Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

İkinci testte bişey çıkmadı dün hastalanmam gerekiyordu hala tık yok kan vermeye korkuyorum bekleyeyim bi kaçgün daha değilmi sizce napsam ki kızlar

Eğer geç döllenme ise idrarda çıkmayabilir yada okadar silik çıkarki gözlerin seni yanıltır.İlk testin daha hassas bir testmiydi ki silikte olsa gösterdi? Eğer adetlerin hep düzenli ve sadece bu ay gecikme yaşadıysan şüphelenip kan versen

geçen hafta yumurtlama gününmüş hesaplara göre tatlım.göğüs ağrısı,gaz ve şişkinlik hissi erken gebelik belirtileri.İnşALLAH nasip eder mevlam:26:

geen hafta çok çalıştık :) inşlh öyledir canım az önce fark ettim göğüs ucum çıkmış benim göğüs ucum yoktu mesela ama cumartesi tets yaptım çıkmadı tabi adetime var daha 28 kasımda olmam gerekiyor normal mi çıkmamsı

adetten 10gün önce idrarda çıkmazki canım ne bu acele

3-4 gündür nete giremedim.çok uzak kaldım sizden ama aklım sizdeydi.hamişlere tekrar tekrar öpücük yolluyorum:)))
bu arada ovu testlerine devam ediyorum.bugun yarın tahmını yumurtlama günlerimdi.ama ne dün ne bugunki testlerde o koyu cıft cızgı yok.cok cok sılıktı((
sadece ilk yaptıgım testım bıraz daha koyuydu sonrakılere gore. ama o bıle dıger cızgı kadar koyu falan degıldı(ilk testi adetimin 8.gunu yapmıstım.8 eh işte ama sonrakıler cok sılık( acaba 8 i gibi mi yumurtlamısımdır yaaaa.
neyse devam ediyorum bakalım.
sat 5 kasımdı.bat 2-3 aralık.bakalım hayırlısı.
:))))))

ama enteresan bır sekılde sımdıye kadar hıııc olmadıgı gıbı bır çalışma var.normalde ayda 1-2 çalışırdık.bu ara esim farkında sanırım cabalarımın 2-3 gunde bır calıstık gecen hafta:)))))

Ya bende anlamadım gitti şu testleri. Aynı benim de 10.gün de başladım yapmaya. 10. gün belirgin bir çizgi ama koyu değil sonrası gittikçe silikleşti. Geçen ay tutmadı ovu. testi. bu ay da tam yumurtlama zamanı (eğer tahmin ettiğim zamanda olursa ) eşimin seyahati ardından benim seyahatim. Dur bakalım ne olacak :18:

ben bu ay ilk defa ovu testi kullanıyorum.aynen benımkıde ilkinden sonra iyice silikleşti.sen gecen ay o tam koyu cıft cızgıyı gordun mu peki??
bıde laboquıck benım kı. sen ne kullanıyorsun?

ben bu ay ilk defa ovu testi kullanıyorum.aynen benımkıde ilkinden sonra iyice silikleşti.sen gecen ay o tam koyu cıft cızgıyı gordun mu peki??
bıde laboquıck benım kı. sen ne kullanıyorsun?

kızlar laboquick de olan birşey sanırım bu çizgilerin belirgin olmayışı.bende ikinci çizgi ilk çizgi kadar koyu olmadı.yengemde yumurtlama zamanı silik çizgi çıktı.ama ikimizin de ilk ayı olduğu için yaklaşık yumurtlama zamanımızı öğrenip acemiliği atmak için yaptık bu ilk ay.eğer bu ay tutmazsa gelecek ay çizginin çok belirgin olmasını beklemeden yumurtlamayı kaçırmayacağız.

Ya canım bu ay Ovulasyon testi kullandım ya ondan stres oldum galiba 1 2 gün daha gelmesse kan vercem

Ya canım bu ay Ovulasyon testi kullandım ya ondan stres oldum galiba 1 2 gün daha gelmesse kan vercem

hadi hayırlısı ya cok meraktayım senın ıcın.

hımm ama benım 6-7 gundur hep siliiiiik:)))
sadece i,lk gun daha belırgındı:)

merhaba kizlar. bende bu ay ilk defa ovu testi kullanmaya basladim.

10. gunumde teste basladim ve 13. gunumde yani dun cift koyu cizgiyi yakaladim. testten 1 saat sonra calisma yaptik.

bugunde testi uyguladim ve ikinci cizginin siliklesmeye basladigini gordum. bu aksamda calisma olacak.

simdi kafama takilan bikac soru var.birincisi yumurta catladiktan sonra mi cizgi siliklesmeye basliyor. ikinci ise yumurta atildiktan 24 saat sonra kendiliginden yok oluyor ya. o zamanda ikinci cizgi hic cikmiyor mu?

testi dun gunduz 3 te yapmistim,(cift koyu cizgi yakaladigim). bugunde gunduz 2 de yaptim. (ikinci cizginin siliklesmeye basladigi) bu aksam calismak icin en uygun zamanlama dimi kizlar..

beni bilgilendirirseniz cok sevinirim. simdiden tesekkurleer

Kızlar idrar testini yeniledim gene silik çizgi çıktıııııııııııııııııııııııııııııııııı

bende bu ay ilk defa kullanıyorum ama bildiğim şu ki: çift koyu çizgi çıkması demek = 24-36 saat içinde yani bu akşam yumurtlayacaksın demeeeeeeek:)
bu akşam mutlaka çalışmalısınız.ama keşke dün çalışmasaydın.iki gün üstüste olmasa daha iyiydi ama olsun sen bu akşam mutlaka çalış bence:)
ben çift koyu çizgiyi gördüğüm gün çalışmayıp bır gun sonrakınde calışmayı planlıyorum:)

hımmm ikinci sorunu bilmiyorum.yani yumurtlama bıtınce bata kadar testte ne cıkıyor bılmıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…