Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Dimi bende oyle oluyorum bazen piskopata bagliyorum kendimi:))))insallah insallahh daha guzel haberlerini aliriz..ama silik bile cikmasi pozitif canim...benim bat 20 ekim canim benim..

Oo baya varmis beklemesi zor oluyor...herseyden evham yapiyordum halada yapiyorum..)) insallah isteyen herkese bende iclerinde nasip olur.

Canim inan bilmiyorum..ama..ikimizde ayni seyleri yasiyoruz..bende batin 7 gunu sogan kuru uyguladim..ama...sadece 1 hafta duzenli uyguladim.yumurtlama gunumde biraktim..almak istemedim..neyse yumurtlamamin 3 gunu siddetli bir sekilde sol kasigima sanci girdi yarim gun surdu..ve benimde ovu testlerim.iki koyu cizgi halinde halen devam ediyor..ve batim 20 ekim..ama.benim kasigim hala aciyor sanciyor ozelliklede geceleri...anlamadim..insallah kotu bisey cikmaz canim benim yaa(

O yumurtlama agrisi oluyor..bendede olmustu 4 Gun Felan surmustu..koyu cizgide Devam etti hep..bu aralar yapamiyorum testim bitti bi kac gundur bilemicem durumunu,,,ama aynisi bendede olmustu..

Kızlar bende yurtdışında olduğum için geçen ay acile gittim kan testi yapılsın diye ama negatif çıktı çok üzülmüştüm ama sonra dedim zaten Rabbim ol derse olur strese gerek yok. bu ay reglim bittiginden beri gunasiri çalışıyorz . Bugün yarın yumurtlicam . Bi de bisey okudum adetin 12. 14. 16. 18. Ve 20. Günlerini değerlendirmek lazımmiş?

O yumurtlama agrisi oluyor..bendede olmustu 4 Gun Felan surmustu..koyu cizgide Devam etti hep..bu aralar yapamiyorum testim bitti bi kac gundur bilemicem durumunu,,,ama aynisi bendede olmustu..

Sen muhtemelen hamis olduguna gore bizde umutlana bilirmiyiz benim sat im 26eylul bat Allah bilir ne zaman olur:18:

canım geçmiş olsun nasılsın bugün.umarım sorun yoktur..doktora git bence ihmal etme.. benim doktorum kanaman olursa hemen ara demişti..kan sulandırıcılarda bazen kanama yapabilyor. ikinci gebeliğimde aspirin kullanıyordum sadece ona rağmen lekelenmem olmuştu hemen gittim doktora ve aspirini kesmişti bikaç gün kullanma dedi ve progestan vermişti..

4 gundu gebelik testi yapiyorum. Dun baska bi marka Aldm Bugun bat henuz Tik yok. 4 gundur Test silik.dun normal gbelik testi yaptim erken olugu Halde yinede silik cikti...Bugun erken gebelik testi yaptim öncekiledn Daha belirgin cikt.ve dAha cabuk belirdi.resimleri koyuyoum.testle hep siik oldugunan Direk hamilyim diye bakmadim.ama sanirim bu gunde sonra kendimi hamile oldugum alistraya baslyabiliim...arkadaslar siz ne diyorsunuz..kac gundur silik olabilirmi degisiik markalarla Eger hamile olmasam?.. Yani her ihtimale karsi kan testi yaptircam..

Eklentiler

• $image.jpg
    28,3 KB · Görüntüleme: 36
Son düzenleme:

Canım resimler çok net değil ama sen o koyulugu farkediyorsan doğrudur hamişsindir. Bugün pazar acile git bi yalan patlat kan testi yapsınlar. Içindeki kurttan kurtul)

Canım resimler çok net değil ama sen o koyulugu farkediyorsan doğrudur hamişsindir. Bugün pazar acile git bi yalan patlat kan testi yapsınlar. Içindeki kurttan kurtul)

Anlarlar burdakiler yaa...aklimdan gecti ama beni Güte Zitat...bide anlayip gicikligina beklezirler...gecenkardesim gitti sabah 8de Kanamasi vardi ama hamile degil 5 te geldi eve ...;-((( gicik bu almanlar...yarin sabah 8 de Doktora gitcem hemen randevu vermesse Direk kan testi yaptircam...cizgiyi Ben kolay gruyorum hemmende belirdi...3 gundur gec beliriyordu ve Daha Acik renkteydi...bu Daha belirgin lud hemen;-))) insallah ahamisimdir ovu ilk denememdi bu ay;-)Allah herkese nasip etsin...

canım 4 gundr test yanls cıkmaz sen hamişsin hadi hayırlı ugurlu olsun kan testını yaptır bı an once ıkı gun sonrada tekrarla artısnı kontrl et için rahatlasın

canım 4 gundr test yanls cıkmaz sen hamişsin hadi hayırlı ugurlu olsun kan testını yaptır bı an once ıkı gun sonrada tekrarla artısnı kontrl et için rahatlasın

Sagol ol canim insallah gercekten hamileyimdir..ilkini yarin yapicam duruma Göre Kontrol icin randevu aldigimda ikinciyi yaparlar heralde..Burda biraz farkli oluyor..Doktoru arayip Test istiyorum dedigimde ilk Defa kendiliginden isteyenle karsilasiyorm genelde Kontrollen sonra Doktor uygun gorur dedi.bende randevu bekleyemicemi söyledim..sik rastlamadiklarindan ucretini bile bilmedigini söyledi sasirdim acikcasi bende;-))

Hem dort Gun Hemden degisiik markalari denedim emin olmak icin...Inanmak zor oluyor...hala bile inanamiyorum;-)))

Son düzenleme:
Haklısın canımm yurtdışındakiler tuhaf .. Inşallah hamişsindir. Güzel haberlerini bekliyoruz. Darısı başımiza kızlar aminnnn...

Çizgi bayağı görünüyor canım hadi bakalım hayırlısı olsun bir an önce dr git kan tahlili yaptır.

Kiz hamilesin.daha ne belirti olsun:))))canim..sana bisey sorcam...benim adete.yakin.ayaklarim yani diz kapaklarim sizlar..ve sizliyorda..busabah yine ovu testi yaptim cift cizgi net.silik deyil yani..kasiklarim agriyo..kii boyle aygrimazdi bata yakin..ve gogsumde hic bisey yok..ovu cift cizgi..kiz senin ayaklarin sizlarmi bata.yakin..veya bu ayda ayni oldumu..kiz anlamadim..yaa.bat yada baska bisey..iki celiski ortasinda kaldim:))))senin o yasadigini bende yasadim.bende ingiltrede yasyorum.ve mahalla doktoruma.gittim resepyondaki bayana kanda gebelik baktirmak istiyorum dedik..whaaaattt dedi..o nasil oluyor dedi antikaa:)))bende turkce gara gara dert oluyor dedim ciktim:)))arkamdan.bagiriyor..ne istediniz yardimci olalim diyor..ama.sinir oldum ciktim..burda ozel olarak sadece turk doktorlari yapiyor..allah basa vermeye..sanki atopsi raporu vercek..100 pound istiyor..yani.250 tl..dedin.cuuusss(oyle kalmisti yaptirmamistim

Cok hossun canım ya bende fransa daym. Geçen ay acile gidip tahlil yaptırayim dedim kadın bunun için acile gelinir mi dedi . Yalvar yakar yaptırdım. Ha deyincegidemiyoruz ku doktora yok ev doktoruna git yok sana kağıt verecek laboratuar a git . Olme essegim ölme ya kızlar böyle hamiş belirtilerinizi duydukca cok heyecanlanıyorm. Benim bata 17 gün var ama 2 gündür sol tarafim kasiklara yakin sızlıyor ama daha yumurtlamqdim. Ama eli kulağında

Valla okurkennn gundum Allah seni guldursun;-)) benim her zaman bata yakin dizlerim ayaklarim agrrir kasiklarim agrir..halada agri oluyor ama hemen geciyor..cuma gecesi cok agridi dedim heralde gelecek benimkiler ama gelmedi;-)) yurtdisindaki Doktorlar böyle acayipler canim ya..testi arkadaslarima gösterdim onlarda kesin diyorlar...hamile olmasan bu hormonun idrarda isi olmaz diyorlar..ama Ben kendimi hamile hissetmiyorum, buda Normalmis;-)) Ben ovu testim hep ikiside koyu cikti bi Ara siliklesti sanki sonradan Ben yapmayi biraktim gebelik testine yöneldim,benimdeee gögüsumde ne agri var ne sizi ama rengi koyulasti...birazda sismis sanki ama Hassas degil..benim yumurtlama gununden itibaren bir hafta cok agrim oldu..sonra gecti...simdi Ara Ara oluyor adet agrisi..zaten adelte belirtisi hemen hemen ayniymis anlasilmiyormus...senin kac Gun var bata? Ben 4 Gun kala erken gebelik testlerinden yapmaya basladim..kan testi Burda cok uygun 10 euroymus...bilseydim 4 gundur Test yapcam yerde onu yapardim Ben kan testi yapildigini bile bilmiyordum burdakiler dandik olunca...arkadas var hollandali onla gormustumm yarin kan testi yapcam dedim ya ne testi hamilesindir iste randevua l Kontrolle git testi mesti birak hamilesin öyle bi testim vardi hem dedi..dedim ya dandikler;-))))

Benim yumurtlamayla birlikte baslayip agrilarim bir hafta surmustu...yerlesmesi agrisi diye okumustum yumurtlama sonrasi olan Agriyi.. Ev Doktorandin haber gelene Kadar idrarda cikar zaten...;-))) sen bu günleri degerlendir bence agrilarin baslamissa..bende öyle yapmistim;-))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…