Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Ooo süper yumurtlama oncesi iliski gayet iyi olmuş.koyu çift çizgiden sonra zaten neredeyse 1gun sonra yumurtan catlar bu nedenle koyuyu gördüğün gün değil bir sonraki gün daha uygun.
Umarım hayırlı güzel haberler alırız senden de

Son düzenleme:

aynı şeyleri bende yaşadm canm 6 ay sonunda geldi bebğim inşallahta sağ salim doğar.hiç ummadığım artık olmaz dediğim zamanda hamileymişim meğer ne ovülasyon yaptım nede doğru dürüst birlikte olduk bol bol dua et içinide ferah tut en kısa zamanda rabbim sanada yaşatsın inşallah

Canim sninde mi adete yakin bole cikiyor daha silik olmasi gerekmiez mi biz yeniden mi yumurtluyoruz niye bole acaba bilgisi olan arkadaslar cevaplarsa sevinirim
Benim hep böyle çıkıyor 5 Kasım'da adet oldum 12 Kasım'dan beri hergün yapıyorum bir ara biraz daha koyulastiysada hep böyle silik çizgi var.yani sadece c de çizgi olup T de hiç çizgi olmadıgını henüz görmedim

Yani bence bunu hamileliğe yorma.ama inşallah hamileyizdir o ayri

İns canim bende 5 kasimda adet oldum ben 28 gunde bir oluyorum sen ins hamileyizdir cok istiyorum her gun agliyorum artik psikolojim bozuldu

Arkadaşlar merhaba..Bilgisi olanlara bikaç soru sormak istiyorum.Ben bu ay yumurta takibi yaptırdım adetin 3. günü gittim doktora baktı ve kist olmadığını söyledi 13. gün gel yumurtalarına bakalım dedi bana acayip geldi arada niye bakmıyo diye neyse bi
şey demedim ogün.Aynı zamanda incir kürüne dewam ettim ve ovulasyon testiyle de takip ediyordum.10. günde çift çizgi cıktı ama yinede bekledim diğer gün de yaptım çizgi silikti tamam dedim 11. günde yumurtaladım ve ilişki oldu o günlerde.13. gün doktora gittim yumurtam 13mm ve 8mm idi.Büyümemişler dedi doktor...Benim aklıma takılan acaba ben 10. günde yumurtladım mı doktor eger 10. günde yumurtalasam bunu görür müydü?O morel bozukluğuyla sormadan çıktım doktordan..Çünkü yumurtan büyümüyo demekki klomene başlayalım dedi bilmiyorum ne diyosunuzzz?Teşekkürler şimdiden...

İns canim bende 5 kasimda adet oldum ben 28 gunde bir oluyorum sen ins hamileyizdir cok istiyorum her gun agliyorum artik psikolojim bozuldu

haydaaaa dur ağlama.gercı bı ara bende cok agladım ama artık aglamıyorum.bu arada kaç yasındasın ne zamandır istiyorsun bebiş?
bak batdasız senınle:)))yoldas olur beraber beklerız bebıslerımızı:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…