Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Kızlar kan testi yaptırdım ve sonuç 21.80 yani hamileyimmmmmmmmmmm....:)))))
Darısı bekleyen bütün arkadaşlarımın başınaa:)))

Normalde 2cizgi ayni koyulukta oluyor hatta t c den daha koyulasiyor yumurtlamada.ama bazilari enfazla senin 12.gunundeki kadar koyuluk yakalayabiliyor.adetine kadar yap hepsilikse bilki 12.gunde yumurtluyosun

teşekkürler cevbın için 12.gün yapışkan sıvı da geldi.o gün birliktelik oldu.sizce gün aşırı devammı edeyim mi yoksa birz dahamı bekliyim testin koyulaşmasını:26::26::26::26:

Evet yerlesme kanamasiymis canim arti ben silik test cikinca pek sallamamistim iliski olmustu oysaki kalp atisina kadar yasakmis busebeplegelmis olabilir leke dedi siz siz olun sakinin kendinizi

ayyyy cok sevindim.hadi umarım devamıda güzel geliiiiiiiiir:)))))))))))))

Kızlar kan testi yaptırdım ve sonuç 21.80 yani hamileyimmmmmmmmmmm....:)))))
Darısı bekleyen bütün arkadaşlarımın başınaa:)))

cooook mutlu oldum canım.darısı tüüüüüm isteyenlereeeeee:)))))))))))

teşekkürler cevbın için 12.gün yapışkan sıvı da geldi.o gün birliktelik oldu.sizce gün aşırı devammı edeyim mi yoksa birz dahamı bekliyim testin koyulaşmasını:26::26::26::26:

Ovulasyon gununde goguslerde hassasiyet ve kasik agrisida olur yasadinmi 12.gunde? Testin belki bundan ileri koyulasmaz calismalara ve teste devam. Tutar insAllah canim. Nezamandir istiyorsun

Akşamı boş geçirme hayatım, ve sonraki 2günü, hadi bakalım güzel haberlerle gelll:))))

bu akşamdan başlayalım o zaman sağolun cevaplarınız için ben boş gebelikten kürtaj oldum mayısta inşallah tekrar yaşamam
amazon gözün aydın inşallah Rabbim tamamına erdirir

bayagı net seninki keşke benimkide böyle olsa.bu 3 günü çok iyi değerlendir olur inşallah

inşallah senin de olur canım

bazı testlerin hassasiyeti düşük oluyor yada sıvı alımına mı dikkat etmedin

benim testte en iyi sonuç sabah 10 da alınır yazıyordu 3 gündür o saatte yaptım

sen yine de devam et Rabbim hakkımızda hayırlı olanı versin

canımm ben biraz geç uyanıyorum ama yaklaşık 4 saat falan idrarımı bekletiyorum.bu arada adetlerim çok düzensiz yaklaşık şuana adetimin başlangıcında 22 gündeyimm.bu arad doktora gittim adet düzenleyici olarak duphactan ilacı kullanıyorum..yani anlayacağın çocuk istediğim günden beri hiç birşey yolunda gitmiyor.histereskopi oldum,kimyasal gebelik geçirdim ,adetlerim düzensizleşti yani 6 ayda başıma gelmeyen kalmadı yine buna şükür..

Canım muhtemelen birkaç güne yumurtlarsn 17. Ya da 20. Günlerin arasında sen günaşıri çalış boş bırakmaya :44:dgelmez.

çok teşekkür ederim bana da 16.gün ve sonrasıymış gibi geldi senin gibi bakalım pazartesi doktora gitmeyi düşünüyorum ne kadar büyümüştür diye inşallah iyi büyürler çok sağol

Son düzenleme:
çok teşekkür ederim bana da 16.gün ve sonrasıymış gibi geldi senin gibi bakalım pazartesi doktora gitmeyi düşünüyorum ne kadar büyümüştür diye inşallah iyi büyürler çok sağol

Benim testlerimde seninki gibi aynı koyulukta su anda benim periyoduma göre 17 sinde yumurtlamam lazım ben gunasiri çalışıyorum ne olur ne olmaz diye. Takdir Allah ın tabiki...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…