Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Benim de son 10 hesaplarıma göre ovulasyon pazar günüydü. Ama pazartesi değerlendirdik. Pazartesi ovu testi negatifti. Umutsuz vakayım yani. Ama zaten şu an olursa olur, olmazsa bi hayır vardır modundayım.

Kızlarrr hamileyiiiiiiiiiiiiim:))) yaşasın allahım sana sonsuz şükürler olsun darısı sizlere inş değerim 17 yaklaşık olarak 2 haftalık melelğim:)

canım uzun zamandır giremiyordum haberi görünce çok sevindim Allah tamamına erdirsin inş. Allah analı babalı büyütsün hayırlı uğurlu olsun canım

Hamilesinnnnnnnnnnnnnnnn.

Arkadaşlar bişey soracaktım. Dun akşam 7 gibi ovulasyon testi yaptım c ye yakın koyulaktaydı. Ama daha koyulaşır diye dun akşamı değerlendirmek. Az önce tekrar test yaptım t nerdeyse tamamen silinmiş. Bu akşamı değerlendırsek geçmi kalmış oluruz

Gel sen ne çektiğimi bir de bana sor :) Ne zamandır deniyosunuz?

Canım 1 yıl olacak ama son 3 aydır tam anlamıyla çalışmalara devam ediyoruz bu ayda ilk kez ovulasyon testi kullandım sadece 1 gün boş bıraktık doktorum 1 günü boş geçir dedi testi yeniledim yine 2. çizgiyi gördüm çalışmaya devam ettim bakalım ya nasip sen ne zamandır deniyorsun

selam
aynı şeyi dün akşam ve bugün ben de yaşadım:) dün koyuya yakındı, bugün iyice koyulaşmasını beklerken silik çıktı öğlen.
bence idrarın konsantresi ile ilgili koyuluğun çok olmaması, dün testlerimizin çift çizgi çktığı günmüş bence. yani yumurta bugün yarın çatlar:)
bugünü yarını ve hatta sonraki günü değerlendirmek lazım.

Laboquickse öyle bi durum oluyo evet tam koyulaşmıyo.

Benim 3. ayım. Geçen aydan beri ovu testi kullanıyorum. Gerçi bu ay yapmadım fazla sadece yumurtladığımı farkedince yaptım baktım çift çizgi. Fazla da değerlendirmedim 2 kere falan denedik. Bilmiyorum yaa

sağol canım umarım geç kalmamışızdır. Daha önceki ay yaptığımda t çizgisi pik yapmıştı resmen mosmordu. Gene öyle olmasını beklerken bugun silikleşti. çok şaşırdım akşamada mısafir var. Umarım geç kalmam çok moralim bozuldu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…