Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

iyi akşamlar kızlar..ben aranıza yeni katıldım. daha önce bi düşük yaşadım. korunmayı bırakalı bir ay oldu. bu ay ovulasyon testi kullanıcam. yarın başlamam gerekli. tecrübelerinizden faydalanmak istiyorum ama konu çok uzun okuyamadım.. kısaca beni bilgilendirebilir misiniz rica etsem.. bu testleri nasıl kullanıcam? hangi günlerde birliktelik gerekli. yardımcı olursanız çok sevinirim..

Kizlar iyi akşamlar benim 2gundur ikinci cizgi birz koyulasmisti bugun ogleden sonra ymrta aki gibi akintim olunca merakimdan testi yine yaptim az once... ama baya bi cay icmistim birde 3 saat kadar gitmedim wcye
Simfi son yaptigim test niraz daha koyu gibi geldi sizce bugun iliski olmalimi yardim edebilirmisiniz lutfen:44: :44: :44: :44:

hergün aynı saatte 18.00 gibi mesela ,en az 3 saat birşey içmeden idrarını tutman gerekiyor.çizgiler aynı koyulukta olduğu gün ve özellikle silikleştiği gün ilişki olması gerekiyor.sen testinin resimlerini burada yayınlarsan inan gören herkes yardımcı olacaktır.hadi bakalım hakkında hayırlısı olur inşallah en kısa zamanda bebeğini kucağına alırsın canım:)

bence daha zamanın var çünkü çizgin çok silik ama en güzeli gün aşırı çalışman:)

mesela benim mor oluyor resmen bu arada benimde 30 günde bir.özellikle silikleştiği gün muhakkak ilişki olsun.inşallah bu ay kavuşursun bebeğine

Evet yarinki teste bakicam artik, silik olursa demekki benim tam koyulasmiyor ama daha koyu cikarsa yeni yumurtlicam demektir sanirim... cevabin icin cok sagol canim benim Allah hepimize yasatsin annelik duygusunu insallah saglikli evlatlar versin herkese...

aminn canımm inş. Rabbim isteyen herkese nasip eder inş. bi yapmaya başlıyayım bakalım nasıl çıkacak.. teşekkür ederim cevabın için..

Kizlar gunaydin. Adetime 4 gun var, bu sabah yaptigim gebelik testinde ikinci cizgi silik de olsa cikti. Sanırım bebis var :) cumartesi gunu de kan tahlili yaptircam. Siz ne dersiniz, olumlu mu sizce de?

Eklentiler

• $20131224_075734.jpg
    12,1 KB · Görüntüleme: 56

eşine keçi boynuzu ve kimyonlu yemek yap yesin,bugunude degerlendir

adetin bittikten 2 gün testlere başla testi yapmadan 4 saat önce sıvı tüketmeyi keseceksin,idrarını biriktireceksin,sabah 10 ile akşam 8 arası testi uygula,zaten nası yapılacagı testlerde yazıyor,çift koyu çizgiyi görene kadar günaşırı birlikte ol çift çizgiyi gördügün gün ve ertesi günüde birlikte ol sonrada bizim gibi adet tarihini bekle canım hayırlısı

Kizlar gunaydin. Adetime 4 gun var, bu sabah yaptigim gebelik testinde ikinci cizgi silik de olsa cikti. Sanırım bebis var :) cumartesi gunu de kan tahlili yaptircam. Siz ne dersiniz, olumlu mu sizce de?

heeeyyy yaşasııın,bebiş var bebiş var bebiş var

Ayy super :))) tebrikler. Allahimmm darisi basimizaaa insallahhh

adetime 8 gün kaldı ciddi ciddi heyecan bastı beni,bugece rüya gördüm çok şiddetli sancım vardı kesin adet olacam diyordum, sonra bi erkek bebek kucagımdaydı ama benim deyilmiş öyle seviyorumki çocugu böyle içimin eridigini gerçekten hissettim,bir iki gün benle kalıyor,sonra eşim geliyo onu götürmem lazım diyo ben vermicem diye direnip aglıyorum.eşime yalvarıyorum ben bakarım diyorm ama alıyor elimden yerlere yatıp aglıyorm vermeden önce deliler gibi öpüp kokluyorum bebeyi,battaniyesini iyi ört diyorm, sonra bi gözümü açtım rüyaymış,ama çok etkiledi beni hayırdır inşallah diyelim,ya kızlar belimin agrısı geçmiyor sanki bugün yarın adet olacakmısım gibi sancı var belde bacakta

Ayy gerçekten var mi sizce yaa? Bi arkadasim adetten önce cikmaz, bu negatiftir dedi moralim bozuldu. Ama silik de olsa cizgi var, bu pozitif di mi yaa?

ben daha önceki hamileliklerimde erken gebelik testi kullanmadım hiç,ama normal testlerden kullandım ve silik çıktı ama sonuç hamileydim,burada ve başka yazılarda da okudum ikinci çizgi silikte çıksa gebelik var demek

Ayy gerçekten var mi sizce yaa? Bi arkadasim adetten önce cikmaz, bu negatiftir dedi moralim bozuldu. Ama silik de olsa cizgi var, bu pozitif di mi yaa?

adetlerimiz bir biri peşine hadi inşallah ilk müjde senden gelmiş olsun,benimde 8 gün kaldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…