Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

haydi inşallah canım benim dualarımız sizinle :)
ayyyy tesekkurleeeeeeer:)

merhaba arkadaşlar nasılsınz ?

iyidir.aynı işte bebiş isteyip duruyoruz:KK1: :KK1: :KK1:

3 aralık adı batasıca batım:))
4 aralıktada hamılelıgımı mujdelıyecegım ınsallllah:))
Hadi inş hayırlı haberler verelim birlikte...
aminnnnn hepimiz inşalllllah

haydaaaa dur ağlama.gercı bı ara bende cok agladım ama artık aglamıyorum.bu arada kaç yasındasın ne zamandır istiyorsun bebiş?
bak batdasız senınle:)))yoldas olur beraber beklerız bebıslerımızı:))

Canim 24 yasindayim 3 aydir istiyorum aktif olkarak:-) evt batdasiz hadi hayirlisi ins mutlu haber veririz

Maasallah bu topikte epey bi kaynasma olmus, ne guzel :KK31:
insallah ben de benim gibi yeni baslayacak olan birilerini bulurum da birbirimize destek moral veririz... :13:
ben halaa fiyat arastiriyorum bir karar verip alamadim. gerci bugun reglimin 4. gunu, okuduklarimdan anladigim kadariyla 9. gun falan baslicam teste ama alip ta hazir etsem icim rahatliycak.

ses verin kizlar :KK43:

kızlar bata 3-4 gün kala yapılan erken gebelik testi negatifse umut yok demektir değil mi?2 gün sonra ovülasyon yapsam boşa kürek çekerim sanırım...

Maasallah bu topikte epey bi kaynasma olmus, ne guzel :KK31:
insallah ben de benim gibi yeni baslayacak olan birilerini bulurum da birbirimize destek moral veririz... :13:
ben halaa fiyat arastiriyorum bir karar verip alamadim. gerci bugun reglimin 4. gunu, okuduklarimdan anladigim kadariyla 9. gun falan baslicam teste ama alip ta hazir etsem icim rahatliycak.

ses verin kizlar :KK43:

emin olmak için adetin biter bitmez başla bence.ve bir daha ki adet zamanına kadar yap.erken ya da geç yumurtluyorsan sağlama almış olursun.int.ten siparişle 2-3 günde geliyor.

Kızlar benim testler bòyle çikti bugùnkù biraz daha koyu.şimdi yumurtluyormuyum yoksa daha varmı.dahada koyulaşacakmı ikinci cizgi.tecrübelilerden cvp bekliyorum ona gòre eşimi rahat bırakmîycam :)))

Eklentiler

• $20131125_223728.jpg
    $20131125_223728.jpg
    23,4 KB · Görüntüleme: 26
Kızlar benim testler bòyle çikti bugùnkù biraz daha koyu.şimdi yumurtluyormuyum yoksa daha varmı.dahada koyulaşacakmı ikinci cizgi.tecrübelilerden cvp bekliyorum ona gòre eşimi rahat bırakmîycam :)))

Canım eğer ilk resim bugüne aitse gayet koyu görünüyor. Sanırım 24 saate çatlar tabi daha koyusunu görmediysen . Sen çalışmani yap. Hepberaber göle maya çalıyoruz da hadi bakalım:) ya tutarsa....

selam arkadaşlar bende bu ay ovu testine başladım 12. günden beri yapıyorum her gün silikte olsa çift çizgi oluyo sadece 20.gün birzda olsa koyuydu o günü ve diğer günleride değerlendirdim tabi ama şimdi adetime 5 gün var az önce yaptım silikte olsa yien çift çizgi bu normalmi

Canım eğer ilk resim bugüne aitse gayet koyu görünüyor. Sanırım 24 saate çatlar tabi daha koyusunu görmediysen . Sen çalışmani yap. Hepberaber göle maya çalıyoruz da hadi bakalım:) ya tutarsa....

Daha yeni başladım cnm bugün reglin 10.günü daha 14 gün var banada bugün koyu geldi ama 14 günùm daha var belki dahada koyulaşır yspmaya devam ediyim ozaman buda zor ama nezaman nedakar koyu olacağini bilemiyosunki regle kadar.

arkadaşlar hepinize merhaba
bende ovulasyon testi almaya karar verdim ama biçok marka var siz hangisini kullanıyorsunuz ?hangisini önerirsiniz kafam karıştı:26: katet tipi var strip tipi var ?yardımcı olursanız sevinirim

X