Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

eğer erken döllenme ise adetten 1 hafta önce gebeliğini öğrenenler çok olmuş,enazından silik çıkma ihtimali var.Bende biraz sabırsızımdır aslında ama bu konuda kendimi frenliyorum hayal kırıklığı yaşamamak için :KK50: Ha birde bu şehri bilmediğim içindir belki:KK9:
Sen test yap bakalım enazından idrar testinde pozitifse yanılma payı yok denecek kadar az ama negatifse çok.adetin geçmediğinden:KK34:

ben bu ay çok korkuyorum uzun zamandır kafamdan tamamen silmiştim bu ay ovulasyon testini denedim içimde garip bir his var sanki olmuş gibi, zaten olmadıysa kendime söz verdim tekrar denemiycem

ben bu ay çok korkuyorum uzun zamandır kafamdan tamamen silmiştim bu ay ovulasyon testini denedim içimde garip bir his var sanki olmuş gibi, zaten olmadıysa kendime söz verdim tekrar denemiycem

Haklısın canım testler biraz geriyor , çok isteyen her yolu deneyen bayanlar akışına bırakanlara göre daha geç hamile kalıyor izlenimlerime göre :KK31: inşALLAH olmuştur ovulasyonda yumurtlama gününü kaçırmadığına göre bu ay şansın yüksek :KK49:

Haklısın canım testler biraz geriyor , çok isteyen her yolu deneyen bayanlar akışına bırakanlara göre daha geç hamile kalıyor izlenimlerime göre :KK31: inşALLAH olmuştur ovulasyonda yumurtlama gününü kaçırmadığına göre bu ay şansın yüksek :KK49:

Hakkımızda hayırlısı olsun, böyle beklemek ne kadar zor tüp bebek transferimde de böyle olmuştum hepimizin yüzü gülsün bu ay :)

Hakkımızda hayırlısı olsun, böyle beklemek ne kadar zor tüp bebek transferimde de böyle olmuştum hepimizin yüzü gülsün bu ay :)

Amin ecmain önce tüm bebek hasretiyle yanan sizlere inşALLAH :26: Gebe kalmanızı güçleştiren bir sorunmu var eco:44:

merhaba kızlar banada yardımcı olurmusunuz lütfen bugün adet günüm ovülasyon testi yaptım t çizgim c çizgimden koyu yani pozitif 4 gündürde pozitif çıkıyor hamile olabilirimiyim

merhaba kızlar banada yardımcı olurmusunuz lütfen bugün adet günüm ovülasyon testi yaptım t çizgim c çizgimden koyu yani pozitif 4 gündürde pozitif çıkıyor hamile olabilirimiyim

çok büyük bir ihtimalle hamilesin canım. bikaç gün bekle ve kan testi yaptır. çok erken öğrenıncede çok iyi olmuyor. ben adet günüm gelmeden ovulasyon testiyle öğrendim zaman geçmek bilmedi sonrasında.

çok büyük bir ihtimalle hamilesin canım. bikaç gün bekle ve kan testi yaptır. çok erken öğrenıncede çok iyi olmuyor. ben adet günüm gelmeden ovulasyon testiyle öğrendim zaman geçmek bilmedi sonrasında.[/

bu mübarek günde Allahım hepimiizn yüzünü güldürsün .inşallah güzel sonuç alırım bu ay eşimde varikosel olduğunu öğrendik çok zor günler geçirdik.Sen hamilemisin canım

Bende bi ay oyle bisey yasadim 5 gunum gecmisti ve gebelik testim pozitifti ama uzerinden 3 gun gecti adet oldum ve ustunden iki yil gecti daha tik yok hakkimizda hayirlisi olsun ins.

valla hayırlısı olsun.ortada b problemde olmayınca daha değişik bi durum.hani problem olsa onu çözmeye çalışcaz:))

merhaba canım evet hamile olabilirsin yarın sabah ilk idrarınla gebelik testini yap varsa çıkar zaten:)

Sende de benim gibi pco varsa pek umutlanma derim cunku bu ay benimde oyle oldu ama malesef gebe degilim insaAllah seninki gercek pozitiftir canim bence cok bekleme gebelik testi yap

Kızlarrr hamileyiiiiiiiiiiiiim:))) yaşasın allahım sana sonsuz şükürler olsun darısı sizlere inş değerim 17 yaklaşık olarak 2 haftalık melelğim:)

X