Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

bu arada seker yuklemesı ne bılen varmı hamılelere ne alaka ne den onu yaparlar:emir_bebek:

gebelik şekerini ölçmek ıcın şeker yuklemesı yapılıyor 22. haftalarda canım gebelik şekerın yuksek cıkarsa dıyet uygulanıyor dıyetle de dusmuyorsa eger ki insülin kullanıyorsun doguma kadar

22 haftayı gecerse pekı ılla 22 haftamı olcak:26:

24 ile 28. haftalarda olması gerekıyormuş tam hatırlayamadım baktım sımdı zaten dr un sana hatırlatacak ailede yatkınlık filan varsa gebelıkte cıkma ıhtımalı yuksek bunun ıcın hamılelıkte karbonhıdratlardan uzak durmak gerekıyor

alıntı ile cevaplaya gelıp yazı yazdıgımız yer yukarıda kı işaretlerde dosya ekle var ordan cnm
Canim cok tesekkur ederim cevabin icin ama bulamadim ben o isaretleri.yani alinti ile cevapla yaptim ama cikmadi yukarda isaret.
Bende derdimi yazili anlatayim.bugun 13.gunum.11. Gunden basladim testleri yapmaya.bugunku testte ikinci xizgiyi gordum.dun aksam temasta bulunduk.buaksammi yarin mi temasta bulunayim

Canim cok tesekkur ederim cevabin icin ama bulamadim ben o isaretleri.yani alinti ile cevapla yaptim ama cikmadi yukarda isaret.
Bende derdimi yazili anlatayim.bugun 13.gunum.11. Gunden basladim testleri yapmaya.bugunku testte ikinci xizgiyi gordum.dun aksam temasta bulunduk.buaksammi yarin mi temasta bulunayim

harfler cıkıyo ya canım mesaj yerını acınca harflerın yazıların ustune gel bulucaksın (font size ) fılan yazıyo onun yanında gulen yuz var gülen yüz işaretinin yanından hemen :)) gün aşırı sık ilşki dene canım en saglıklısı bu olur iki çizgi de aynı koyulukta mı peki ?

ya annem bile farketmiş durumu bana kızıyor sen çok pış pışlıyorsun diye ama ben bir şey istesem yapmaz lafları hazırdır:)

annende dogru soylemıs erkeklerı sımartıp pıs pıslamaya gelmıyo ck yuz vermısın agırlını koy bıraz sende oda sen dedıklerını yapması gerek ama yoksa anlasamazsınız kı:KK49:

arkadaşlar hanı bu yumurtlama gununu gelen akıntıdan farkedıyorlar ya benım normalde şeffaf akıntım gelır zaten ama bazen okadar cogalıyorkı yanı bu aşırı kıvamlı katı tarzında yumurta akı kıvamında geliyor bu akıntı ne oluyor arkadaşlar normaldede geldıgı oluyor bu akıntının ondan ayırt edemiyorum yumurtlamamı degılmı dıye sadece aşırı koyu kıvamlı bır akıntı

annende dogru soylemıs erkeklerı sımartıp pıs pıslamaya gelmıyo ck yuz vermısın agırlını koy bıraz sende oda sen dedıklerını yapması gerek ama yoksa anlasamazsınız kı:KK49:

Yaa canım senin sohbetini çok sevdim ben kociş elimden aldı bilgisayarı telefondan giriyorum:KK43:(off hem tv yi hem bilgisayarı gasp ettivalla haklısın artık düzelmiyor ki ilk günden böyle alıştırdım şimdi çekiyorum böyle

Yaa canım senin sohbetini çok sevdim ben kociş elimden aldı bilgisayarı telefondan giriyorum:KK43:(off hem tv yi hem bilgisayarı gasp ettivalla haklısın artık düzelmiyor ki ilk günden böyle alıştırdım şimdi çekiyorum böyle

:KK52::KK52::KK52::KK52: bendede var oyle bırtane o yonde bızdeanlasamayız hm tv hm bılgı sayarael koyar bnde ınternetlı tlf da yok yıne sende varmıs bak:KK33: ama sımdı hem onda hem bnde var anlasıyoz anlıcan evde 3 ınternet var bılgı sayarı alsa televızyondan gırıyorum:KK52::KK52:

:KK52::KK52::KK52::KK52: bendede var oyle bırtane o yonde bızdeanlasamayız hm tv hm bılgı sayarael koyar bnde ınternetlı tlf da yok yıne sende varmıs bak:KK33: ama sımdı hem onda hem bnde var anlasıyoz anlıcan evde 3 ınternet var bılgı sayarı alsa televızyondan gırıyorum:KK52::KK52:

ama bagzende arzalı tutuyor tabı hep vermıyor pıs pıslayarak alıyom :KK49:

Biz kadınlarda çareler tükenmez valla:))senin ki yine iyimiş..hamilesin sanırım:)

X