Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

yldzdnz canım inşallah işe yarar :) 2 gün geçmesine rağmen kendimi dinlemeye başladım bile :)) ama takmamaya çalışıyorum yinede .
umarım bu ay işe yarar. doktor hiç bir sorunun yok bir kez de düşük yaptığım için hamile kalabiliyorsun en azından demişti.
kısmet inşallah.

gittigidiyorda labaquick var . ben ondan 30 adet aldım 27 liraya. yumurtlama günümde şak diye koyu çizgi çıktı hem de öyle çok idrar saatini falan önemsememiştim. faydası olur belki

gittigidiyorda labaquick var . ben ondan 30 adet aldım 27 liraya. yumurtlama günümde şak diye koyu çizgi çıktı hem de öyle çok idrar saatini falan önemsememiştim. faydası olur belki

teşekkür ederim cvp verdiğin için
3 aydır deniyoruz bakalım bu sefer şansa bırakmak istemedim..

Kızlar benim testler bòyle çikti bugùnkù biraz daha koyu.şimdi yumurtluyormuyum yoksa daha varmı.dahada koyulaşacakmı ikinci cizgi.tecrübelilerden cvp bekliyorum ona gòre eşimi rahat bırakmîycam :)))

en üstteki olmuş gibi sanki. benim testimde idrarı damlatınca t çizgisi kontrol çizgisinden önce çıkıverdi ve daha koyuydu . sen yinede her ihtimale karşı boş geçirme canım

teşekkür ederim cvp verdiğin için
3 aydır deniyoruz bakalım bu sefer şansa bırakmak istemedim..

inşallah hayırlı olur ben de iki gün önce koyulaştı yaklaşık adetimin 17. günüydü . bir sorunun yoksa yumurtlama gününü yakalayanların bebişi tutuyor. inşallah benimki de tutmuştur :)

11. ve 12. günlerde testi yaptım ama ikinci çizgi belirmedi bile. 4 saat idrar tutulması gerektiği yazıyo. buna çok dikkat etmedim. acaba bundan olabilir mi?

inşallah hayırlı olur ben de iki gün önce koyulaştı yaklaşık adetimin 17. günüydü . bir sorunun yoksa yumurtlama gününü yakalayanların bebişi tutuyor. inşallah benimki de tutmuştur :)

Allah isteyen herkese versin inş. :)

çok teşekkür ederim cevap verdiğin için. eve gider gitmez yine yapıcam test. bakalım nasıl olcak. hepimiz için hayırlısı olsun inşallah :))

rica ederim canım ne demekinş canım ben geçen ay kullandım beceremedim galiba olmadıbu ay eski yöntemlere gittim bakalım sonuç ne olacak

Bende laboquick aldım aynı siteden.ama ben koyu çift çizgi yakalayamadim ama hep silik çıktı halada silik çıkıyor. Henüz sadece tek çizgi görmedim 😛

4 saat beklemek gerekli mi? lütfen cevappp

Valla benim 4 saat tutmam imkansız
Prospektuste 2 saat diyor bende 2 saati zar zor bekliyorum zaten
Acaba o yüzden mi koyu çizgi yakalayamadimmmmm:)

emin olmak için adetin biter bitmez başla bence.ve bir daha ki adet zamanına kadar yap.erken ya da geç yumurtluyorsan sağlama almış olursun.int.ten siparişle 2-3 günde geliyor.

sagolasin canim cevap verdigin icin. ama ben turkiye de degilim ve bizim burada testler cok pahali
bugun nispeten biraz ucuzunu buldum ( 7 tanesi 6 pound yaklasik 20 tl ) aldim artik naapayim bu ayi bununla idare edeyim , ise yaramazsa onumuzdeki ay daha kalitelisinden bisey alirim ( Allah kismet eder insallah bu ay...
dileyen herkese evlat sahibi olmayi nasip etsin

en üstteki olmuş gibi sanki. benim testimde idrarı damlatınca t çizgisi kontrol çizgisinden önce çıkıverdi ve daha koyuydu . sen yinede her ihtimale karşı boş geçirme canım

Değerlendirdim tabi :)) ama bugünde koyu çıktı bence dahada koyulaşacak.biz böyle hergünü değerlendirirsek oldu bu iş:).bu durumda en kazançlı eşlerimiz:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…