüle 905723

Eki Görüntüle 905724

Eki Görüntüle 905725

en son yaptığım erken gebelik testi bugün sabahtı bat 26 aralık mide bulantım var belim agrıyor akıntımın rengi pembe gibi ama bulanık uykum çok var yarın kan vermeye gidicem ne çıkıcak merak ediyorum
canım hayırlı uğurlu olsun, sağlıkla doğar inşallah :KK34: :nazar:

cupcakelove,miska,sen ve ben adetlerimiz neredeyse aynı kızlar, aynı anda hamile oldumuzu düşünsenize,takipleriz sürekli,başka aynı tarih varmı acaba
inşallah bu ay kalırız hepbirlikte :)

Benim ayin 28inde adet olmam lazim, yani 5 gun kaldi reglime. Eşim cok istiyor, o yüzden eger hamileysem bunu yilbasindan önce öğrenip ona yilbasi hediyesi vermek istiyorum :)) yoksa cok sabirsiz biri oldugumdan degil :)) insallah herkes bekledigi guzel haberlere kavusur.
Sence ayin 29'unda hala adet olmamissam kan testi yaptirsam, kanda çıkar mi?
kesinlikle çıkar canım, hatta kanda şimdi bile çıkar :KK34: ben tam adet günümde baktırmıştım ilk hamileliğimde, 300 küsurlarda çıkmıştı beta hcg :KK34:

sperm azlığı varsa bir gün ara vererek, gün aşırı ilişkiye girmelisiniz canım...

canım herkesin ki koyu olmuyor mesela benim ki mor oluyor resmen ama önemli olan koyuya yakın çıkması sen test yapmaya devam et eğer silik çıkarsa yumurtan çatlamıştır ama koyu olursa daha yeni yumurtluyorsun demektir.silikleştiği zamanda ilişki daha önemli .yarın yine yap ama muhakkak ilişki de olsun.hayırlısı olsun senin için
dün çok silik bir çizgi vardı ve temasta bulunduk.yarın yeniden temasta bulunalım o zaman... 2 yıldır bekliyorum bu ay olur inşallah:)
canım hayırlı uğurlu olsun, sağlıkla doğar inşallah :KK34: :nazar:

inşallah bu ay kalırız hepbirlikte :)

kesinlikle çıkar canım, hatta kanda şimdi bile çıkar :KK34: ben tam adet günümde baktırmıştım ilk hamileliğimde, 300 küsurlarda çıkmıştı beta hcg :KK34:

sperm azlığı varsa bir gün ara vererek, gün aşırı ilişkiye girmelisiniz canım...

teşekkür ederim:)

X