Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

kızlar bişey daha sormak istiyorum size bu testlerin saati varmı yok istedediğimiz saatte yapabiliyomuyuz ben çalışıyorumda eve sekiz buçukta geliyorum olurmu nedersiniz işyerinde yapmak isyedmiyorım

Bende bu ay yaptim inşallah tutmustur her gun ayni saatte ve 4 saatlik idrarla yaptim

Öncelikle Rabbim sabır versin ALLAH beterinden korusun belki böylesi daha hayırlı olmuştur,senin sağlığın önce gelir evvela yine denersiniz .Hamile kalmakla hiçbirşeyin bitmediğini yeni başladığını yengemde gördüm -ki 9 aylık 2 bebeğinide karnındayken kaybetti Hayırlı ve sağlıklı nice evlatlar nasip etsin ALLAH herbirimize :26:
Ovulasyon testinin bu özelliğini bende burada duymuştum 3 güne kadar görücez bakalım. Ama sen üzme kendini önce psikolojikmen hazır olmalıyız

Hamilesin benceeeee :) kan testinde belli olur

inşALLAH canım

Ya kızlar bu ovulasyon testlerini eczaneden alabiliyor muyuz? Ben hep Internette satan gördüm güvenip de alamadım. Siz ne önerirsiniz?

Ya kızlar bu ovulasyon testlerini eczaneden alabiliyor muyuz? Ben hep Internette satan gördüm güvenip de alamadım. Siz ne önerirsiniz?

Canim bende baslarda eczanelere baktim ama her eczanede yok olandada pahali ben g.g.den aldim bi sorun olmadi bu gunlerde yine siparis vermeyi dusunuyorum

Askperisi hamile olabilirsin regl yaklaştığı için de olabilir erken gebelik testi yapabilirsin ya da kan testi ver canım

amin canım hadi bakalım bekliyoruz güzel haberlerini kan testi yaptr :)

Canim bende baslarda eczanelere baktim ama her eczanede yok olandada pahali ben g.g.den aldim bi sorun olmadi bu gunlerde yine siparis vermeyi dusunuyorum

ben gittigidiyordan 20 ovulasyon 6 gebelik testi 19.90 labguick marka aldım hassas bi test herkes memnun tavsiye ederim canım

nasıl okadar süre tutabiliyorsunuz valla hayret ediyorum. Tabi doğrusu zaten o ama ben enfazla 1 saat durabildim oda hoplaya zıplaya

ben iş yerinde öğlen yemeği yedim wc gittim sonra hiç sıvı tüketmedim biraz zor oluyor ama testin doğruluğu için dayanmak lazım iş çıkışında eve denk gelsin diye beklersen yolda daha sıkıntı olur diye öyle yaptım

ben eczaneden aldım 2 ayrı marka şu an ismi aklımda değil ikisininde içinde 5 adet vardı biri 25 tl diğeri 40 tl idi biraz pahalı

benim de bat 14 kasım ben de baksam mı acaba bu arada sen hamile olabilirsin :) okuduğum kadarıyla öyle olup sonuç pozitif olan çok kişi oldu bence kanda baktır ve bizimle paylaş hadiiiiii :)

eğer erken döllenme ise adetten 1 hafta önce gebeliğini öğrenenler çok olmuş,enazından silik çıkma ihtimali var.Bende biraz sabırsızımdır aslında ama bu konuda kendimi frenliyorum hayal kırıklığı yaşamamak için Ha birde bu şehri bilmediğim içindir belki
Sen test yap bakalım enazından idrar testinde pozitifse yanılma payı yok denecek kadar az ama negatifse çok.adetin geçmediğinden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…