Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Kızlar dün gece bi rüya gördüm etkisinde kaldım:)
ARkadaşımın bi oğlu var böyle masmavi gözleri falan var çocuğun aynı bebek işindeki yankıya benziyor. Neyse :) Kucağıma oturmuş öyle seviyorum öyle seviyorumki benim karnımı tutuyor bebek var burada diyor:) bende varmı bebiş diyorum evet diyor :) offff çok güzel rüyaydı

rüyalardan hiç anlamam ama senin anne olmayı cok istediğin zaten malumken arkadasının oğlununda cok tatlı olmasından dolayı cok etkilendiğini gösteriyor.inşallah senin bebişin daha daha tatlı olacak:)))))

Adetlerin duzenliyse buyuk ihtimal hamilesindir insaAllah canim hayirli haberlerini bekliyoruz

sakin olamıyorm ki:) eşimde varikosel varmış yeni öğrendik şimdi hamileysem mucize olur bizim için

benim eşimde de varikosel var ben 2 defa hamile kaldım ama düşük olduyani umut var canım sen moralini her daim yüksek tut hadi bakalım dandini den bebiş haberini aldık sıra sende:)

Canim ruyadan bende pek anlamsm ama ins. ruyan gercek olur
Bende gercek bi olaydan bahsetmek istiyorum benim kuzenim evliliginin 2 yili dolmustu tedavi oluyordu cocuk icin evlerinin bitisiginde ozurlu biri var (Deli yani) bigun kuzenimle gorumcesi konusmuslar onla oda kuzenime sen hamilesin demis gorumceside gercekten hamilemi diye dormus sakasina deli cocukta evet hamile ama kendisi bilmiyor demis ve gercekten o ay gebelik haberini aldik yani bazi durumlarda malum oluyor ins. seninde ruyan oyle biseydir

canım inş bebişine kavuşursun ama biz kafamızı hep bebek fikriyle dolduruyoruz o yüzden bilinçaltına yerleşiyor..ben mesela gün içinde birini düşünsem o gün rüyama giriyorya ben zaten yankı bebeğin hastasıyım çok tatlı hep diyorum bebeğim olursa ona benzesin diye:))

oleeyyyy ben sna demiştim hamilesin diye yuppiiiiiiiiiiii yaşasınnn canım benim inş kucağına alırsın sağsalim bizlere de dua et canım benim tey teyyy teyyyoh oh bak halay çektim senin içinnn

Canımmmm valla bencede tey tey tey:))) tatlım rabbim sanada nasip etsin inş sevincimi paylaşıyorsunuz ne kadar mutluym bilemezsin ama yeminle dakka başı dilimdesiniz allah biliyor inş sizde böle sevinirsiniz inş:)

Çok sağol tatlım rabbim sanada nasip etsin inş:)

Bu ovulasyon testleri bana çok pis oyun oynuyo gibime geliyo Neyse son 2 gün. Adetine 2-3 gün kala yapanlar ne gördüler acep yaav:44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…