Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

anlıyorum canım ama elimde değil ki tutamıyorum kendimi pazartesi spermiyogram testi yapılacak asıl önemli olan oymuş inş iyi çıkar etrafımda bebek görsem ya da hamile birini görsem dayanamıyorum onların çok şanslı olduklarını düşünüyorum ne bileyim rabbim biliyor her şeyi bizlere de verir

Canım üzülme am bak sen.böyle üzülünce eşinde üzülecek kendini suçlu hissedecek inş. Her şey iyi çıkar Allahım sevdiklerimizi ve bizi kötü hastalıklarla sınamasın bu hastalığın çaresi var

Yumurtlama testi kullanacak arkadaşlar 5 adet testim var reglden kaç gün sonra başlamam gerekli bu ay 28. Günde regl oldum geçen ay 30. Günde ??

inş canım inş zaten inancımız olmazsa o zaman kötü olurdu böylesi nasipmiş ben de ne seviniyordum bir hevesle yumurtlama testi aldım ama çok soğudum:KK43::KK43:

Bak benim eşimin iş arkadaşının eşide varikoseldi dr ameliyat demişti hatırlıyorum kız bi süre bebek çalışmaları yapıcam demişti olmazsa sonra ameliyat olsun demişti yanlış hatırlamıyorsam 2 ay sonra hamile kaldı sonra eşide ameliyat oldu korkmana gerek yok canım çabuk iyileşiyorlar eşin bi sipemiogram testi yaptırsın bakalım inş problem yoktur allah şifa versin umarım sende çabucak hamile kalırsın inş.

Yumurtlama testi kullanacak arkadaşlar 5 adet testim var reglden kaç gün sonra başlamam gerekli bu ay 28. Günde regl oldum geçen ay 30. Günde ??

Merhaba bende 3 yıllık evliyim canım 3 yılda 4 düşük yaşadım pıhtılaşmam varmış düşüklerden sonra 1 yıl hamile kalamadım Eylül ayında ilk kez bu testi denedim adetim 5 eylüldü 26 . Gün adet olmuştum adetimden itibaren 10. Gün başladım ovulasyon testini yapmaya 13. Güne kadar silik çıktı ikinci çizgi 13. Gün pozitifi gördüm hatta daha koyu çıkmıştı ilk çizgiden bu sefer ve çalışma yaptık ve ilk kez ovulasyon testini kullanan ben 1 yıl sonra bu ay hamile kaldım hemde erken öğrendim hamileliğimi cuma doktora gittim kan değerim 89.45 çıktı Pazartesi tekrar bakılacak değerime ve pıhtılaşma önleyici iğne kullanmaya başlıcam sen 28 günde bir oluyrsan 11. Veya 12. Gün başla derim ovulasyon testinin içinde yazar aslında kaçıncı gün başlayacağın inşallah sende olumlu sonuç alırsın bu testten benimkinde de 5 tane vardı 2 tane arttı:)))

Merhaba bende 3 yıllık evliyim canım 3 yılda 4 düşük yaşadım pıhtılaşmam varmış düşüklerden sonra 1 yıl hamile kalamadım Eylül ayında ilk kez bu testi denedim adetim 5 eylüldü 26 . Gün adet olmuştum adetimden itibaren 10. Gün başladım ovulasyon testini yapmaya 13. Güne kadar silik çıktı ikinci çizgi 13. Gün pozitifi gördüm hatta daha koyu çıkmıştı ilk çizgiden bu sefer ve çalışma yaptık ve ilk kez ovulasyon testini kullanan ben 1 yıl sonra bu ay hamile kaldım hemde erken öğrendim hamileliğimi cuma doktora gittim kan değerim 89.45 çıktı Pazartesi tekrar bakılacak değerime ve pıhtılaşma önleyici iğne kullanmaya başlıcam sen 28 günde bir oluyrsan 11. Veya 12. Gün başla derim ovulasyon testinin içinde yazar aslında kaçıncı gün başlayacağın inşallah sende olumlu sonuç alırsın bu testten benimkinde de 5 tane vardı 2 tane arttı:)))

Sağlıkla kucağına al canım inşallah bu ay bende senin gibi mucizeme hemencik alırım teşekkür ederim :))

Yok canim üstüme görmedim...daha 9 gunum var...özellikle Gun Biter gitmez yapmaya basladim ilk bir Hafta silik cikti t..sonra bu yumurtladim dahada yumurtluyorum anlican...silik cikmadi hic...kaldim böyle...kendimden korkmaya basladim belkide tavugumdur Ben ;-)))

Canım benim bildiğim bu koyuluk neden çıkıyor biliyormusum bu hormon vücutta yüksek derecede çıktığında yumurtanı çatlatmaya çalışıyor sende neden bu kadar çok çıktığına gelince acaba yumurtan çatlayamadımı ben de Eylül ayında kullandım adetimin 13 . Günü koyu çıktı ertesi gün daha açılmıştı rengi ve ben hamile kaldım ilk kez kullandığım halde bu koyu çıkmadan bi iki gün öncede çalışacaksın çıktığı gün ve ertesi gün çalıştım ve hamileyim inşallah sende hamile kalırsın

Canım benim bildiğim bu koyuluk neden çıkıyor biliyormusum bu hormon vücutta yüksek derecede çıktığında yumurtanı çatlatmaya çalışıyor sende neden bu kadar çok çıktığına gelince acaba yumurtan çatlayamadımı ben de Eylül ayında kullandım adetimin 13 . Günü koyu çıktı ertesi gün daha açılmıştı rengi ve ben hamile kaldım ilk kez kullandığım halde bu koyu çıkmadan bi iki gün öncede çalışacaksın çıktığı gün ve ertesi gün çalıştım ve hamileyim inşallah sende hamile kalırsın

Gözün Aydin canim...insallah banada nasip olur...agrilarim Artik yok sanci Felan kalmadi...benimki simdi yavas yavas acilmaya basladi ama cok hafif Tabi calismalara Devam ne olur ne olmaz..Eger olmazsa bu ay doktora gitcem Bakalim...yumurtalarin catlamadigini anlamak icin bi yöntem varim? Bende rengi ikisinin birlikte aciliyor kanka gibi ikisi aciliyor ama ayni renkte kaliyorlardi..Simdi t biraz Daha hafif Daha Acik c den..

Son düzenleme:

Son testimi yaptim simdi...Yine hafif rengi Acik..ama adretten sonra ilk yaptigim gunlerde Daha silikti...yani Hormon hala var adretten sonraki ilk gunlerde Göre baya yuksek..

Son testimi yaptim simdi...Yine hafif rengi Acik..ama adretten sonra ilk yaptigim gunlerde Daha silikti...yani Hormon hala var adretten sonraki ilk gunlerde Göre baya yuksek..

Kızlar acil yardımınız gerekiyor dünkü yaptığım gebelik testinde ikinci çizgi çok çok silik gibi geldi bana adetime 5 gün var bide.siz yorumlayın.kafayı yicem

kızlar benım 4 ekım aksamı akıntıda cok kucuk kılcal damar gıbı bı kan vardı sabahta kahverengıye yakın akıntım oldu o kadar sonra bırsey yok 14.gun dııldı yurmtlamam o zaman ovulsyn testı cok sılıktı akıntıma gorede gec oldu daha adete bır hafta varken yanı boyle bır leke oldu ters gıden bısey yoktur umarım adete donermı bılmem ama daha erkende kafam karıstı bu ay iyice

kızlar benım 4 ekım aksamı akıntıda cok kucuk kılcal damar gıbı bı kan vardı sabahta kahverengıye yakın akıntım oldu o kadar sonra bırsey yok 14.gun dııldı yurmtlamam o zaman ovulsyn testı cok sılıktı akıntıma gorede gec oldu daha adete bır hafta varken yanı boyle bır leke oldu ters gıden bısey yoktur umarım adete donermı bılmem ama daha erkende kafam karıstı bu ay iyice

Bir yerde Bebegin yerlesmesi Kanamasi diye okumustum..

Son düzenleme:
$DSC_0350.jpg $DSC_0350.jpg

Kızlar bu yaptığım.testin sonucu yalnız çok silik olduğu için büyütmeyince görülmez

X