Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Hamileymisim :S koyu cikan ov testi kandirmamis beni ve cok garip bi durumdayim

herkese merhabalar,6 kasımda ovu. testinde koyu çizgiyi gördük,7-8 kasımda çalışma oldu,bat 20-25 kasım arası bakalım,inşallah
bu ay tutmuştur...geçen ay koyu çizgiyi gördüğümüz gün yapmıştık,tek sefer,olmadı tabii.

Kizlar bata 1 hafta kala test alip yapsam gebelik varsa cikar mi?
Bu ay bi suru belirtim var hala da kasik agrim devam ediyo. Bu konudan baska bisi düşünemiyorum yarin yapayım mi testi?? Negatif ciksa yine uzulucem korkuyorum:26:

inş canım inş:))

Kizlar bata 1 hafta kala test alip yapsam gebelik varsa cikar mi?
Bu ay bi suru belirtim var hala da kasik agrim devam ediyo. Bu konudan baska bisi düşünemiyorum yarin yapayım mi testi?? Negatif ciksa yine uzulucem korkuyorum:26:

öncelikle iyi akşamlar canımbence yapma çünkü erken varsa bile çıkmaz boşu boşuna üzülmüş olursun bari bir kaç gün bekle gerçi insan duramıyor ki içi içini yiyor hayırlısı olur hakkında canım benim

Offf ne bileyim kimseye de anlatamıyorum eşime sürpriz yapmak istediğimden ona da hicbirsey anlatamadım tek başıma içim içimi yiyo

direk kan verip kurtulayım en iyisi sonra da ovulasyon testi sipariş edip sürece yeniden başlarız artık

malesef canım biraz beklemen gerekiyor kanda çıkar ama doktorlar gecikme olmadan yaptırmayın diyorlar ne bileyim bekleyemiyorsan kan ver bakalım idrardan daha güvenilir en azından:44:

Ayyyyyy kizlaaaaarrrrr cildiracam sevincten bu hafta bereketli bi hafta olmus hamis haberleri ust uste geliyor hamis kizlar tebrik ederim Allah saglikli bebisler versin insaAllah kucaginiza almayida nasib etsin darisiiiii da bize olsun insaAllah

KİZLARRR CALİSMAYA DEVAM

bacilar hamile kalmak istiyoruz ama dikatli beslenmeye dikat ediyormuyuz

bol bol sebze e meyve tuketin sut yumurta yogurt kirmizi et bol bol tuketmemiz lazim
haftada iki kere balik yemeliyiz ve spor
duzenli spor yapmaliyiz cok onemliymis
mesela en az bi saat yuruyun her gun
bende basladim yediklerime dikat etmeye ve yuruyus yapiyorum

insalalh Allah hepimize hayirli bebisler verir

hayirli aksamlar
calisma zamani

Bacılarım öncelikle hamile olanlari tekrar canı gönülden kutluyorum. Hatırlarsaniz bu ay muharrem ayı bol dua edin oruç tutun inş. Rabbim istediğimizi hayırlısıyla verir demiştim . Veriyor da kurban olduğum. Hamiş bacılaridan istegim lutfen dularinizi eksik etmeyin.Biz hamiş olmak isteyen bayanlar çalışmalara devam kocalarimizin beline kuvvet:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…