Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

piha buraların annesi hâla burdmıısn sen o engin bilgilerinle arada takılır oldum ben sürkli oku oku psikoloji hormon falan kalmıo diyerek.... sevgilerimle.. umarım hatırladın beni... bi kaç önce benide aydınlatmıştın:)

slm kızlar arada takılıyorum buraya bugün bende ovu yaptım bat ayın altısı koyuya yalın çıktı ikiside bi umut bekliyorum bakalım....

Olsam Keskee:-))) Sana nasip olur insallah

çok tşk ederim tatlım ayyy nasıl dua edeceğimi bile bilmiyorum artık inş bende hamişimdir bu ay ama tabiki herşeyin hayırlısı bende ovü testini salı günü sipariş ettim inş yarın gelir bakalım artık allah isteyen herkese nasip etsin inş.

piha buraların annesi hâla burdmıısn sen o engin bilgilerinle arada takılır oldum ben sürkli oku oku psikoloji hormon falan kalmıo diyerek.... sevgilerimle.. umarım hatırladın beni... bi kaç önce benide aydınlatmıştın:)

slm kızlar arada takılıyorum buraya bugün bende ovu yaptım bat ayın altısı koyuya yalın çıktı ikiside bi umut bekliyorum bakalım....

Canım, hatırladım tabiii, nasılsın tatlım? :KK16:
Valla, vaktim oldukça girip yazmaya çalışıyorum, aynen devam yani anlayacağın :KK9:
Benimki terzi hesabı hatta kelin hesabı da diyebiliriz, bi kendime çarem yok :KK52:

Canım, hatırladım tabiii, nasılsın tatlım? :KK16:
Valla, vaktim oldukça girip yazmaya çalışıyorum, aynen devam yani anlayacağın :KK9:
Benimki terzi hesabı hatta kelin hesabı da diyebiliriz, bi kendime çarem yok :KK52:
öyle söyleme Rabbim büyük hayırlı evladlar nasib eylesin bizlere inş... ben iyiym canın iki kez aşı oldum ama tutmadı ovuda kullanmadım bu ay ama meraktan test yatım gebelk testi yoktu koyuya yakınçıktı evvelcede böyle çıkmıştı ama olmamaıştı bakalım iki gü kaldı hayırlısı inş...

Nasıl kötü bişey yoktur tatlım nw olabilir aklına kötü şeyler getirme iyi düşün iyi olsun tatlım inş.hamilesindir bebişin tutunmak için sancı yapıyordur:KK49:

kızlar yardım lütfen:18:benim şuan adetimin 6. günü ovü testi yaptım 2. çizgi çıktı ama ben 30 günde bir adet oluyorum nedir bu?

$DSCF3043.jpg yükledim galiba

X