Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

tabı sen daha ıyısını bılırsın bebegın olsun ıstermısın pekı

ordamısın gel kahve ıcelımhttp://www.kadinlarkulubu:54:.com/images/eski_kk2/beer.gif

Eki Görüntüle 846798 kızlar yardım lütfen !!! testim dün koyu çıkmıştı bugun silikleşmiş ben yumurtlamış mı oluyorum sabahta yapışkan akıntı gelmişti siz ne düşünüyorsunuz ? ayrıca benım adetım ilk iki gün kahve geliyo sonra kırmızılar başlıyor ben ılk günümü kahvelerden mi saymaya başlamalıyım eger kahvelerden başlamam gerekliyse bu test 12. ve 13. günlerimin testi olucak. yok kırmızılardan saymaya başlarsam 9.ve 10. günler sayılıyor off kafam karıştı yaaa :26:

Kızlar ben ilk kez ovulasyon testi yaptim. Ikinci cizgi silik. Anladigim kadariyla bu negatif demek. Peki ileriki günlerde yumurtlama kesin olacak demek mi?

canım bende hiç pozitif çıkmadı hep silik çıktı büyük ihtimalla yumurtlama olmadı adetim gecikiyor..zaten her ay yumurtlama olcak diye birşey yok diye biliyorum..inş çift çizgiyi yakalasın:)

ama dusunsene senden bır parca ve ıcınde olup onun kıpırdamaları hıssetcen cok guzel bır duygu bnde 5 aylık hamıleyım muhtesem duygu

Allah tamamina erdirsin hayirlisiyla kucagina almanida nasip etsin bende o muhtesem duyguyu bi tadabilsem hayirlisiyla

Bence testlerin ikiside silik yani negatif hem daha erken bence testlere devam et benimde bazen adet oncesi kahve lekeler geliyor ben onlari saymiyorum kirmizilardan hesap ediyorum artik sen nasil hesap edersin bilamam ama ins. pozitifi bi kac gune gorursun duzenliyse adetlerin

Bide dikkat edersen koyu dedigin testin c cizgiside digerinin c cizgisinden daha koyu acaba o testi yaptiginda daha azmi sivi tukettin yada silik olan gunmu cok sivi tukettin ona dikkat et istersen

kizlar slm,

araniza yeni katildim yardimlariniza ihtiyacim var...adet araligim 28 / bazen 29 oluyor clear blue teste gore 2 aydir birliktelik oluyor...gecen ay 11. gunde gulen yuzu yakaladim 12. 13 gun birliktelik oldu fakat ise yaramdi bu ay adet bitiminden 10. gun testi kullanmaya basladim iliski oldu 12. gun gule yuz cikmadi onun yerine cift cizgi cikti 13 . gun cift cizgi azalma oldu halen gulen yuz yok iliski oldu ..bu ay yumurtlamiyor olabilir miyim,sizce teste devam etsem olur mu yardimlariniz rica..gulen yuz ve cift cizgi ayni sonucu verir mi .

bende saymıyorum kahvelerı acaba dogru mu yapıyorum dıye sorayım dedım .:26: off sıkıldım su test olayından daha başlamadan yani bu ay adete kadar yapıcam eger sureklı boyle giderse dr yolu bana gözükecek anlaşıldı

inşallah bebek vardır :) gebelık testı ne zaman yapıcaksın

:))keşke olsaa... ben perşembe kan testi yaptırdım ama negatif çıktı ..işte salıya kadar adet olmazsam tekrar yapılacak test..ama adet olcakmışım gibi bir haftadan beri sancı çekiyorum kırmızı yok:)

bence testın bozuk cıkmıs kac defa yaptın cnm bence gıt kan testı yap rahatlaartık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…