Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

arkadaslar bu konuda hıcbılgım yok duzenlı adet goruyorum ama kurtajdan sonra dr un onerdıgı zaman sonrasında korunmayı kestık ama 3 aydır hamıle kalamadım düzenli ilişkide olmasına ragmen tutturamıyoruz bir türlü o yuzden bu testten almayı düşündük nasıl kullanılır hangı markayı almam gerek bilmiyorum tum markalarda dogruluk payı ne kadar geceerlı ve normal gebelık testı gibi idrarlamı yapılıyor?banada bilgi verirseniz memnun olurum.

Yani testi hergün yapıyorsunuz kırmızı 2 cizgi oldugu zaman ilişki olması gerekıyor oylemı? silikte olsa o 2.cizgi genede birlıktemı olmak lazım ?

Son düzenleme:

iki çizgiyi gödügün gün ve sonrasındaki günde birlikte olun,t.bölgesideki çizgi c,bölgesindeki kadar koyu olacak,hatta daha koyu olduguda oluyor

malesef değerlendiremedik eşim ateşli grip oldu 10. gün ve 14. gün oldu kısmet artık olmazsa diğer ay daha iyi takip edicem farklı marka aldım bakalım denicez artık

10.gün ilişki olduysa şansın var,çünki sen 12.gün yumurtlamışın spermler 3 ile 5 gün içeride canlı kalıyor,yumurta çatladıgı an sperm yumurtayla birleşiyor,yani hiç belli olmaz

10.gün ilişki olduysa şansın var,çünki sen 12.gün yumurtlamışın spermler 3 ile 5 gün içeride canlı kalıyor,yumurta çatladıgı an sperm yumurtayla birleşiyor,yani hiç belli olmaz

ayyy inşallah ya 3.ayımız bu çok istiyoruz bakalım :)
peki bu erken gebelik testleri ilişkiden 5 gün sonra yapılınca çıkıyormuş dediler ama ben yaptım çıkmadı erken mi yaptımki ?

peki bu erken gebelik testleri ilişkiden 5 gün sonra yapılınca çıkıyormuş dediler ama ben yaptım çıkmadı erken mi yaptımki ?

hayır çıkmaz okadar erken,adetinden 2 3 gün öncesi anca çıkıyor

clearblue (dijital) 10'lu 99 tl
predictor 7'li 59 tl 5'li 47 tl
medismart BUNU BULAMADIM
vula 20 adet 21 tl
fortel 5 adet 41 tl
fertiltime 25 tl
babystart 20 adet 29.50 tl
LaboQoıck 20 adet + 2 erken gebelik testi 23 tl
surelab 20 adet + 2 erken gebelik testi 22 tl
Bunlar int fiyatları ben LaboQoıck kullandım sonuç aldım fakat değerlendiremedim şimdide surelab aldım bakalım bu ay olmazsa diğer ay kullanıcam inşallah sana yardımcı olmuşumdur :)

Guzel anneler ve adaylari Merhaba:) ben 24 kasımda adet gordum. Bu ayin 10nunda ilk defa ovulasyon testi yaptım. Cift cizgi kopkoyu cikti ve o gunu degerlendirdik. Ertesi gun akşam tekrar test yaptım ve tek cizgi cikti. Hamilemiyim dersiniz??? :)

merhaba ben bu ovulasyon testlerine anlam veremedim inşallah hamilesindir canım sanırım daha belli olmaz
benim 11. ve 12. gün test ikincisi ilki kadar koyu değildi sonra açıklaştı diğer günlerdeki testlerde şimdi yaptım koyulaşmış 2. çizgi anlam veremedim yumurtladıysam 11. ve 12. günde bu ne şimdi

Ben 30 gun boyunca hiç yapmadim ovulasyon testini.. adetimin birinci gununden saydim 15. Gunu o zamanlar yaptim ama bir kere pozitif gorunce tam zamani dedim:)) bilmiyorum hic bilgim yok.. inşallah gebe kalirizzz:))

KIZLAR ilk fotoda 11. ve 12. gün yumurtladıysam ikinci fotodaki test ise buün yaptım tekrar koyulaşıyor 2. çizgi gene mi yumurtluyorum ben?
ayrıca 10. 14. 16. gün birlikte olduk şimdi ben ne yapcam bilemedim kafam çok karıştı :44:

ben 30 gun boyunca hiç yapmadim ovulasyon testini.. Adetimin birinci gununden saydim 15. Gunu o zamanlar yaptim ama bir kere pozitif gorunce tam zamani dedim:)) bilmiyorum hic bilgim yok.. Inşallah gebe kalirizzz:))

inşallah canım 3. Ayımız bu bu ay aldım bende testi 8. Günümden itibaren yaptım durumum yukarıdaki resimlerde 1.kadar koyu olmadı 2. çizgi

ama benimki c bölgesindeki kadar koyu bir çizgi yoktu t de

anladım t daha açıksa sonuç negatiftir yani yumurtlama hrnüz yok demektir,ya ikiside aynı koyulukta olacak yada t daha koyu olacak

hayır çıkmaz okadar erken,adetinden 2 3 gün öncesi anca çıkıyor

arkadaşlar herkeste çift çizgi koyu olmuyor.ben 2 aydır ovü.kullanıyorum ikisinde de 2.çizgi hiç kopkoyu olmadı.adetlerim düzenlidir bu arada.hatta yumurtlamam bile geçen ayla aynı günde oldu ki akıntıdan da anlamıştım yumurtlayacağımı.ayrıca yengem de kullandı onda da 2 çizgi de kopkoyu değildi.yani bu şekilde de yumurtlama olabiliyor.

erken gebelik testinde de geçen ay eczacımla konuştum ilişkiden 1 hafta sonra çıkar dedi.ben adetime 3 kala yapmıştım tekrar almak isteyince hamile olsaydın kesinlikle çıkardı.ilişkiden 1 hafta sonra yapabilirsin demişti.hamile kalamadığım için doğruluğunu test edemedim ama inşallah 1 hafta sonra deneyeceğm.çıkarsa yazarım buraya...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…