Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

cnm benımde 2-3gun pembe lekeler gelıo kırmızya sonra dönuo ama dr ılk lekeyı 1 sayıo bılgılendrmek ıstedım:)

cnm benımde 2-3gun pembe lekeler gelıo kırmızya sonra dönuo ama dr ılk lekeyı 1 sayıo bılgılendrmek ıstedım:)

o zaman saymamız mı gerekiyor ? çabuk pes edıcem galiba ya heme umutsuzluga kapılıyorum : oğluma doğal yollardan bi kardeş düşünüyorum ama olmayacak gibi bu gidişle .hem çikolata kistim var hem romatoid artrıt hastasıyım bı dunya ilaç içiyorum sımdı yenı ara verdım bebek dusunuyoruz dıye bı tarftan hastalıgım bı taraftan kistlerr yuzde bi ihtimal umut benimkisi işte dr.a gidip tekrar tüp bebek filan düşünmüyorum.ayrı bı stresı var hem maddı hem manevi olarak ...napalım sağlık olsun Allah ilk önce bu duyguyu hiç tatmayanlara versin inşallah rabbim ol derse olur bi ümit herşeyde vardır bi hayır böyle bakıyorum

Son düzenleme:

Canım bende o testten kullandim. Birkaç gün daha devam et sen . Gunasiri ilişkiye devam et bence yakalarsin birkaç güne.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…