Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

:) Hangi şehirdesin canım sen

kiminde bir gün kiminde 3 gun ya da daha uzun sürebiliyormus canım
cevap için sağol canım.

benim testlerim + işareti olanlarda ilişki

13.gün silik +
14.gün silik
15.gün silik ama daha koyu +
16.gün POZİTİF +
17.gün silik
yani bugün de ilişki olmalı mı sence Ardarda ilişki olacak ama:26:

Sana sonuna kadar katiliyorum :) ödev gibi olmazsa bizdede durumlar aynen oyle olur

dün akşam olduysa bugune gerek yok bence spermler 72 saat canlı kalabılıyor canım

Neden oyle dusunuyorsun o kadar karamsar olma bence hem belirti dedigin nedir ki adetle gebelik belirtisinin ayni oldugunu soyluyorlar ben bu ay butun belirtileri yasadim ama yine negatifti

Neden oyle dusunuyorsun o kadar karamsar olma bence hem belirti dedigin nedir ki adetle gebelik belirtisinin ayni oldugunu soyluyorlar ben bu ay butun belirtileri yasadim ama yine negatifti

bgn beende ovu testi yaptım 4 gn var adetime erken çıkarıomş gebelik soncunu die yok yani:)yok yaaa daa önce olur gibi olmştu ateş basmaları falan olmştu.çok açık renkte 2.çizgiyi görmştm gebelk testnde ama tutunamamıştı herhlde.hani insan hisseder o ay hssetmştm bişiiler olduunu ama bu ay hiç öle bişii yok

Bende bi ay oyle bisey yasadim 5 gunum gecmisti ve gebelik testim pozitifti ama uzerinden 3 gun gecti adet oldum ve ustunden iki yil gecti daha tik yok hakkimizda hayirlisi olsun ins.

RESİM yükleyemedim nasıl yükleiyor ? 12.gün 13.gün yai bugünde pozitif ben 11.gün 12.gün ilişki oldu bugünde çift kırmızı bugün nete göre bugün yumurtlama günüm bugündemi ilişki olmalı??

Kızlar daha önce soracaktım ama hep unuttum.Testleri yaptığımda 2side aynı koyuluktaydı biraz süre geçtiğinden biri sararmış mutlaka aranızdan biri yaşamıştır yada duymuştur. Bilen duyan gören birileri bi açıklık getirebilirmi? Not: Biri tam adete 14 gün kala diğeri 10gün kala filan :44:

Son düzenleme:
kızlar nekadar ilişki olmalı yumurtlarken?? bugün 13.gün S sabah A akşam yaptım ??

Eklentiler

• $mdhf.jpg
    78,9 KB · Görüntüleme: 30
Son düzenleme:

hamile olabilirsin canım genelde öyle çıkanlara öyle diyorlar :))

Bunuda azönce yaptım bata 3 gün var ama öyle idrarımı saatlerce filan bekletemedim ne hikmetse buaralar bişey içmesemde zırt pırt lavabodayım afedersiniz

kızlar nekadar ilişki olmalı yumurtlarken?? bugün 13.gün S sabah A akşam yaptım ??

Senin testlerde baya koyu çıkmış aysee kaçırmaa Bildiğim kadarıyla koyu çıktığında yumurtlamanın 24 ile 36 saat içinde gerçekleşeceğinin sinyalini veriyor yani bugün ve yarını asla kaçırma sonrasında ise 2 güne 1

eDLaM çok teşekkürederim verdiğin bilgiler için seçeneklerimin arasındaydı ama tabi daha önce kullanmadığım için sizlere sormak istedim bnde laboguick alıcam bakalım hayırlısı

Canım bende predictor marka kullandım kullanışı arkadaşımızında anlattığı gibi çok basit :) Bende bu ay ilk kez kullandım kasım 17 'i bekliyorum bakalım :)

teşekkürederim Jenylop bende bu ay başlıycam kullanmaya inşallah tutar allah hepimizin gönlüne göre versin inşallah sende hamilesindir

kızlar bişey daha sormak istiyorum size bu testlerin saati varmı yok istedediğimiz saatte yapabiliyomuyuz ben çalışıyorumda eve sekiz buçukta geliyorum olurmu nedersiniz işyerinde yapmak isyedmiyorım

inş canım buna ihtiyacım var çünkü 14 haftalık bebeğimi kaybettim kalbi durdu kan pıhtılaşmam varmış sonra öğrendim bu arada sen hamilesin canım merak etme inş çünkü ovulasyon testi erken gebellik testi gibi oluyomuş

Gecmis olsun canim Allah tez zamanda yerini doldurur insaAllah saglikli bi sekilde kucagina alirsin hayirlisiyla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…