Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Benim yumurtlamayla birlikte baslayip agrilarim bir hafta surmustu...yerlesmesi agrisi diye okumustum yumurtlama sonrasi olan Agriyi.. Ev Doktorandin haber gelene Kadar idrarda cikar zaten...;-))) sen bu günleri degerlendir bence agrilarin baslamissa..bende öyle yapmistim;-))

Haklısın canım değerlendirmem lazım bugün boş günüm yarın artık. Bi de su olay doğru galiba adetten sonraki 12 14 16 18 ve 20 . Günler bi fikri olan varmi?

Haklısın canım değerlendirmem lazım bugün boş günüm yarın artık. Bi de su olay doğru galiba adetten sonraki 12 14 16 18 ve 20 . Günler bi fikri olan varmi?[/QUOTE
Adet gununden itibaren basliyorsun sasmiyacaksin. Ve yazdigin Günler dogru ama yinede tez Dikkat et yumutladigin gun calisma gunun olmasada temsta bulun bence..

$IMG_0430.jpg $IMG_0429.jpg yumurtlama zamanım mı oluyor sizce kızlar

Cok hossun canım ya bende fransa daym. Geçen ay acile gidip tahlil yaptırayim dedim kadın bunun için acile gelinir mi dedi . Yalvar yakar yaptırdım. Ha deyincegidemiyoruz ku doktora yok ev doktoruna git yok sana kağıt verecek laboratuar a git . Olme essegim ölme:KK66: ya kızlar böyle hamiş belirtilerinizi duydukca cok heyecanlanıyorm. Benim bata 17 gün var ama 2 gündür sol tarafim kasiklara yakin sızlıyor ama daha yumurtlamqdim. Ama eli kulağında:KK66:

Sagol canim benim o senin yureginin guzelligi..bugurbet boyle iste..allahim sabirlarimizi artirsin insallah..bende oyle oluyorum canim..yumurtlamaya yakin agri oluyor..ve yakin zaman icersinde..cift cizgiyuu goruyorsun..insallah bu ay guzel haberlerini aliriz.canim benim:)

Valla okurkennn gundum Allah seni guldursun;-)) benim her zaman bata yakin dizlerim ayaklarim agrrir kasiklarim agrir..halada agri oluyor ama hemen geciyor..cuma gecesi cok agridi dedim heralde gelecek benimkiler ama gelmedi;-)) yurtdisindaki Doktorlar böyle acayipler canim ya..testi arkadaslarima gösterdim onlarda kesin diyorlar...hamile olmasan bu hormonun idrarda isi olmaz diyorlar..ama Ben kendimi hamile hissetmiyorum, buda Normalmis;-)) Ben ovu testim hep ikiside koyu cikti bi Ara siliklesti sanki sonradan Ben yapmayi biraktim gebelik testine yöneldim,benimdeee gögüsumde ne agri var ne sizi ama rengi koyulasti...birazda sismis sanki ama Hassas degil..benim yumurtlama gununden itibaren bir hafta cok agrim oldu..sonra gecti...simdi Ara Ara oluyor adet agrisi..zaten adelte belirtisi hemen hemen ayniymis anlasilmiyormus...senin kac Gun var bata? Ben 4 Gun kala erken gebelik testlerinden yapmaya basladim..kan testi Burda cok uygun 10 euroymus...bilseydim 4 gundur Test yapcam yerde onu yapardim Ben kan testi yapildigini bile bilmiyordum burdakiler dandik olunca...arkadas var hollandali onla gormustumm yarin kan testi yapcam dedim ya ne testi hamilesindir iste randevua l Kontrolle git testi mesti birak hamilesin öyle bi testim vardi hem dedi..dedim ya dandikler;-))))

Sagol canim benim.rabbimde seni guldursun insallah..gurbet zor yasayan anlar bizler gibi..kiz valla anlattiklarin aynisi bendede oldu..daha dun biraz dindi kasik agrim.ve dizlerim cok sizliyor valla benim ama benimkide gidip geliyor..oyle gun boyu degil..goguslerimde hic bisey hissetmiyorum.hatta bazen goguslerimin oldugunu bile unutuyorum.okadarki sakinler yanii:))bu arada bence kande gebelik felan zaman kaybetme..dr gorusme al zaten o yonlendirip.gidene kadar..bebeginin kalp atislari baslar.insallah saglikli bir 9 ay gecirirsin canim benim..benim bata kocamaaaaannnn bir 7 gun var..bu zaman gecermi acep:KK43::)

Eki Görüntüle 830546 Eki Görüntüle 830545 yumurtlama zamanım mı oluyor sizce kızlar[/QUOT........:......................ovu testini ilk defa vu ay kullaniyorsan..bence bugunden basla..calismalara..yarin belki tam koyu olur belki daha silik olur..o yuzden bugun basla..ve yarinida degerlendir.derim.ben gecen ay boyle oldum.bu koyulukta idi.degerlendirdim..sabahina tekrar yapayim dedim.silikti..o yuzden..kendindede belirtiler yasiyorsan.ona gore durumunu degerlendir derim:KK66:

Sagol canim benim o senin yureginin guzelligi..bugurbet boyle iste..allahim sabirlarimizi artirsin insallah..bende oyle oluyorum canim..yumurtlamaya yakin agri oluyor..ve yakin zaman icersinde..cift cizgiyuu goruyorsun..insallah bu ay guzel haberlerini aliriz.canim benim:)

Ah güzelim hayırlısıyla inş. Görümcem de beni rüyasında görmüş bebeğim varmış benim bakalım hayırlısı dedim. Ağzımdan laf almaya çalışıyor gerçi cadaloz:KK66:))))))))

Sagol canim benim.rabbimde seni guldursun insallah..gurbet zor yasayan anlar bizler gibi..kiz valla anlattiklarin aynisi bendede oldu..daha dun biraz dindi kasik agrim.ve dizlerim cok sizliyor valla benim ama benimkide gidip geliyor..oyle gun boyu degil..goguslerimde hic bisey hissetmiyorum.hatta bazen goguslerimin oldugunu bile unutuyorum.okadarki sakinler yanii:))bu arada bence kande gebelik felan zaman kaybetme..dr gorusme al zaten o yonlendirip.gidene kadar..bebeginin kalp atislari baslar.insallah saglikli bir 9 ay gecirirsin canim benim..benim bata kocamaaaaannnn bir 7 gun var..bu zaman gecermi acep:KK43::)
Insallah canim...gecer gecer ama zor gecer..uc Gun sonra erken gebelik testi alirsin canim...4 Gun kala yapiliyor ya...Ben 4 gundur hegun yaptim;-)))))) anca teselli oluyor insan anca geciyor zaman;-)

Teşekkürler arkadaşlarım dr tavsiyesiyle bu ay denemeye başladım 13. Günüm bugun rabbim hayırlısını versin inş

Insallah canim...gecer gecer ama zor gecer..uc Gun sonra erken gebelik testi alirsin canim...4 Gun kala yapiliyor ya...Ben 4 gundur hegun yaptim;-)))))) anca teselli oluyor insan anca geciyor zaman;-)
Sormaya yaa..nasil teselli olcam.7 gun:KK43:(bende 100 tane ovu testi 100 tanede gebelik testi var ne olur ne olmaz diye almistim:))))))internetten ebay den aldim baktim cok ucuz..aldim:))))))2 tanede ozel.erken gbelk testi var yaaaa:)))))esumden sakliyorum hepsini sok olmasin die:))))ozaman ben carsanbadan basliyayim yapmaya..hakkimizdan hayirlisi insallah..

Ah güzelim hayırlısıyla inş. Görümcem de beni rüyasında görmüş bebeğim varmış benim bakalım hayırlısı dedim. Ağzımdan laf almaya çalışıyor gerçi cadaloz:KK66:))))))))

Gorumcen agzindan laf almak icin soylemediyse tabiki guzel bir ruyaa:)))neden boyledir gorumler ve eltiler.uzerinede kaynana eklenincee..aboooovvv rabbim dayanma gucu versin valla:)..insallah gercek olur canim ruyasi insallaaahhhh..

Gorumcen agzindan laf almak icin soylemediyse tabiki guzel bir ruyaa:)))neden boyledir gorumler ve eltiler.uzerinede kaynana eklenincee..aboooovvv rabbim dayanma gucu versin valla:)..insallah gercek olur canim ruyasi insallaaahhhh..

Sorma kiz benimkiler tam cadı bir süpürgeleri eksik:KK66:))) bilmiom artık hissediyorum hamile kalcan diyo:KK66: nasip

X