Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Kızlar merhaba;
Benim ovulasyon günüm 1-3 Kasım'dı. Bugün erken gebelik testi yaptım ve ikinci çizgi silik de olsa çıktı. Yarın kan testi yaptıracağım. Sizce durum nedir çok heyecanlıyım yaa..

Yaşamadım ama silik de olsa çıkması hamilelik göstergesiymiş. :)

daha erken bence erken gebelik testleride bazen gec gösterebiliyor regly 2 gun kala testi tekrarla bence..

amazon sılık cızgı de olsa hamıssın hayırlı olsun

Son düzenleme:
tıpkimsana baktım orada yok kapıda ödeme maleseffgitti de ucuz ama dediğin gibi kredii kartıyla var offf bulamadım eczane de de çok pahalı .........teşekkür ederim cevabın için canım

Hangi şehirdesin canım?aynı şehirdeysek ben alayım sana vereyim veya aynı şehirde başkası varsa onunlada böyle yapabilirsin

kızlar ayın 10 unda silik çizgi,11 inde çift çizgi,12 sinde silik çizgi.14 ünde eşim uyuduğu için çalışamadım.sizce 14 ünde yumurta var mıdır kaçırmış mıyımdır?

kızlar ayın 10 unda silik çizgi,11 inde çift çizgi,12 sinde silik çizgi.14 ünde eşim uyuduğu için çalışamadım.sizce 14 ünde yumurta var mıdır kaçırmış mıyımdır?

Hic takilma. Ben cift cizgiyi gordukten 10gun sonra yumurtam catlamis yani battan 2-3gun once, o gunlerde gebelik ihtimali zayifmis, Allah ol desin yeterki.en onemlisi stres yapmamak

merhaba ben 3 gündür test yapıyorum ilk gün çok çok az bir çizgi çıktı dün ikinci çizgi silikti bugün ise ikisi de aynı koyuluktaydı
ama ben testi sabah 10 da yaptığım için bugün mü yarın mı ilişkiye girsem karar veremedim
acaba akşamüstü tekrar test mi yapsam

Kızlar merhaba;
Benim ovulasyon günüm 1-3 Kasım'dı. Bugün erken gebelik testi yaptım ve ikinci çizgi silik de olsa çıktı. Yarın kan testi yaptıracağım. Sizce durum nedir çok heyecanlıyım yaa..

idrarda silik pozitiftir kandada hemen cikar beta degerin . Simdiden cok tebrikler Allah sag salim kucagina almayi nasip etsin

87008700srasultan;32674023]merhaba ben 3 gündür test yapıyorum ilk gün çok çok az bir çizgi çıktı dün ikinci çizgi silikti bugün ise ikisi de aynı koyuluktaydı
ama ben testi sabah 10 da yaptığım için bugün mü yarın mı ilişkiye girsem karar veremedim
acaba akşamüstü tekrar test mi yapsam[/QUOTE]

Bugun basla cunku yumurta 12-24saat yasar sperm ise 3gune kadar canli kalir.yumurtan yarin bile catlasa iceride onu dollemeye hazir spermler olur

Dun banada doktor ayni seyi soyledi keseyi gordukten sonra daha kalp atisi bekleyecegiz anne aday adayisin diyor :~) hem guzel dusun guzel seyler olsun canim

hımmm inşallah bir sonum yoktur.bence de bir dr a gitmende fayda var.peçeteye gelen kanımsı lekelenme belki yerleşme kanamasıdır ama o akıntıyı bilemiyorum hiç.

Evet yerlesme kanamasiymis canim arti ben silik test cikinca pek sallamamistim iliski olmustu oysaki kalp atisina kadar yasakmis busebeplegelmis olabilir leke dedi siz siz olun sakinin kendinizi

arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım 3 aydır çocuk için ugraşıyorum bir kimyasal geblik oldu .benim sorum şu ?ovulasyon testi kullanan atkadaşlar dün yaptığım testte t çizgisi c ye biraz yakın koyuluktaydı.bugün yaptıgım ise silik çıktı acab dün yumurtladımmı:26::26::26:

Bugun basla cunku yumurta 12-24saat yasar sperm ise 3gune kadar canli kalir.yumurtan yarin bile catlasa iceride onu dollemeye hazir spermler olur[/QUOTE]

teşekkür ederim bugün başlayım o zaman ama yarın da olmalı dimi
genelde burdan okuduğum çift çizgi çıktıktan sonraki 2 gün yapın yazıyordu
yarın tekrar iki çizgi çıkarsa 3 gün ard arda mı olacak yani sperm kalitesi düşer diye korkuyorum
resim yüklemeyi denicem bakarsan sevinirim

akşamüstü tekrar yapsam mı karar veremedim bariz çift çizgi gerçi..........:26:

Resmini goremedim tlfdandir belki ama 2 cizgi koyulasmis madem, gunasi calismaya devam et evet sperm kalitesi dusuyormus hem zaten sperm enaz 2gun yasadigindan hergun yapmanin yarari yok bence.2.cizgi iyice siliklesene kadar devam hatta adetine kadar devam ben adetten bikacgun once kalmisim ovulasyon gunumde degildi hatta

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…