Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

duzenli olursa 11 inde beklıodm ama testı duzenlı yapamdgım ıcın tam yurmtalama gunumu bılmıorım o yuzden tam gun veremıorum ama son adet tarıhım 10eylul dun testım yıne c ye cok cok yakın koyuluktaydı ve ovulasyon akıntısı gıbı akıntım devam edıyor kasıklrıma agrı gırıyor bılmıorum heveslenmek ıstemıorum aksıne ters bır durum olmasından korkuorum bayramdan sonra kontrlum var prolaktın falan bakılcak yumrtalıklarada bır bakılır durum ne o yzuden sımdı beklıorum kontrle gıtmıorum

Bende yakinsin asagi yukari beni de 13 unde..ama gecikcek sanirim ovu ya Göre hesaplarsam ve hala yumurtluyormuyum Ben ya tavukmuyum nedir anlamadim

kızlar bi yorum yapın lütfen:18::18:

Canım şu her zaman vücudumuzda olan bir hormon yumurtlama zamanında.pik yapıyor p zaman t ve c aynı renk oluyor ama seninki şu anda ikiside aynı renk. Değil yanlış görmediysem c daha koyu gibi geldi ama inş çok bekletmeden rabbim isteyen herkese bebiş verir

Canım oy vücudumuzda her zaman var zaten c daha koyu yanlış görmediysem pik olduğu günlerde ikside aynı renkte olur canım yumurtlama olmadığı günlerde.de test yapsan t bölgesi çıkar ama silik olarak inş.çok bekletmeden.rabbim bebişini verir

Anladım canım inş Rabbim aratmaz daha fazla

Netten alınacak ovulasyon testi için yardım edermisiniz

ben bugün baya aradım eczaneleri birinde bulabildim markası galeneik one step içinde 5 adet var 25 tl.

Canım bende de galenik var ama 5 tane internette daha çok sayılı olan varmış o beş tane yetermi sence

Kızlar, bakın bu topikte paylaşmıştım ben, çok ucuza bir yer bulduğumu;

http://www.kadinlarkulubu.com/gebelik/638918-ovulasyon-gebelik-testlerimi-cok-ucuza-aliyorum.html

Son düzenleme:
Bende yakinsin asagi yukari beni de 13 unde..ama gecikcek sanirim ovu ya Göre hesaplarsam ve hala yumurtluyormuyum Ben ya tavukmuyum nedir anlamadim

bende acaba gecmı yumrtlama oldu dıorum ama halamı oluo o zaman dıorum akıntım durması lazımdı testın sılıklesmesı lazımdı hala cok yakın koyulukta cıkmamalı elımde bır hafta ıcınde yaptgm 3 test var hepsı aynı koyulukta nerdeyse, anlamdım gıttı bu ay tavuk gibi hormon yuksek gıdıo:))

kızlar yardım lütfen:18:benim şuan adetimin 6. günü ovü testi yaptım 2. çizgi çıktı ama ben 30 günde bir adet oluyorum nedir bu?

Canım, ovulasyon zamanına daha var.
Bu 2. çizgi her daim bu seviyelerde çıkar, vücutta var bu LH.
Önemli olan 2. çizginin ilki kadar koyu olması.
O vakit çatlama zamanı yaklaşıyor demektir, önce iki çizgi eşit koyulukta olacak, sonra 2. çizgi pik yapacak ve ardından silikleşme olacak...
Bu silikleşme çatlamanın gerçekleştiği ve döllenebilme için son 24 saatinin kaldığı demektir...

Şu an normal gün aşırı başla, iki çizgi aynı koyulukta olunca çalışmaları artır, pik yapıp silikleşince de çalış, sonra tekrar gün aşırıya dön...
Sık ilişki sperm hareketliliğini artırır, fakat sperm sayısında azlık var ise gün aşırı da yapabilirsin, tercih sizin
:KK34:

Ya nedir bizim çektiğimiz bu çileler:))kadın olmak gerçekten zor..bende de mide bulantısı başarısı çok fazla gebelik testi yaptım negatif çıktı sen sanki hamile gibisin canım bi test yapsana

Yok canım yaaa sanmam hem benim batıma eğer yine sürpriz yapıp gecikmezse daha 15 gün var:))) benim burda anlatmak istediğim artık yumurtlama zamanımı biliyorum herhalde bulantı akıntı aşırı baş ağrısı ve yanaklarımda kızarıklık bunlar yani:) sadece bu sefer öyle bir şiştimki kızz geçmiyorda bide sırtım tutulmuş belime kadar ağrı yapıyor üşüttüm sanrım hayırlısı ne diyeyim:)

Canım anlattığına göre nerdeyse 6 gündür yumurtluyorsun sen:))) kaç tane yumurtladın acaba :) şimdi hamile olan arkadaşların hepsinde ovülasyondan sonra silikleşmişti adete 4 yada 5 gün kala ikiside aynı koyulukta çıkmıştı hemende koyulaşmazki bu acaba sen üstünemi gördün ne dersin?

Canım anlattığına göre nerdeyse 6 gündür yumurtluyorsun sen:))) kaç tane yumurtladın acaba :) şimdi hamile olan arkadaşların hepsinde ovülasyondan sonra silikleşmişti adete 4 yada 5 gün kala ikiside aynı koyulukta çıkmıştı hemende koyulaşmazki bu acaba sen üstünemi gördün ne dersin?

Yok canim üstüme görmedim...daha 9 gunum var...özellikle Gun Biter gitmez yapmaya basladim ilk bir Hafta silik cikti t..sonra bu yumurtladim dahada yumurtluyorum anlican...silik cikmadi hic...kaldim böyle...kendimden korkmaya basladim belkide tavugumdur Ben ;-)))

Yok canim üstüme görmedim...daha 9 gunum var...özellikle Gun Biter gitmez yapmaya basladim ilk bir Hafta silik cikti t..sonra bu yumurtladim dahada yumurtluyorum anlican...silik cikmadi hic...kaldim böyle...kendimden korkmaya basladim belkide tavugumdur Ben ;-)))

Anladım tatlım zaten adet bittikten sonra ilk hafta silikse üstüne görmemişsin demek inş hamilesindir inşşş:)

Yok canım yaaa sanmam hem benim batıma eğer yine sürpriz yapıp gecikmezse daha 15 gün var:))) benim burda anlatmak istediğim artık yumurtlama zamanımı biliyorum herhalde bulantı akıntı aşırı baş ağrısı ve yanaklarımda kızarıklık bunlar yani:) sadece bu sefer öyle bir şiştimki kızz geçmiyorda bide sırtım tutulmuş belime kadar ağrı yapıyor üşüttüm sanrım hayırlısı ne diyeyim:)

Hayırlısı olsun kuzum yaa..benim eşimde varikosel çıktı benim moralim alt üst oldu:KK43:hiçbir şey yapasım gelmiyor artık

Hayırlısı olsun kuzum yaa..benim eşimde varikosel çıktı benim moralim alt üst oldu:KK43:hiçbir şey yapasım gelmiyor artık

Canım canını sıkma benim eşimde de vardı ameliyat oldu şu an bir sorun yok dedi doktor o yüzden sıkma canını ALLAHIMA dua et bol bol RABBİM ol diyince olur

Tatlım bu varikosel artık çağın hastalığı diyebilirim etrafımda olsun böle sizin gibi arkadaşlardan olsun 3 kişiden bir tanesinde mutlaka oluyor korkma tedavisi var allaha şükür, ilk evlendiğim sene eşimdede olmuştu dr ya kendiliğinden geçecek yada ilerleyecek demişti çok şükür kendiliğinden geçti allah sizede şifa versin canım.

Canım canını sıkma benim eşimde de vardı ameliyat oldu şu an bir sorun yok dedi doktor o yüzden sıkma canını ALLAHIMA dua et bol bol RABBİM ol diyince olur

anlıyorum canım ama elimde değil ki tutamıyorum kendimi pazartesi spermiyogram testi yapılacak asıl önemli olan oymuş inş iyi çıkar etrafımda bebek görsem ya da hamile birini görsem dayanamıyorum onların çok şanslı olduklarını düşünüyorum ne bileyim rabbim biliyor her şeyi bizlere de verir

Tatlım bu varikosel artık çağın hastalığı diyebilirim etrafımda olsun böle sizin gibi arkadaşlardan olsun 3 kişiden bir tanesinde mutlaka oluyor korkma tedavisi var allaha şükür, ilk evlendiğim sene eşimdede olmuştu dr ya kendiliğinden geçecek yada ilerleyecek demişti çok şükür kendiliğinden geçti allah sizede şifa versin canım.

inş canım inş zaten inancımız olmazsa o zaman kötü olurdu böylesi nasipmiş ben de ne seviniyordum bir hevesle yumurtlama testi aldım ama çok soğudum:KK43::KK43:

X