Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

az önce hastaneden geldim,ultrasyona girdim,dr evet kislerin var dedi ama gebelige sorun olmaz dedi,3 ay bekle kalamazsan gel dedi,bide gitmişken dayanamayıp kan verdim,daha çok erken aslındada nebiliyim gitmişken verdim işte,öglenden sonra alacam kan sonucunu,

selam kızlar sat 9 aralık 2 gündür test yapıyorum 2. çizgi hiç yok bugün 12. gün tekrar deneyeceğim internetten surelab aldım inşallah doğru sonuç verir :)

ovulasyon tarihi hesaplamaya göre bugünden sonra çift çizgiyi yakalamam gerekiyor, geçen ay çok güzel yakalamıştım ama olmadı maalesef

evet öyle gözüküyor canım 17 sinde test yapmış olsaydın emin olurduk.inşallah o günleri değerlendirmişsindir:)

Hicbir yerde test bulamadim ama degerlendirdik :) peki bir soru daha ben 3 aydir adet olmuyorum ne zaman olacagimi da bilmiyorum. Hamile olup olmadigimi nerden anlicam yani hamilelik testini ne zaman yapmaliyim:44:

Hicbir yerde test bulamadim ama degerlendirdik :) peki bir soru daha ben 3 aydir adet olmuyorum ne zaman olacagimi da bilmiyorum. Hamile olup olmadigimi nerden anlicam yani hamilelik testini ne zaman yapmaliyim:44:

çift koyu çizgiden yani yumurtladıktan 14 gün sonra adet olunur normalde yani 2 hafta sonra testte çıkar ama senin surumunda nasıl olur bilemiyorum açıkçası.adet düzensizliği için tedavi oluyor musun peki?

Kizlar bat 26 aralik bu sabah erken gebelik testini cubuk olanindan yaptim 2,cizgi gorundu 1,cizgi kadar koyu degil ilk defa 2. Cizgiyi az da olsa gordum heycanlanmak istemiyorum ya yanlissa diye fakat belim agriyor foto cektim tl. Baglaniyorum yapamadim eve donunce gonderirim

Canm ikinci czgi cikmissa hamilesindr :))

bebiişşş geliyorrr,gidip kan versene yahu,adete bikaçgün kala belli oluyor zaten kanda

kııızlaar nehaber,dün dr.gittim yazmıstımya 3 ay bekle gebe kalamazsan gel dedi,bi engelim yok dedi,bide dayanamayıp daha yumurtlama günüm 5 gün geçmesine ragmen kan verdim çıkmıcanı biliyordum ama verdim işte,kızlar bakın nedicem hangi şehirlerdesiniz bilmiyorum ama ben KIRŞEHİRDE yaşıyorum,bakın burada bi dr.var adama deli erdal derler ama müthiş bir bilgiye sahip,eyer buraya yakın olanınız var ise bence bu dr.a gelin derim,ben yıllardır tanırım

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…