Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

testin prospektüsünde şey yazıyo yanlış hatırlamıyorsam bu hormon her zman varmış vücutta zaten ama yumurtlama günlerinde artarmış

canım ben doktora gittim bugün.çünkü çok takmıştım kafaya.ultrasondan baktı yumurtan çatlamış dedi.emin olmak için progesteron testi yaptırdık ve yumurta çatlamış:))boşuna stres yapmışm o testlere inanıp.herkeste bir olmuyo demek ki.kaçırmam mümkün değil10.gün yapmaya başladım hergün yaptım.yani sende fazla inanma bu testlere:)

süper o zaman ayy çok sevindim sağol tatlım paylaştığın için bende az önce yaptım test yine silik çizgi bile yok
ne zaman çatlamış onuda dedimi dr

süper o zaman ayy çok sevindim sağol tatlım paylaştığın için bende az önce yaptım test yine silik çizgi bile yok
ne zaman çatlamış onuda dedimi dr

hangi gün çatladığını tam olarak bilemezmişiz:)çatlamış ya çok şükür ay nasıl sevindim anlatamam üzermden büyük bir yük kalktı sanki:)

sen hiç takılma o testlere.çift çizgiyi yakalayanda var benim gibi yakalayamayan da hiç sıkma canını:)

Kizlarrr testim ilk defa bu kadar koyu çıktı hem de çok beklemeden :62

Şimdi bu yarın çalışma yapmalıyız anlamına geliyor dimi? Bi gün daha beklesek daha koyulasir mı sizce?:26:

dra dedinmi ben test yaptım çızgıyı göremeyince panik oldum hatta benim gibi panik olan arkadaşlarda var bi önerin varmı diye

dra dedinmi ben test yaptım çızgıyı göremeyince panik oldum hatta benim gibi panik olan arkadaşlarda var bi önerin varmı diye

:)))
ovulasyon testi kullanıyorum çift çizgiyi göremedim dedim.o testlerin ço güvenilir olmadığını biliyosun dimi dedi:)yoo aksine çok güvenilir olduğunu sanıyodum dedim.ultrasondan bi baktı hani o zaman hiç büyük yumurta yok çatlamış dedi:)beni gör sanki ekranda kese gördüm nasıl mutlu oldum.ee ama çift çizgi çıkmadı yumurta hiç büyümemiş olabilir mi dedim güldü o zaman pregesteron testi yapalımda için rahat etsin dedi.sonucu görünce artık inandın mı dedi:)yani anlayacağın doktor zor inandırdı yumurtamın çatladığına:))))

sende hiç stres yapma.adetin düzenli geliyosa yumurtan çatlıyo demekmiş öyle dedi.

hay sen çok yaşa emi
vallahi benimde içime su serptin canım ya çok sağol
şimdi bekleyelim bakalım adet günün ne zamandı tatlım?

canım benim sağol..inş. bizde bi gün hamiş oluruz..dene bakalım işe yarar inş.

anladım canımda hiç okadar erken ögreneni okumadım,2 3 gün öncesi deniyor hep

benimde adetime 9 gun var gecen hafta salidan beri test yapiyorum cuma cumartesi yaptim cift cizgiyi yakaladim. pazar testik bitmisti yapamadim bugun gene test aldim tekrardan cift cizgi var anlamadim. hergunmu yumurtluyorum ben acaba )

arkadaşlar iyi akşamlar. Foruma yeni üye olanlardanım ben de. Klomen tedavisine başladık doktorumla, adetlerim düzensizdi, son iki periyod 45 gün ve 23 gün şeklinde oldu. 2 düşüğüm var, ilki adet söktürücü ilaç içtiğim için (adetler düzensiz olunca ve idrarda gebeliğim çıkmayınca içtim maalesef), ikinci hamileliğimde de çok kötü hastalandım yüksek ateş derken gitti.bu arada kalp atımını hiç duymadık. genetik sonucum homozigot mutasyon. Düşük bir aspirin çeşidi başladık doktorumla. Bu akşam da ovulasyon testi yapıcam, Allah hepimizin yardımcısı olsun. Belki biraz uzun yazmış olabilirim :) sevgiler..

hay sen çok yaşa emi
vallahi benimde içime su serptin canım ya çok sağol
şimdi bekleyelim bakalım adet günün ne zamandı tatlım?

17 aralık..ama çift çizgiyi bekledik çalışma yapmak için :)))o yüzden yumurta kaçtı canım bi dahaki aya artık:)

benimde adetime 9 gun var gecen hafta salidan beri test yapiyorum cuma cumartesi yaptim cift cizgiyi yakaladim. pazar testik bitmisti yapamadim bugun gene test aldim tekrardan cift cizgi var anlamadim. hergunmu yumurtluyorum ben acaba )

eminmisin hala çift çizgi oldugundan,ilk kaçgün önce ilişki oldu

17 aralık..ama çift çizgiyi bekledik çalışma yapmak için :)))o yüzden yumurta kaçtı canım bi dahaki aya artık:)

ya kızlaaar ben anlamıyorum bazen sizi,ya çift çizgi yok diye ilişkiye girmemezlik te ne oluyor,al işte gördünmü yumurta kaçtı,hiçbirimizin bunu yapmaması gerek,ben daha çift çizgiyi göremedim ama iki gece önce oldu ilişki bugun spermler terkediyor içimi,bu demek oluyorki bu akşam spermeleri yenilemek lazım yani istesemde istemesemde çalışma yapmalıyım, hadi yumurtlama oluyoda testler algılamıyosa dimii ama, hadi bakalım herkez kocasının dibine bugece

Son düzenleme:

katiliyorum canim sana

benim kırmızılar geldi kızlar maalesef ((( hem de 2 gün önce. sağolsun yine de gecikerek beni umutlandırmadı bile. Şimdi tekrar kendimi toplamam gerek. Yeni kürler yeniden yumurtlama testleri. Başa döndük (((

benim kırmızılar geldi kızlar maalesef ((( hem de 2 gün önce. sağolsun yine de gecikerek beni umutlandırmadı bile. Şimdi tekrar kendimi toplamam gerek. Yeni kürler yeniden yumurtlama testleri. Başa döndük (((

Hissettiklerini çok iyi anlıyorum.ileri sayfalarda yazdıklarını okudum.içimdekiler tam olarak böyle ama öyle değilmiş gibi davranıyorum.34 yaşındayım 2 aylık evliyim henüz.evlendiğimden beri 3 kez adet gördüm ve gittikçe umudum tükenmeye başlıyor.ve böyle hissedince böyle birşey yokmuş gibi davranmaya başlıyorum.eğer kafaya çok fazla takarsam sanki hiç olmayacakmış iyice ters tepecek diye korkuyorum.kendimi fazla iyimser düşünerek kandırmaya çalışıyorum.eşimin abisi 5 yıllık uğraş sonucu tüp bebekle çocuk sahibi oldu.benim abim 10 yıllık evli 11 tüp bebek denemesi var ve hala çocuğu yok.ikimizin de abileri böyle olunca iyice gözümüz korktu.benim ailem abimden umutlarını kesti bana bel bağladılar.ve bütün bunlar üstümde çok fazla baskı yapıyor.sulu göz birisi değilim ama iyi olan kötü olan hiç farketmiyor herşeye ağlıyorum.ağlamak iyidir ama zehrimizi boşaltıyoruz.ağladıktan sonra tekrar kendimi bir sürü umutla kandırmaya devam ediyorum.ama biliyorum ve kesinlikle inanıyorum senin de benim de abimin de birgün çocuğumuz olacak.sadece zamanı var.ve hayırlısıyla olacak inşallah.geç evlendim gönlüme göre biriyle evlendim.diyorum ki iyi ki beklemişim eşimi.belki çocuk olayımız da böyle olacak.sadece çok aşırı dert edip ters teptirmemeliyiz.güzel haberlerini okurum inşallah burdan...

Selam kızlar. Uzuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra ben geldimmmmmmmmmmm. Uzun bir ara dediysem takip ettim sizleri ama yazmak kısmet olmadı. 3 aydır ovulasyon tespiti yapıyorum. Bu ay garip bişe oldu. Bu gün yarın ovulasyon günüm. Dün mık mık odu. Bu gün ovu testi yaptım.Saat 4-5 arasıydı. Hiç çizgi çıkmadı. Allah bozuk herhalde dedim. 1 saat sonra yeniden yaptım. Onda da çıkmadı. Sıvı hiç bişey içmedim. neredeyse sabah 11 gibi içmiştim en son.

Daha önce kullandığım marka. İkisinin art arda bozuk çıkması mantıklı değil. Aynı kutuda 5 adet var. 3 normaldi. Ha bişi daha ekleyeyim. Biraz ayıp olcak ama ondan mı acaba diye merak ettim. Haliyle condom kullanmıyoruz. Dün mıkmık olmasına rağmen bu gün fazla sıvı çıkışı oldu. Acaba ondan mı çıkmadı ki??? Ama daha önce de yapmıştım aynı şekilde.
:44::44::44::44::44::44::44::44:

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…