Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Dandinicim insaAllah bebisin vardir ve tutunur bu defa canim eger dusuk yaptiginda normal adetlerin gibi devam ettiyse onuda adet olarak say ve o gunden hesapla bence umarim hayirli sekilde sonuclanir

Canim diger markalari bilmem ama ben laboguick kullaniyorum memnunun cok hassas bi test nasil kullanacagin icinden cikan kagitta yazar ama kisaca anlatayim ovulasyonuna yakin gunlerde her gun yapman lazim sabah ilk idrarla olmaz gun icinde 3-4 saat sivi alimini azalt ve testini yap yaptigin testleride atma karsilastirirsin sonra koyu cift cizgiyi yakaladigin gunun ertesi gunu muhtemelen yumosun catlar ins. Umarim anlatabilmisimdir

Bizide habersiz bırakma bak :) bende merak ettim şimdi :)

Canım bende predictor marka kullandım kullanışı arkadaşımızında anlattığı gibi çok basit :) Bende bu ay ilk kez kullandım kasım 17 'i bekliyorum bakalım :)

Günaydın kızlar nasılsınız var mı yeni gelişmeler ben de tık yok adet olucam galiba 1 hafta önceden başladı belirt i vermeye

Dandinicim insaAllah bebisin vardir ve tutunur bu defa canim eger dusuk yaptiginda normal adetlerin gibi devam ettiyse onuda adet olarak say ve o gunden hesapla bence umarim hayirli sekilde sonuclanir

Canım çok tşk ederim inş hayırlısıyla vardır geçen ay 23.gün bayramda adet oldum diyeyim artık tam 1 hafta yoğun kanamalı geçti adetim ama başka arada gelen giden olmadı bugün 24. gün ve hala bişey yok ya testlerde negatif çıkıyor aslında bugün biraz tırstım sanki minnacıkta olsa belli olurdu testlerde bebek olmazsa tabiki biraz üzülürüm ama çabuk atlatıyorum fakat en çok korktuğum ya yine adetim düzensizleşirse işte o zaman gerçekten yıkılırım

1.5 yıldır korunmuyoruz eşimle.ama konunun üstüne de pek düşmemiştik açıkçası.ben 5-6 aydır tahmini ovulasyonuma dikkat etmeye calıstım ama bır sonuc yok daha:)
bugun adetimin 3.günü ve bu ay ovulasyon testi yapmaya karar verdim.ama bu ayı kendime deneme yanılma ayı ilan ettim:)nasıl mı?

bugune kadar sitenin otomatik ovulasyon hesaplayıcısını kullandım ve hep en yüksek dediği gün ilişkide bulunduk.ama topikte bir arkadasımızın yazdıgı bır sey bana denenebilir geldi.
bu ay tahmını ovulasyon dedıgı gunun bır oncesi gecesınde ilişki ayarlamaya çalışacağım.yani 19 kasım diyor bilgisayar ben 18 gecesi ilişki deneyecegım.ama sırf merakımdan da ovulasyon testi kullanacağım.cunku aynı zamanda gecen adete daha yakın veya gelecek adete daha yakın bır gunde de yumurtlama durumundan şüpheleniyorum.yani özetle planım hem 18 kasım hem 20 kasım hemde baska bir tarihte cift koyu çizgi yakalarsam o gun ilişki düşünüyorum.

eee bu ayda olmazsa doktora gitcem.dicem bana bir çare:))))))

Arkadaslar, uygun fiyata monitör ve bir kutu test çubuğu almak isterseniz bana yazın lütfen. Başka bir tıbbi problemim çıktığı için elimdekini satmak durumundayım.

Canım benim en başta ilişkiyi ev ödevi gibi görmek çok yanlış doktorlar bu şekilde değil oluruna bırakarak hamile kalınabileceğini söylüyor. Eğer eşinde ve sende sıkıntı yoksa bence gün aşırı yada birgün arayla ilişkiye devam et ovulasyon testinide ihmal etme tabiki onuda kullan çok yararlı birşey sonuçta bol şanslar sana :)

Canim dusukten dolayi yumurtlamadan gec olmus olabilir boyle bi durum olmussa teste cikmamasi normal insaAllah oyledir ve kanda pozitifi gorursun

Canim dusukten dolayi yumurtlamadan gec olmus olabilir boyle bi durum olmussa teste cikmamasi normal insaAllah oyledir ve kanda pozitifi gorursun

Canım az önce kan vermeye gittim çünkü boynum çok kötü ağrıyor en azından bebiş yoksa ilaç alıyım yarın öğleden sonra belli olcakmış inş hamileyimdir bide bugün böle beyaz bir akıntım var sanki ama adette olabilirim yarın belli olacak allahın izniyle:)

Merhaba kizlar birsey sormak istiyorum beyaz akinti olunca yumurtlamis mi oluyoruz demektir :26:

beyaz yapışkan yumurta akı kıvvamlı akıntı yumurtlama günün yakın oldugu zaman ya da yumurtladıgın zamanda gelebılıyormuş değişiklik gösteriyormuş kişiden kişiye

merhaba kızlar , benim dün testimde koyu çizgi çıktı.bugün baktım silikleşmiş.sadece 1 gün koyu çıkabilir mi testte.ben 3 gün koyu çıkar diye okumuştum ama.

:) öncelikle cevabınız için çok teşekkür ederim kesinlikle doğru söylüyorsun kendi haline bırakmak lazım.bende basta öyle yaptım ama 1seneden fazla geçmesine rağmen hamilelik olmadı.dra gittim hiçbir sıkıntı yok ovulasyona dikkat et biraz dedi.yaklaşık 6aydır dikkat etmeye çalışıyorum ama yine yok bir sonuç
Bende en son bu testi deneyeceğim;(

Birde ödev gibi yapmayıp kendi akışına bırakırsam kardeş kardeş sarılıp öpüşüp koklasıp yatıyoruz))))))

bende bu ay yaptım ovulosyon testi.üzerinde koyu kırmızı çizgiyi gördkten 24-26 arası ilişki yazıodu aynısını yaptım yne tutturamadm byk ihtimal bu ay hiç bi belirti yok bi kaç gn kalmasına rağmen adete:))yok yan i anlıcağınız tuttmadı bu ay:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…