Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Spermlerin içini terkettiğini nasıl anlıyosun ki :)

Benim BAT 19-22 Aralik arasi. Son bir kac ay günlerde kayma oldu. 06 Aralik´tan beri ovulasyon testi yapiyorum her aksam ama ikinci cizgiden eser yok. Birazda gec basladim ovulasyon testine, aklimdan cikmisti benim aslinda. Arkadas tavsiye edince uyandim. Ovulasyon testinden önce gün asiri calismalarimiz vardi. Hayirlisi bakalim. Haftaya belli olur artik. Beynim cok dolu, bu kadar yipratici olacagini tahmin etmemistim. Mevlam isteyenlere sagligiyla hayirli evlatlar versin! AMIN!!

arkadaşlar bu testlerden yaptım sizlerden yorum almak istiyordum foto yükleyecektim yardımcı olurmusunuz nasıl yükleyeceğim

Kizlar merhaba...
Siteye yeni uye sayilirim ama yorumlari surekli okuyorum. Rabbim isteyen herkese saglikli sihhatli ve hayirli evlatlar nasip etsin insallah....
Ben 4aylik evliyim 2 bucuk aydir korunmuyoruz ama dun yine kirmizilsri gördüm Bende bu ovulasyon testinden sparis ettim bu ay ilk fefa deniyecegm bakalim hayirlisi
..
Sizlere sunu soracaktim testi saat kac civarinda yapiyosunuz birde adetin kacinci gunu baslasam benim 30 gunde bir oluyor
Hepinize cift cizgili gunler :))))

Kızlar merhaba

Şimdi yazdıklarınınızı okudum hiç karamsarlığa düşmeyin bu ne arkadaşlar vardı ümitsiz hepsi şimdi hamiş bende onlardan biriyim bu ay aşılamaya başvuracaktık geçen ay hamile olduğumu öğrendim. Dünde kalp atışlarını duyduk. Sakın karamsarlığa düşmeyin her zaman moralinizi yüksek tuttun Allah'ım sizede en kısa zamanda bu mucizeyi yaşatacak dualarım ve burdaki tüm hamile arkadaşlar sizler için dua edeceğiz.

Siz sakın üzülmeyin Allah'ım hayırlısı ile hepimizi evlatlarımıza kavuştursun.

canim hergun ayni saatte yapacaksin sabah10 ile aksam 20:00 arasi 4 saat onceden sivi tujetmiceksin ve sabah idrariule yapmicaksin.

Adetin bitiminden sonra başla bence. Kimsenin zamanı kimseyi tutmuyo çünkü. İdrarı 4 saat tuttuktan sonra testi yapman daha doğru sonuç verir.

öffff... dün 12.gündü ama çift çizgi hala yok,bugün beklicem yarın tekrar bakıcam,testimde kalmadı yaaa...

canim hergun ayni saatte yapacaksin sabah10 ile aksam 20:00 arasi 4 saat onceden sivi tujetmiceksin ve sabah idrariule yapmicaksin.

Adetin bitiminden sonra başla bence. Kimsenin zamanı kimseyi tutmuyo çünkü. İdrarı 4 saat tuttuktan sonra testi yapman daha doğru sonuç verir.

Cevaplar icin tesekkurler....
Bugun gelir umarim sparisim bu ay da bunu deneyelim insallah olur beklemek cok zormus :18:

3 gün önce doktor kontrolünde 3 4 yumurtam vardı gelişmiş ama daha tam değil diyerek bugün için randevu verdi doktor ve tekrar kontrol oldu şimdi ise 2 tane gözüktü sadece doktorda şaşırdı biri 14 ml biri 11 ml miş ancak yumurtlamış olmam gerkerdi bu 3 gün içinde çatlamış olabilir mi biz 10. gn doktordaydık 11. gün ilişki oldu acaba yumurta çatlamış olabilr mi? pazartesi tekrar göreyim dedi...yoksa yumurtalarım gelişmiyor mu ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…