Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Sağlıkla alın kucağınıza inşALLAH :26: ovulasyon ile mi öğrendiniz

Çok sağol canım darısı sana inş bilakis laboguick gebelik testi 10 gün önce bi göz kırpmıştı ben inanmamıştım bugün sabahta zaten atıcam bir tane daha yapayım dedim dahada belirgindi ovülasyon testim ise tam tersine canım hiiiiç ikinci çizgi çıkmadı bile:)

Çok sağol canım darısı sana inş bilakis laboguick gebelik testi 10 gün önce bi göz kırpmıştı ben inanmamıştım bugün sabahta zaten atıcam bir tane daha yapayım dedim dahada belirgindi ovülasyon testim ise tam tersine canım hiiiiç ikinci çizgi çıkmadı bile:)

Aaa bak şimdi ov testlerinede inancımı yitirmek üzereyim. Kiminde adete yakın koyu çıkarken kiminde çizgi çıkmaması:KK31: Neyse bu topiclerde sen gibi hamile haberleri alınca mutlu oluyorum bu sebeple takılıyorum desem yeridir :KK9: ALLAH tamamına erdirsin:26:

Kızlarrr hamileyiiiiiiiiiiiiim:))) yaşasın allahım sana sonsuz şükürler olsun darısı sizlere inş değerim 17 yaklaşık olarak 2 haftalık melelğim:)

Ayyyyy canim cooooookkkk sevindim hayirli ugurlu ve saglikli olsun bebegin ins. hamileligin yolunda ilerler ve bebisi saglikli sekilde kucagina alirsin inan cok sevindim darisida biz isteyenler olsun insaAllah :KK49:

Aaa bak şimdi ov testlerinede inancımı yitirmek üzereyim. Kiminde adete yakın koyu çıkarken kiminde çizgi çıkmaması:KK31: Neyse bu topiclerde sen gibi hamile haberleri alınca mutlu oluyorum bu sebeple takılıyorum desem yeridir :KK9: ALLAH tamamına erdirsin:26:

Tatlım şöyle bende ovü kullandım ama benim ikinci çizgim çok belirginleşmes daha önce kızlarada sölemiştim hele bu ay dahada silikti bende yumurtlamadım diye üzülüyordum adete yakında denedim ondada kırmızı çizgi yoktu çok çok az silikti yani bilginize:)

Ayyyyy canim cooooookkkk sevindim hayirli ugurlu ve saglikli olsun bebegin ins. hamileligin yolunda ilerler ve bebisi saglikli sekilde kucagina alirsin inan cok sevindim darisida biz isteyenler olsun insaAllah :KK49:

Canım darısı sanada olsun inşşş amin:) şimdi rüyamda hamile olduğumu görüyordum yine bu siteden başka bir arkadaş var bende merak ediyordum acaba kim diye rüyamda yani öyle rüyanın etkisinde kalmışım inanmıycaksın ama iki isim vardı biri sen biride avavred yeminle allahım sizlerede nasip etsin inş:)

Canım darısı sanada olsun inşşş amin:) şimdi rüyamda hamile olduğumu görüyordum yine bu siteden başka bir arkadaş var bende merak ediyordum acaba kim diye rüyamda yani öyle rüyanın etkisinde kalmışım inanmıycaksın ama iki isim vardı biri sen biride avavred yeminle allahım sizlerede nasip etsin inş:)

rüyanda beni de gör ne olur çok istiyorum çokkkk :) bu ay zaten bana bir şey oldu ya kaç aydır umurumda değildi şu testleri yapıp deneyince valla transfer olmuş gibi oldum ben

Kızlarrr hamileyiiiiiiiiiiiiim:))) yaşasın allahım sana sonsuz şükürler olsun darısı sizlere inş değerim 17 yaklaşık olarak 2 haftalık melelğim:)

oleeyyyy ben sna demiştim hamilesin diye yuppiiiiiiiiiiii yaşasınnn canım benim inş kucağına alırsın sağsalim bizlere de dua et canım benim tey teyyy teyyy:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62:oh oh bak halay çektim senin içinnn

rüyanda beni de gör ne olur çok istiyorum çokkkk :) bu ay zaten bana bir şey oldu ya kaç aydır umurumda değildi şu testleri yapıp deneyince valla transfer olmuş gibi oldum ben

Tatlım seni rüyamda değilde allahın izniyle burdan duyacağım inşşş amin:) bunu cani gönülden söylüyorum rabbim sanada nasip etsin inş. o testleride fazla takma bence ben ne yaptım biliyormusun bu sefer eşimle beraber olmadan abdest aldım ve 20 kere ya mütekebbir dedim başka bi siteden okumuştum eşimde okudu :) birde o yumurtlama günlerinde hafif bir akıntı oluyorya insanın cinsel isteği oluyor işte o zaman bebek düşüncesiyle değilde eşini isteyerek beraber ol zaten allahta ol deyince oluyor çok şükür):

Canlar kızı okuldan almam lazım gelince bütün herşeyi sorularınızı cevaplayacağım çok mutluyum yaaa rabbim sizlerede bu mutluluğu tattırsın inşşş aminnn:)

İnsaAallah canim ya bu ay beni hamile goren cok oldu ama malesef simdilik bisey yok ins. onumuzdeki ay olur Allah isteyen herkese versin

Süper bende İzmir :) canım istersen seni benim doktoruma yönlendireyim işinde çok iyi belki sorularını o sana cevaplayabilir. Çünkü benim sorunlarımı o çözdü..

ayyy canım sağol.valla kim oldugunu yazarsan sevinirim.gerçi tanıdığım bi dr var ona gitmeyi düşünüyorum ama senin dr a da giderim kim aklıma yatarsa onunla devam ederim.kim bu dr?
hayırdır senin ne sorunun vardı???

cok sevindim canımmmmm allah sağlıklı sıhhatli kucagına almak nasıp etsin innnnnnnnşallllllah

ay canım çok sevindim ya hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin :nazar: :KK16:kanda mı çıktı bizi unutma arada gel uğra :KK16:

Canlar kızı okuldan almam lazım gelince bütün herşeyi sorularınızı cevaplayacağım çok mutluyum yaaa rabbim sizlerede bu mutluluğu tattırsın inşşş aminnn:)
hayırlı olsun kızzzz çok sevindim darısı bize inşallah :KK52:
şimdi soruma geleyim .çift çizgiyi gördükten sonra ve önce çalışmalar nasıl oldu gün aşırı mı her gün mü cnm??

slm kızlar :KK3:

bende bu ay ovulasyon testi almayı düşünüyorum faydasını gördünüz mü ben daha önce hiç kullanmadım

oleyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :) ama ben çok sevindim çoooookkk :) darısı bizim başımıza inş. :) canım benm allah sağsalim kucağına almayı nasip etsinnnnnn

ayyy canım sağol.valla kim oldugunu yazarsan sevinirim.gerçi tanıdığım bi dr var ona gitmeyi düşünüyorum ama senin dr a da giderim kim aklıma yatarsa onunla devam ederim.kim bu dr?

Canım bana polistik over dediler Hüseyin ceyberi doktorum Ekadom bornovada benim sorunumu çözdü Allah razı olsun şimdi Hayırlısıyla bebişimizin olmasını bekliyoruz.. Bu ay nedense içimde bebişim varmış gibi hissediyorum...

Canım bana polistik over dediler Hüseyin ceyberi doktorum Ekadom bornovada benim sorunumu çözdü Allah razı olsun şimdi Hayırlısıyla bebişimizin olmasını bekliyoruz.. Bu ay nedense içimde bebişim varmış gibi hissediyorum...

ah canım gecmiş olsun.atlattığına sevindim.dr önerisi için çok teşekkür ederim.mutlaka gidicem.inşallah içine doğan his doğrudur , değilse bile en yakın zamanda bebişin olmasını dilerim:)

Sende de benim gibi pco varsa pek umutlanma derim cunku bu ay benimde oyle oldu ama malesef gebe degilim insaAllah seninki gercek pozitiftir canim bence cok bekleme gebelik testi yap

5 ay önce gitmiştim canm doktora temizdi herşey ama bu sürede olmuş olabilirmi bilmiyorumki ama adetlerim çok düzenlidir günü şaşmaz hiç hayırlısı artık 13 ünde randevum var zaten doktora gidicektim ozmana kadar bekliyim diyorum hayal kırıklığı çok zor

X