Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

keçi boynuzunu uyguluyoruz faydası olur inşallah.
dün kontrol çizgisinden 1 ton açık 2. çizgi vardı.bugün silik çizgi olduğuna göre yumurtam bugün çatlamış mı oluyo??
dün çok kasık ağrısı yaşamıştım adet olack gibi.kasık ağrısı olunca yumurta çatlıyo mu demek,çatlayacak mı demek acaba_?çok soru sordum:)))

adetin kaçıncı günündesin.eyer ikinci çizgi çok silikse daha deyildir,son adet tarihin ney

Canim bende fiziksel bi farklilik yok henüz, arada kasiklarim hafif sizliyor o kadar. Adet olcakmisim gibi bi hisle yani. Bi de cok fazla sivilce cikti yuzumde. Baska da bi numaram yok :) insallah hepimiz sorunsuz, ağrısız, sizisiz, bulantısız hamilelikler geciririz.

ya tatlım anlamadım valla,adetime 2.3 gün kala evet agrılarım olmuştur ama adetime daha 8 gün var ve benim agrılarım 3 4 gündür var,belkide üşüttüm,cuma günü kan versemmiki

tam dönemindesin sakın bu günleri kaçırma evet sancı oluyor yumurta geliştşgi için,çatlayıncada oluyor,tabi herkezin aynı olmuyor

tamam o zaman:)bugünü de değerlendireym ben.
dün yaptığım ovülasyon testinde 2. çizgi çok koyuydu ama kontrol ç,zg,s,yle aynı değildi.1 ton filan açıktı.buda geçerli oluyomu acaba

Canim bence bekle, az kaldi nasilsa. Bu arada ovulasyon testlerini bi yap bakalim, benimkilerde hep silik bir ikinci cizgi var, gecen ay hic boyle olmamisti. Sende de var mi o ikinci silik cizgi?

testim yokki,yumurtlamayı görünce bidaha almadım adet olursam alırım diye düşünüyordum

tamam o zaman:)bugünü de değerlendireym ben.
dün yaptığım ovülasyon testinde 2. çizgi çok koyuydu ama kontrol ç,zg,s,yle aynı değildi.1 ton filan açıktı.buda geçerli oluyomu acaba

merhaba ovülasyon çizgisinde çift çizgiyi yakaladığın gün daha yumurta çatlamış olmuyor o yüzden yakaladıktan sonraki yaklaşık 5 gün daha beraberliğe devam edin . arada 1 gün ara verin. çünkü yumurta 24 ila 36 saat arası yaşayabiliyor. bir de eşinize ilişkiden bir kaç saat önce sert bir türk kahvesi içirin çok faydalı.

merhaba ovülasyon çizgisinde çift çizgiyi yakaladığın gün daha yumurta çatlamış olmuyor o yüzden yakaladıktan sonraki yaklaşık 5 gün daha beraberliğe devam edin . arada 1 gün ara verin. çünkü yumurta 24 ila 36 saat arası yaşayabiliyor. bir de eşinize ilişkiden bir kaç saat önce sert bir türk kahvesi içirin çok faydalı.

çok teşekkür ederim:)bu akşam sert bi kahve yapıcam eşime:)

kıslaar adet döngümü hesapladımda ayın 30 u çıkıyor,ben bugün bi test alıyım yarın sabah yapıyım,olmadı cumayada kan veririm:KK52:çok heycanlıyım yaaa,dua edin lütfenn

X