Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Eki Görüntüle 846798 kızlar yardım lütfen !!! testim dün koyu çıkmıştı bugun silikleşmiş ben yumurtlamış mı oluyorum sabahta yapışkan akıntı gelmişti siz ne düşünüyorsunuz ? ayrıca benım adetım ilk iki gün kahve geliyo sonra kırmızılar başlıyor ben ılk günümü kahvelerden mi saymaya başlamalıyım eger kahvelerden başlamam gerekliyse bu test 12. ve 13. günlerimin testi olucak. yok kırmızılardan saymaya başlarsam 9.ve 10. günler sayılıyor off kafam karıştı yaaa :26:

cnm benımde 2-3gun pembe lekeler gelıo kırmızya sonra dönuo ama dr ılk lekeyı 1 sayıo bılgılendrmek ıstedım:)

cnm benımde 2-3gun pembe lekeler gelıo kırmızya sonra dönuo ama dr ılk lekeyı 1 sayıo bılgılendrmek ıstedım:)

o zaman saymamız mı gerekiyor ? çabuk pes edıcem galiba ya heme umutsuzluga kapılıyorum : oğluma doğal yollardan bi kardeş düşünüyorum ama olmayacak gibi bu gidişle .hem çikolata kistim var hem romatoid artrıt hastasıyım bı dunya ilaç içiyorum sımdı yenı ara verdım bebek dusunuyoruz dıye bı tarftan hastalıgım bı taraftan kistlerr yuzde bi ihtimal umut benimkisi işte dr.a gidip tekrar tüp bebek filan düşünmüyorum.ayrı bı stresı var hem maddı hem manevi olarak ...napalım sağlık olsun Allah ilk önce bu duyguyu hiç tatmayanlara versin inşallah rabbim ol derse olur bi ümit :KK59: herşeyde vardır bi hayır böyle bakıyorum :KK59:

Son düzenleme:
kizlar slm,

araniza yeni katildim yardimlariniza ihtiyacim var...adet araligim 28 / bazen 29 oluyor clear blue teste gore 2 aydir birliktelik oluyor...gecen ay 11. gunde gulen yuzu yakaladim 12. 13 gun birliktelik oldu fakat ise yaramdi bu ay adet bitiminden 10. gun testi kullanmaya basladim iliski oldu 12. gun gule yuz cikmadi onun yerine cift cizgi cikti 13 . gun cift cizgi azalma oldu halen gulen yuz yok iliski oldu ..bu ay yumurtlamiyor olabilir miyim,sizce teste devam etsem olur mu yardimlariniz rica..gulen yuz ve cift cizgi ayni sonucu verir mi .

Canım bende o testten kullandim. Birkaç gün daha devam et sen . Gunasiri ilişkiye devam et bence yakalarsin birkaç güne.

X