Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

niye çok bilmişlik olsun canım,herkez bildigi,anladıgı kadarını yorumlar,peki çift çizginin gözükmesi demek önündeki 1 2 gün içinde yumurtlucanı gösteriyorya belki sen son gün yumutlamışındır,yada gebesin ama test algılamamıştır,kan testi yaptınmı peki

Akintim yoktu ovu. Testi yapayim dedim kaba idrarimi koydum akintim geldi cok az boz renkte eger hamileysem yerlesme kanamasi olabilirmi camasirimda bisey yok ovu. Testi 2 cizgide baya koyu bat 26 aralik bel ve bacaklarimda baya agrim var

ya kan testine yarın gidemicen madem bari erken gebelik testi al eczaneden

geri sayım bendede başladı kızlar,son 10 güne girdimpek ümidim yok spriali daha geçen ay çıkardım hemen olurmu bilmiyorm işte nasip...

Bende geri sayımdayım. Çift çizgi, silik çizgi ne varsa değerlendirmeye çalıştık. İnşallah güzel haberler alırız.

Kızlar banada yardım ederseniz çok sevinirim .
4 senedir bebek istiyoruz olmuyor ilk tüp bebek denedim o da kimyasal gebelikle sonuçlandı onuda geçenlerde öğrendim
Tekrar tüp bebek denicem ama doktorum 2 ay geçsin dedi bende o süre içerisinde doğal yollarda denicem ovulasyon testi aldım internetten ... merak ettiğim ovulasyon testini kullanıpta hamile kalan çok kişi varmı ...

Kizlar selam. Ben ovulasyon testi kullanarak yumurtlama zamanimi belirledim. Adetimden tam 20 gun sonra cift çizgiyi gorup, 34.gun adet oluyorum. Bu ay arkadasimin tavsiyesiyle, cift cizgiye falan aldirmadan, adet bitimimden itibaren gün aşırı birliktelik oldu. Ama ben yine de ovulasyon testlerini yapmaya devam ediyodum. Adetimin uzerinden 17 gun gecmisti ki silik bir ikinci çizgi gordum. O gunden itibaren her gun yapiyorum, bugun 29.gun ve ben hala ayni silik cizgiyi gormeye devam ediyorum. (Bu ay hiç NET cizgi goremedim, 12 gündür silik cizgi goruyorum)
Boyle bi sey yasayan var mi? Sizce hamile miyim?

Tekrar okuyunca bende güldüm yaaa :)))) sorma vallahi komediyiz :)) 2 Aralık'ta adet olmuştum inşallah güzel haberleri alırız ikimizde. Takipliycem seni de :)

benimde 1 aralık umarım birbirimize güzel haberler yazarız,bende 2 gündür aşırı bi sinir başladı,hemde sürekli yemek istiyorum,daha adetime 9 gün olmasına ragmen,öncedende olurdu ama adete 4 ,5 gün kala başlardı,psikolojikmiki,belimde çok agrıyor

Son düzenleme:
CUPCAKELOVE.: bu testle hamile kalmak pek denmez aslında canım,test sadece yum.günlerini gösteriyor sana,ister bu testi takip edrek ilşkiye girersin, ister adetten 1, 2 gün sonra gün aşırı ilişkiye girer hamile kalırsın,ama tüm bunlara ragmen gebe kalamayan biçok arkadaş var,ama hamile kalanda var tabi

Son düzenleme:

Kişiye göre değişir ama Bel ağrısı bence gebelik belirtisi benimde belim ağrıyordu iştahım açıktı birde lavaboya çok gidiyordum kimyasal gebelikle sonuçlandı gerçi ama bu belirtilerle çok kişi hamile kaldı cnm inşallah güzel sonuç alırsın

Son düzenleme:

Son düzenleme:

ay beni heyecanlandırdın şimdi,inşallah jayırlı saglı bir kız evlat diliyorum allahtan.allahım tüm isteyenlere sanada en hayırlı şekilde nasip etsin

senin bebiş olmadımı hiç canım

Son düzenleme:
senin bebiş olmadımı hiç canım

Çok şükür eşimdede bende de sorun yok ama 4 senedir istiyoruz olmuyor
Tüp bebeğe başvurduk o da daha yeni kimyasal gebelik oldu adet olmayı bekliyorum adetle beraber düşücek
Adet olunca ovulasyonu birde ben deneyim dedim burdan bi arkadaşım tavsiyesi üzerinden aldım inşallah başarıyla sonuçlanır

Kizlar benim bu ayda olmadi.adetime 6 gün var.erken gebelik testi yaptim.negatif.bu ay adetimin 3.günü doktora gideceğim.

SELAM CANIM, benim de buna benzer bir durumum var şuan. Kürtajdan sonra adet döngüm uzamaya ve 33-34 günde bir adet olmaya başladım. O yüzden ben de bu testi denemek istedim bu ay. Senin gibi nerdeyse hiç koyu çift çizgi dörmedim,silikti çizgiler hep, sadece birkaç gün biraz koyulaştı gibi ama o da çok kopkoyu değildi. O yüzden hala yumurtladım mı ne zaman yumurtladım bilmiyorum. Muhtemel adetime de 9 gün var. Şuan bekliyorum bakalım, ne olacak... Bu arada silik çizgi çıkması normal, çünkü insan vücudunda LH hormonu herzaman var, sadece yumurtlama döneminde ani bir artış yapıyor. İşte o ani artışlarda koyu çift çizgi çıkıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…