Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Canım sen testlere birkaç gün daha devam et . AmA çalışmalara da devam. Benim bugünkü testim biraz daha koyuydu. Yarın normalde gülenyüzü görmem lazım. Bakalım:) Durmak yok çalışmalara devam...
Sağolasın iki gündür mesajlarima cevap veriyorsun Allah razı olsun çok teşekkür ederim

Hamileyiiiiimmmmmm RABBIME BINLERCE KEZ SUKURLER VE SELAM OLSUN..RABBIM en kisa zamanda bu sayfadaki arkadaslarimada nasip eylesin..butun evlat hasretiyle yananlara insallah..:KK49:

Lovliyycim tebrik ederim gozun aydin inan cok sevindim Allah tamamina erdirsinde sag salim kucagina alirsin ins. darisi tum isteyenlere banada ins.:KK49:

Sagolasin cnm benim..sizlere cok dua ediyorum..en kisa zamanda darisi sizlere insallah.hayirli bir sekilde.:)

Allah izin verirse 2haftaligiz canim tum isteyenlere versin insAllah. Buarada hemen folik asite basla ilk 3ay cok onemli doktor bize iliskiyi bile yasakladi kalp atislari duyuluncaya kadar ve kafeine asitli iceceklere dikkat et olurmu.ve sakin tasinirken hicbir esyaya elini surme !!! Ben hep valiz gibi buyuk canta kullanirdim artik onu bile terkedip postaci canta takar oldum minicik :KK70: Tedbir bizden takdir Allahtan

kızlar bugün idrarda gebelik testi yaptım çok silik ikinci çizgiyi gördüm şimdi eşim tekrar gitti test almaya ne olur dua edinnnnnn :)

kızlar bugün 11.günüm ben 30 günde bir adet oluyorum benden çektikçe uzayan bir akıntı geldi ilk defa farkettim yumurtluyor muyum şimdi?bu arada ben yumurtlama testi kullanmıyorum

Evettt canim akabinde hafif kasik agrisi gogus sizisida varsa kesin:)

canım ben 31 gün arayla adet oluyorum en son 28 ekimde oldum 2 kasımda bitti yumurtlama zamanım geçtimi perşembe günündendir acayip göğüs ağrım var dokunamıyorum hiç kasık ağrım geçen hafta vardı bu hafta ara aara var ama göğüs ağrım haala devam ediyor bide içimde gaz hissi var şişkinlik gibi.. neden bu oluyor..

Hamileyiiiiimmmmmm RABBIME BINLERCE KEZ SUKURLER VE SELAM OLSUN..RABBIM en kisa zamanda bu sayfadaki arkadaslarimada nasip eylesin..butun evlat hasretiyle yananlara insallah..:KK49:

canımmm o kadar sevindim ki. rabbim çok sağlıklı ve kolay bir hamilelik geçirmeni ve bebeğini sağlıklı mutlu kucağına almayı nasip etsin inşallahh. haberini okuyunca resmen gözlerim doldu mutluluktan. allahım bizlerede göstersin işallah canım.... senın için çok çok çok sevindim.

kızlar bugün idrarda gebelik testi yaptım çok silik ikinci çizgiyi gördüm şimdi eşim tekrar gitti test almaya ne olur dua edinnnnnn :)

canım silik olsa bile pozitiftir. çok güzel bir haber bu. herşey gönlunce olsun. bebeğin sağlıklı bir şekilde kucağını doldursun inşallah....

İkinci testte bişey çıkmadı dün hastalanmam gerekiyordu hala tık yok :KK43: kan vermeye korkuyorum bekleyeyim bi kaçgün daha :KK43: değilmi sizce napsam ki kızlar :KK43:

Allah izin verirse 2haftaligiz canim tum isteyenlere versin insAllah. Buarada hemen folik asite basla ilk 3ay cok onemli doktor bize iliskiyi bile yasakladi kalp atislari duyuluncaya kadar ve kafeine asitli iceceklere dikkat et olurmu.ve sakin tasinirken hicbir esyaya elini surme !!! Ben hep valiz gibi buyuk canta kullanirdim artik onu bile terkedip postaci canta takar oldum minicik :KK70: Tedbir bizden takdir Allahtan

Ayyyy gercektenmi:)))hamis olmana coook sevindim..darisi tum istiyenlere insallah..yok canim suan dikkat ediyorum..esim sagolsun.topladi bir ksc arkadas onlarla tasiycsk evimizi..ve..2 hafta sonra iltrasyonum.var rabbim saglikli hayirli eylesin..tuuummm nesillerimizi insallah:))

canımmm o kadar sevindim ki. rabbim çok sağlıklı ve kolay bir hamilelik geçirmeni ve bebeğini sağlıklı mutlu kucağına almayı nasip etsin inşallahh. haberini okuyunca resmen gözlerim doldu mutluluktan. allahım bizlerede göstersin işallah canım.... senın için çok çok çok sevindim.

Canim cok cok sagolasin..rabbim o goz yaslarini her daim.mutluluklarinla doldursun insallah..rabbim.sana hayirli evlatlar nasip eyler insallah..inan simdi diyorum..hayirli olan gun ay yil..bugun mus demekki diyorum....o yuzden kendinizi uzmeyin..uyguladimiz.yurlam.testlerini yaparken bile sadece uygulayin..sonrasini kafaniza takmayin...onu rabbim..verecegi gunu inan bizden iyi biliyo..:)))))optum seni cok cnm

CANIMmmm benimde kasıK ağrılaırm var özellikle geçen hafta kasık ve sırt o azaldı bu sefer göğüslerim şişti şuan dokunamayacak kadar ağırıyor cumartesi test yaptım çıkmadı adetim 28 kasımda olması gerekiyor 31 gün arayla oluyorum ben yokmudur oyuzdenmi çıkmadı acaba ..

Ah canım Allah razı olsun . Inşallah Rabbim o duyguyu hayırlısyla bizlere de nasip eder. Çok dikkat et kendine ağır kaldırma yorulma fazla. Allah yardımcın olsun

Sagolasin cnim cnm benim rabbim cumlemizin nesillerini hayirli eyler insallah..sagolsun esim cok yardimci oluyor..agir lik konusunda.:)

canım ben 31 gün arayla adet oluyorum en son 28 ekimde oldum 2 kasımda bitti yumurtlama zamanım geçtimi perşembe günündendir acayip göğüs ağrım var dokunamıyorum hiç kasık ağrım geçen hafta vardı bu hafta ara aara var ama göğüs ağrım haala devam ediyor bide içimde gaz hissi var şişkinlik gibi.. neden bu oluyor..

geçen hafta yumurtlama gününmüş hesaplara göre tatlım.göğüs ağrısı,gaz ve şişkinlik hissi erken gebelik belirtileri.İnşALLAH nasip eder mevlam:26:

X