Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Kızlar sabahleyin boynum acayip tutulmuş öyle ağrıyorki kremlerle idare ediyorum evde kas gevşetici var ama korkuyorum içmeye yarın yada diğer gün muhtemelen batım içsemmi ki gerçi adet olcam büyük ihtimalle baş ağrım ve gerginliğim başladı bile.

arkadaşlar merhaba,

clearblue ovulasyon testi aldım 2 hafta önce.

27 günde bir adet oluyorum. şuan adetimin 14. günündeyim. 10., 12. ve 13. günlerde test yaptım. gülen yüz çıkmadı.
ancak biz yine de 10. ve 13. günlerde ilişkide bulunduk.
2 saat sonra testi tekrar yapacağım. umarım gülen yüzü görürüm

bu arada 11. gün çok yoğun olduğum için testi yapmadım. bu sonuçları etkilemiyordur değil mi?

neden hala göremedim şu gülen yüzü yaaa. halbuki dün çok umutluydum. :2:yumurta akı kıvamında sıvım da gelmişti. bu arada bugün sol kasığımda ara ara batmalar oldu... hala da devam ediyor. gerçi geçen ay ilk denememizdi o zaman da böyle şeyler hissetmiştim. psikolojik sanırım...

Merhaba..bende bu topikte yeniyim..dun ovulasyon testi yaptim 15.gunumde nihayet cift çizgiyi gördüm ama t çizgisi kadar net degil ama onceki günler gibide silik değil dün geceyi degerlendirdik ama:) bugün tekrar yaptim silikti normal mi sizce tecrübeli arkadaşlar bilgi verirmisiniz bana

Canım sen ne yaptın test vs yaptın mı ?

3 gun once test yaptim canim negatif cikti moralim baya bozuldu ama su ovu testleri kafami karistirdi bayaaa bu gun sirf onun icin dr gittim kanda bakti 0.20 cikti yani oda negatif cikti dr sordum ovu testlerine guvenebilir miyim evet dedi ama benim ovu testimin uzerinden 24 gun gecti hala adet olmadim dedim o hormon bozuklugu olabilir dedi sokturucu ve antibiyotik verdi ama almadim eve geldim sogan kurune basladim hem sokturur hemde dogal antibiyitik

Slm arkadaslar.nasilsiniz umarim iyi gidiyordur hersey:) yaa ben bu ay paranoyak oldum..adetim 25 gunde bir 11 yumurtlamam lazimdi.ve cift cizgiyi 13 cu gun gordum ve 14 koyu 15 hala koyu devam ediyo.daha once boyle bisey yasamis arkadaslarim varmi acaba gecen ay 11 ci gun gordun bu ay 13 cu gun gordum ve ve bugun 15 gun hala cok koyu iki cizgi anlamadim.

A.s. Lovliyycim ben bu ay ilk kez denedim ve benimde 3 gun ust uste koyuydu ama yumurtladimmi bilmiyorum cunku gebelik olmadi ve hala regl olmadim ama ben hep duzensizim umarim seninki mutlu sonuclanir

A.s. Lovliyycim ben bu ay ilk kez denedim ve benimde 3 gun ust uste koyuydu ama yumurtladimmi bilmiyorum cunku gebelik olmadi ve hala regl olmadim ama ben hep duzensizim umarim seninki mutlu sonuclanir

Himm insallah bebis canim.yaa..kan testi yaptirmayi dusunmuyomusun..yinede bekle derim..bende su yumirtlama hesaplama programimdan baktim batimin ilk gununu girdim.ve hamile kala bilceginiz gunler 11 ayin.6.si ve 10 cu ayin 27 si.diyor.dogru diyor kaliba cunki bugun ayin 5 ve cift cizgi var yarinda bakicam balim.ama 11 ci gun yumurtluyordum.neden boyle oldu anlamadim..ayin 14 batim hayirlisi insallah.

Edlam canim simdi gecmisi okudum.dr gitmissin.nagatif cikmis ama.senin yerinde olsam.1 veya 2 hafta daha beklerdim.kur felan yapma ilaclari alma.cunku benim kuzenim boyle oldu onunda batlari duzensizdi gecikince beklemis gelir diye 2 ay gelmeyince dr gidiyor ve hamile oldugunu ogreniyor.kuzenimde bir ay olir bir ay adet olamazdi..sorunlu olurdu.sendede varsa adet duzensizligi bekle.belki 2 hafta sonra hgc hormonun varsa yukselise gecer..belki adet tarihine yakin gebe kalmis olabilirsin..bunu direk nagatif diye sokturucu kullanma derim..icimde oyle bir his var.

canım benimde adetim 10 gün geçiyor ne yapcağımı bilemedim perşembe kan verdim negatif çıktı

canım benimde adetim 10 gün geçiyor ne yapcağımı bilemedim perşembe kan verdim negatif çıktı
Canim ben bir dr duymustum.adet olmadiysaniz ve gebelik nagatifse.bile gelecek ay yumurtlama gunune kadar ilac kullanimini tavsiye etmiyoruz demisti cunku gebelik gec dolenmis olursa.gelecek ay yumurtlama tarihinde net kendini gosterirmis.ve eger gostermesse ilac alinimini uyguluyorlarmis..o yuzden diyorum.bekleyin saglikli bir sekilde gelecek ay ki yumurtlama gunun tarihinde negatifse ilac larinizi alin derim.sonucta gelmedi diye hemen ilaclara bas vurmayalim arkadaslar yollarda neler var..sonucta onemli bir husus.

İlgin icin tskr ederim lovliyycim ama ben eminim gebe olmadigima cunku esimle en son yakinlasmamiz 25 gun onceydi dollenme olsaydi kesin cikardi kanda ben bu aydan umudumu kestim kismetse gelecek aya artik canim benim bu arada psikolojim cok bozuldu iyiki varsiniz sizinle paylasmak biraz olsun rahatlatiyor beni

mrb arkadaşlar oulasyon testini ilk kez kullanıyorum adetimin 5.gününden beri yapıyorum en son adet tarihim 26 ekim 26 günde adet ouyorum çift çizgi heesaplmaya göre 7sini gösteriyor ama 1 2 gün önce koyulaşma başlıomu testte hala silik çünkü??

Canım yarın adet gününse muhtemelen adet olacaksın zamanla adet düzenimiz farklılaşıyor ama ne olur ne olmaz sen yinede dikkat et canım senin için dua edicem hatta ediyorum inş hamilesindir inş:)

Canım çok tşk ederim bu çok güzel Allah razı olsun Yüce Allahım inş. Seninde bütün.dualarını kabuleder

Canım çok tşk ederim yorumun için fakat ben.d.k hapı kullanmadım benim eşim korunuyordu onu da bebek istediğimizdenberi.bıraktık

Anlıyorum seni canım hayırlısı olsun bende gecikmelerden dolayı 3 ay d k hapı kullandım geçen ay bıraktım bebiş tutunamadı belki d k h etki etmiş olabilir bakalım bu ay ne olacak ben batımı bile hesaplayamadım geçen ay bir hafta önce geldi 23. gün sonunda acaba bu ay 23.mü olacak yoksa 28 gün mü bende şaştım valla bekleyip görcez hakkımızda hayırlısı olsun canım.

Mrb canim sana bisey soracam bende pco luyum ve yillardir bununla ugrasiyorum sen atlattim demissin nasil basardin bunu

Canım benim adetimin ikinci günü gittim test yaptılar insilün direnci troid falan hepsine sonra doktorum bana glifor verdi benim insilün direncim yüksek çıktı şekerim değil ama insilün direncim. 5 ay glifor kullandım hala kullanıyorum hem kilom normale döndü hemde adetim
onun haricinde hiçbir ilaç kullanmadım. Sen neler yaptın ne gibi tedavi uyguladılar sana

Kızlaaar. Bu ay da olmadı. Sabah kalktım bir de baktım adet olmuşum. Çift çizgiyi 16. günümde görmüştüm, 28. günde adet oldum. yani çift çizgiden 12 gün sonra. Bu ay ovu. testini ilk kez denedim akıntı kontrolü de yaptım. Bu sefer bazal sıcaklık da mı baksam acaba?

Aslında bizim en büyük sorunumuz bu çok fazla stres yapıyoruz. Ovulasyon testi alarak dahada strese sokuyoruz kendimizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…